תפריט סגור

הדברה במרפסת

הדברה במרפסת שתסלק את המזיקים לתמיד!
מרפסת היא נקודת חולשה בבית בכל מה שקשור למזיקים מכיוון שהיא כמעט תמיד פתוחה והמזיקים יכולים להגיע אליה בקלות. הדברה במרפסת כוללת ניתוח של סוגי המזיקים השונים שתקפו אותה, הכנת תוכנית הדברה מפורטת וייחודית למרפסת שלך וחיסול כל המזיקים באמצעות מספר שיטות הדברה מתקדמות! צוות מדבירים נט זמין לביצוע הדברת מרפסת בכל רגע נתון, מה שמעניק לך את האפשרות להזמין את ההדברה בזמנים הנוחים לך!

שירותי הדברה במרפסת 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא שירותי הדברה במרפסת מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה במרפסת

סוגי מזיקים שעלולים להופיע במרפסת שלך

סוגי המזיקים משתנים לפי האופי של המרפסת שלך, כאשר יש סוג אחד של מזיק שמסוגל להגיע לכל מרפסת והוא היונים. יונים אוהבות מרפסות מכיוון שהן מעניקות להן תנאים אופטימליים (מחסה, צל, אוויר ומיקום גבוה) לבניית הקן שלהן.
סוגים נוספים של מזיקים שעלולים להופיע במרפסת שלך תלויים במספר משתנים כגון: ניקיון המרפסת, גובה המרפסת שלך והימצאות של צמחים במרפסת שלך. נמלים מאוד אוהבות מרפסות בגלל שלרוב יהיו שם שאריות מזון ועציצים המכילים פרחים, עלים ומים שמספקים לנמלים את כל מה שהן צריכות. בדיוק כמו הנמלים, גם טרמיטים יכולים לפלוש לבית שלך דרך המרפסת ולהתחיל לחסל את העצים שבבית שלך אם לא תתבצע הדברת טרמיטים מהירה.

איך מתבצעת הדברה במרפסת?

דבר ראשון שהמדביר יעשה זה לאתר ולנטר את סוגי המזיקים הספציפיים שהגיעו למרפסת שלך. אבל אל דאגה, התהליך הזה מתחיל כבר בשיחת הטלפון שלנו כך שכשנגיע אליך לבצע הדברה במרפסת, נהיה מוכנים עם כל הציוד.

הדברת נמלים במרפסת
הנמלים בדרך כלל פולשות לאזור המטבח, אך הן בהחלט יעברו דרך המרפסת אם ריח של מזון ומים ימשכו אותן לשם. הדברת נמלים במרפסת היא עניין פשוט יחסית מכיוון שקן הנמלים מרוחק ולכן שטף הנמלים יהיה קטן יותר מאשר בבית קרקע. מדביר נמלים יתחקה אחרי מסלולי ההליכה של הנמלים ויפזר פתיונות ג'ל בסמוך אליהם כדי לגרום לנמלים לקחת את הפתיונות, להאכיל את המלכה ולחסל אותה ולפזר את הקן.

הרחקת יונים במרפסת
יונים במרפסת הן צרה צרורה מכיוון שהן נושאות איתן המון חיידקים, מפרישות צואה רבה ועלולות להעביר את קרציות ומחלות. קיימות מספר דרכים להרחיק יונים מהמרפסת כגון:

  • דוקרנים – הדוקרנים האלה לא מאפשרים ליונים לנחות על המרפסת שלך ובכך מונעות מהן להתמקם בה
  • סליל קפיץ – בדומה לדוקרנים, הסליל לא מאפשר ליונים לנחות ומרחיק אותן
  • רשת צפופה – הרשת מונעת כל מעבר של היונים למרפסת שלך ובכך חוסמת אותה לגמרי מהיונים. הרשת מאווררת מספיק ולכן לא פוגעת במעבר האוויר במרפסת שלך. קיימים שני סוגים של רשתות – ניילון או פוליטילן (עמידה וחזקה יותר, אך גם יקרה יותר). ניתן גם להתקין רשתות אלה במסתור כביסה.
  • דחליל – הצבת בובה של עוף דורס שמפחידה את היונים
  • פס הלם חשמלי – פס ההלם לא גורם לנזק ליונה, אך מבהיל אותה וגורם לה לעזוב את המקום
  • מסרק – זהו סוג של מחסום פלדה שמונע מהיונים להיכנס למרפסת, אך יחד עם זאת, היונים עלולות להיתקע בו ולמות מה שיגרום למפגע תברואתי לא קטן.
  • חוט רטט – חוט הרטט מציק ליונים בדומה לדוקרנים אך יש לו מראה הרבה יותר אסתטי.

הדברת טרמיטים במרפסת
טרמיטים דומים מאוד לנמלים בגודל שלהם אך שונים מהם בצבע (לבן צהבהב). הופעה של טרמיטים במרפסת היא יחסית נדירה, אבל כדאי להכיר את המזיקים האלו מכיוון שכשהם פולשים למרפסת הם עלולים לגרום נזק רב לכל רהיטי העץ שם. הדברת טרמיטים מתבצעת במספר שלבים הכוללים איתור והשמדת הקן, פיזור פיתיונות ג'ל ולעיתים איוד בגז של העץ אליו הטרמיטים פלשו.

כמה עולה הדברה במרפסת?

המומחיות של צוות מדבירים נט היא להתאים תכנית הדברה ייחודית למקרה שלך ולכן אנחנו לא לנקוט במחיר הדברה במרפסת שיהיה תקף לכל מקרה. המחיר לרוב יתחיל ב 250 ש"ח ויטפס בהתאם לגודלה של המרפסת וחומרת התקיפה של המזיקים בה. כבר בשיחת הטלפון אלינו אנחנו נבין ממך אילו מזיקים פלשו אליך, מה חומרת המצב ובאילו דרכי טיפול נצטרך לנקוט כדי להדביר אותם אחת ולתמיד ואז נגיש לך הצעת מחיר אטרקטיבית, משתלמת ואפקטיבית שתשיב לך את ההנאה מהמרפסת שלך. הצוות שלנו פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים מפוקחים ובטוחים. אנחנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, מה שמאפשר לך ליהנות מהדברה מקצועית ברגע שיעלה הצורך!

שירותי הדברה במרפסת 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

נמלים, חרקים מעופפים, שממיות וגם יונים עשויים להגיע למרפסת שלנו.

icon

המחיר של הדברה במרפסת הוא החל מ-200 ש"ח. המחיר הסופי עשוי להשתנות בהתאם לסוג המזיקים, שיטת ההדברה, והיקף הטיפול הנדרש.

icon

ישנם 2 שיטות עיקריות להדברה של נמלים, הראשונה היא הדברה עם ג'ל (פיזור ג'ל בכל חלקי הבית) והשיטה השניה היא באמצעות ריסוס בכל חלקי הבית

icon

הטרמיטים חיים במחילות שהם יוצרים בתוך רהיטים ומוצרי עץ בבית ובמרפסת ולכן לא תמיד נבחין בהם. סימנים של חול בפינות הבית או כרסום דק של עץ יעידו על המצאות טרמיטים. גם משקופי דלתות עם סימני חורים קטנים או עם עץ חלש וחלול יעידו על הימצאות טרמיטים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן