תפריט סגור

הדברה בגג

ביצוע הדברה בגג לכל סוגי המזיקים!
אחד האזורים האהובים ביותר על מזיקים הוא עליית הגג מכיוון שהיא מספקת להם את כל מה שהם צריכים כולל מחסה, תנאי לחות גבוהים ומזון ממקורות שונים. הבעיה מתחילה כשלא מזהים את מתקפת המזיקים בזמן ואז עליית הגג הופכת להיות מפגע תברואתי. צוות מדבירים נט פועל מסביב לשעון כך שברגע שזיהית פעילות חשודה בעליית הגג נוכל להגיע ולבצע הדברה בגג במהירות, במקצועיות וכמובן במחירים סופר משתלמים!

שירותי הדברה לגגות נגד מזיקים 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירי גגות מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה בגג

איך אפשר לדעת מתי הגיע הזמן להזמין הדברה בגג?

ככלל, אנחנו ממליצים לך לעלות לעליית הגג שלך לעיתים תכופות כדי לוודא שלא התפתחה שם בעיית מזיקים. במידה ומצאת חרק כלשהו מקסימום שניים בעניין של שבוע (תלוי עונה) אז כנראה שעליית הגג שלך נקייה. אך אם שאר הבית שלך התחיל להתמלא במזיקים, רוב הסיכויים שהם מגיעים מעליית הגג. גם לסוג הדברים המאוחסנים בעליית הגג יש קשר להתרבות המזיקים ולכן כדאי להקפיד על הניקיון והסדר שם.

מזיקים הידועים בחיבתם לעליית גג הם עכברים וחולדות אשר נהנים מהחושך והלחות השוררים בה. מכרסמים אלה עלולים להעביר מחלות על ידי נשיכה, פיזור גללים ברחבי הבית ואכילה ממזון חשוף וכמובן מסוגלים לנשוך את חיות המחמד שלך. אם זיהית נשיכות על כבלי חשמל, אריזות מזון פתוחות או פח אשפה מפוזר, ככל הנראה שהמכרסמים האלה חדרו לבית שלך וכדאי מאוד להזמין הדברת חולדות או הדברת עכברים כדי לטפל בבעיה כמה שיותר מהר!

הדברת חולדות והדברת עכברים בעליית גג

המכרסמים האלה הם יצורים חכמים מאוד ובעלי חושים מחודדים, מה שהופך את מלאכת ההדברה שלהם לקשה במיוחד על אחת כמה וכמה כשמדובר בעליית גג. מדביר מקצועי ומנוסה יוכל להציע לך מספר שיטות הדברה אשר יותאמו באופן מלא לעליית הגג שלך ולנוחות שלך כמובן. שיטות ההדברה מגוונות וכוללות סוגים שונים של מלכודות ואף אמצעים אלקטרוניים להדברה. מדביר חולדות ומדביר עכברים תמיד יעדיפו ללכוד את המכרסמים ולא לחסל אותם על ידי רעל מכיוון שהם עלולים לנגוס מהפיתיונות המורעלים ולמות במקומות מסתור. לאחר זמן מה, הפגרים שלהם יתחילו להדיף ריח נוראי של ריקבון שיסריח את כל הבית שלך ובמקביל ימשכו מזיקים נוספים, מה שיאלץ אותך להזמין שירות של פינוי פגרים.

כמה עולה הדברה בגג?

מחיר הדברה בגג יקבע לאחר שנשוחח איתך ונבין מהי חומרת הבעיה ואלו מזיקים תקפו את עליית הגג שלך. לאחר מכן נתאים את שיטות ההדברה השונות למקרה שלך ונגיע לבצע הדברה בגג בהקדם. צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברות מזה זמן רב ומכיר את כל סוגי המזיקים שתוקפים עליות גג כך, שההדברה תהיה מהירה, יעילה ומשתלמת במיוחד! יש לך שאלות נוספות? נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה נבין יחד אם הגיע הזמן להזמין הדברה בגג שלך.

שירותי הדברה בגג 24 שעות ביממה עם צוות המדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

בגג או עליית גג ניתן למצוא בעיקר מזיקים שיש להם יכולת לטפס או מעופפים שמגיעים לשם. זה יכול להיות חולדות, עטלפים, יונים וגם טרמיטים שיכולים להימצא בעליות גג העשויות מעץ.

icon

כמו בכל הדברה חייב להזמין רק מדביר מקצועי ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. בנוסף המדביר צריך להיות בעל ניסיון בהדברה בגג וטיפול במזיקים מסויימים הנמצאים בגגות ועושה שימוש בשיטות הדברה שונות.

icon

יש אפשרות לבצע הדברה באמצעות ריסוס, יש אפשרות להציב מלכודות ולתפוס את החולדות מבלי לפגוע בהן ויש גם שיטה חדשנית של הרחקת חולדות באמצעים טכנולוגיים על ידי שידור גלי קול שהחולדות רגישות אליהם.

icon

הדברה בגג היא החל מ-200 ש"ח והמחיר יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים כמו סוג המזיקים, שיטת ההדברה והשטח שיש לטפל בו.
צריך עזרה?
זמינים 24 שעות ביממה