תפריט סגור

הדברה כימית

כל מה שצריך לדעת על הדברה כימית
הדברה כימית היא שיטת ההדברה הנפוצה והידועה ביותר מבין שיטות ההדברה. בתקופה האחרונה השיטה הזו עוברת למאחורי הבמה כאשר שיטות ירוקות יותר תופסות את מקומה כגון הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית והדברה טכנולוגית. יחד עם זאת, שימוש זהיר ומבוקר בשיטת הדברה כימית יכול להוביל לתוצאות מעולות שיחסלו את המזיקים אחת ולתמיד. כאן המקום לציין שצוות מדבירים נט מחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים מוכרים ובטוחים שישמרו על בריאותך ובריאות המשפחה שלך.

מדביר בשיטת הדברה כימית זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים בשיטת ההדברה הכימית מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה כימית

מה כוללת הדברה כימית?

חומרי ההדברה הכימיים עושים שימושים בחומרים שונים שנקראים חומרים פעילים והם אלו שמרחיקים ומחסלים את המזיקים בפועל. כל חומר פועל אחרת על המזיקים ולכן ישנם חומרים שונים למזיקים שונים.

מהם היתרונות והחסרונות בהדברה כימית

אנחנו ממליצים לך להבין מעט בהדברה כימית כדי שתהיה לך את התמונה המלאה על סוג ההדברה הזה, כך כשיגיע הרגע להזמין מדביר, יהיה לך מספיק ידע להחליט האם היא נחוצה או שמא המדביר יצטרך למצוא פתרונות אחרים. כעיקרון, הדברה כימית משמשת כמוצא אחרון ווידוא הריגה למזיקים אחרי שהמדביר סיים להשתמש בסוגי ההדברה האחרים והיא תהיה חלק ממה שנקרא "הדברה משולבת".

יתרונותיה של הדברה כימית

חסרונותיה של הדברה כימית

ניתן למצוא חומרי הדברה כימית לכל מזיק ופטריה הנמצאים בטבע כך שתמיד יהיה לך פתרון לבעיית המזיקים בסביבתך.

הדברה כימית עושה שימוש בחומרי הדברה הכוללים רמות רעילות נמוכות ובינוניות שבשימוש לא נכון עלולים לפגוע בבני האדם, בבעלי החיים ובסביבה.

הדברה כימית נחשבת לשיטת ההדברה הזולה מכולן בגלל ההיצע הגדול של החומרים השונים.

עם הזמן, המזיקים מפתחים עמידות לחומרים הכימיים ולכן המדביר יצטרך להשתמש בחומרים קשוחים יותר כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

ההבדלים בין הדברה כימית לסוגי הדברה אחרים

שיטת ההדברה הכימית היא השיטה הקלאסית והנפוצה ביותר. אך עם הזמן חלה עלייה במודעות לאורח חיים בריא, מה שחייב את חברות ההדברה להמציא שיטות הדברה חדשות שמשתלבות יותר עם הטבע ולא פוגעות בו. השיטות הנפוצות הן הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית והדברה ביולוגית.

הדברה ירוקה
סוג זה של הדברה עושה שימוש בחומרים טבעיים בלבד כמו שמנים אתריים, תבלינים, ירקות ועוד ונחשבת להדברה ידידותית לסביבה שלא מצריכה פינוי ואוורור של הבית בזמן ההדברה.

הדברה ביולוגית
אמנם היא נפוצה יותר בשטחים חקלאיים, אך שיטת הדברה זו יכולה לבוא בשימוש גם בבתים פרטיים. מהות השיטה הוא שימוש בשרשרת המזון כדי להיפטר מהמזיקים לדוגמא – פרת משה רבנו ניזונה מכנימות אשר תוקפות צמחים ולכן פיזור של מספר חרקים מהסוג הזה יביא לחיסול הכנימות ללא פגיעה בצמחים עצמם.

הדברה אלקטרונית
פסגת הטכנולוגיה והפיתוח האחרון בתחום. שיטה זו עושה שימוש במכשירים שונים אשר בנויים להרחקת כל מיני סוגים של מזיקים. המכשירים האלו פולטים גלי קול בתדר גבוה, גלי הלם, גלי חשמל ועוד כך שהמזיקים מבינים מהר מאוד שאין להם מה לחפש באזור של המכשירים האלו.

כמה עולה הדברה כימית?

הדברה כימית היא מושג רחב הכולל בתוכו את כל תהליך ההדברה. כדי לעשות לך סדר ולהכין אותך לראיון עם מדביר פוטנציאלי, נספר לך ממה מורכבת הצעת מחיר להדברה כימית:

  • גודל השטח אותו יש להדביר
  • מורכבות ההדברה
  • זמן ביצוע ההדברה
  • כמות החומרים שיש להשתמש בהם

מחיר הדברה כימית אצלנו מתחיל ב 250 ש"ח ומשתנה בהתאם לפרמטרים הנ"ל. אך כמובן כל מקרה לגופו ולכן כבר בשיחת הטלפון הראשונה אלינו, אנחנו נבין ממך מהי חומרת המצב וננסה לגבש תוכנית פעולה אפילו לפני שנגיע אליך. חשוב לנו לציין שעבודה עם הדברה כימית דורשת רישיון הדברה בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה ושימוש מפוקח ומבוקר בחומרי ההדברה. לא להתבייש לבקש לראות את תווי התקן של חומרי ההדברה! לפעמים זה יכול למנוע פגיעה משמעותית בך ובבני משפחה שלך. הדברה כימית דורשת מספר דברים לפני תחילת העבודה:

  • הכנה מוקדמת של הבית על ידי סידור הרצפה והרהיטים
  • פינוי הבית מיושביו, בדגש על ילדים קטנים, בעלי חיים וקשישים
  • אוורור הבית כ-8 שעות אחרי ההדברה.

אנחנו מזמינים אותך כבר עכשיו ליצור איתנו קשר על מנת לקבל את כל המידע אודות הדברה כימית לבית / למשרד או למפעל. הזמינו שירותי הדברה כימית 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

הדברה כימית היא שיטת ההדברה הנפוצה והידועה ביותר מבין שיטות ההדברה. בהדברה כימית נעשה שימוש בחומר יעיל המטפל במזיקים בבית. כאשר מזמינים הדברה כימית חייב לוודא כי מדובר במדביר מוסמך בעל ניסיון בהדברה מסוג זה.

icon

הדברה כימית נחשבת להדברה יעילה וזולה ולכן היא פופולרית. כיום ניתן לבצע הדברה כימית עם חומרים בעלי רעילות נמוכה.

icon

חרקים מעופפים כמו זבובים נוטים להכנס לבית ולהתמקם בו ולכן ההדברה היא יעילה ומנטרלת את הזבובים שבבית ובסביבה שבה נעשה הריסוס.

icon

העלות של הדברה כימית היא החל מ-250 ש"ח והמחיר עשוי להשתנות בהתאם למורכבות ההדברה בבית.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן