תפריט סגור

הדברה טבעית

הדברה טבעית – הדרך הבטוחה ביותר להיפטר ממזיקים!
בתקופה האחרונה אנחנו עדים לעלייה משמעותית במודעות לאורח חיים בריא אשר נוגעת בכל תחומי החיים כולל הדברות. צוות מדבירים נט זיהה את המגמה הזו ונערך בזמן להציע לך פתרונות הדברה אורגנית, הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית והדברה ביולוגית שיעשו סוף לכל סוגי המזיקים ללא צורך בחומרי הדברה כלל. רוצה לשמוע עוד? נשמח לענות על כל השאלות במוקד ההזמנות שלנו אשר זמין עבורך 24 שעות ביממה!

מדביר בהדברה טבעית זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים בהדברה טבעית במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה טבעית

מה זה אומר הדברה טבעית?

עד לאחרונה, שיטת ההדברה המקובלת והפופולרית ביותר הייתה ריסוס כימי במסגרתה היה מגיע מדביר עם מיכל גדול על הגב ומרסס את כל הדירה / העסק בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה או בינונית. החומרים האלה דורשים פינוי של הבית למספר רב של שעות לפני ואחרי ההדברה ועלולים לפגוע באוכלוסיות רגישות כגון קשישים, ילדים ובעלי חיים. הדברה טבעית משתמשת בחומרים טבעיים בלבד אשר מקורם בתבלינים, שמנים אתריים, ירקות ועוד שלא מצריכים שום הכנה מוקדמת ובטוחים מאוד לשימוש.
בתוך הדברה טבעית ישנם 3 סוגי הדברה שנחשבים לטבעיים ולא כוללים חומרי הדברה והם:

 • הדברה ביולוגית
  לכל מזיק בטבע יש את הטורף הטבעי שלו וזו בדיוק מהות השיטה. מדביר בשיטה הזו יאתר וינטר את סוגי המזיקים ויפזר לידם את הטורפים הטבעיים שלהם שיחסלו אותם לאט אבל בטוח. אין מה לדאוג, הטורפים אינם גורמים נזקים וניזונים אך ורק מהטרף שלהם.
 • הדברה אלקטרונית
  הפיתוח האחרון בעולם ההדברות. באמצעות מכשירים אלקטרוניים שונים ניתן לשבש את ההתמצאות של המזיקים השונים ולגרום להם לעזוב את המקום. חלק מהמכשירים עושים שימוש בגלי הלם, יוצרים רעידות שמפריעים למכרסמים לנוע במחילות ופיזור של גלי קול בתדרים גבוהים שמציקים מאוד לסוגים רבים של מזיקים.
 • הדברה ירוקה
  סוג זה של הדברה הוא הכי קרוב למונח הדברה טבעית מכיוון שבשיטה זו ישתמש המדביר בחומרים אשר מבוססים על חומרים טבעיים בלבד. לדוגמא בהדברת עשים – מדביר בשיטה הירוקה יפזר מלכודות דבק שמושכות את העשים על ידי פיזור של פירומון למלכודות המחסלות אותם באמצעות הדבק שנמצא על המלכודת.

איך ניתן למנוע מהמזיקים להתקרב לבית / לעסק שלך בהדברה טבעית?

הדברה טבעית כוללת בתוכה גם פעולות מנע ולא רק הדברה לאחר פלישה של מזיקים. באמצעות שימוש בחומרים טבעיים שניתן למצוא בכל בית, ניתן לצמצם משמעותית את כמות המזיקים ואף למנוע מהם לחדור אליך הביתה / לעסק.

 • איטום הבית / העסק
  מזיקים צריכים לחדור מאיפשהו ולכן איטום חריצים ופתחים שונים בבית יעזור להוריד משמעותית את האפשרויות שלהם לפלוש אליך. בנוסף, מומלץ להתקין מסננים על הכיורים השונים כדי למנוע מג'וקים לטפס דרך צנרת הביוב. מעבר לכך, המזיקים השונים אוהבים להתמקם בחריצים שונים במקומות מסתור כך שאטימה של האזורים האלו "תייבש" את המזיקים ולא תאפשר להם להשריץ.
 • פיזור תבלינים שונים
  מנטה, עלי דפנה, קינמון וציפורן נחשבים לבעלי ריח חזק שלא אהוב על המזיקים השונים ופיזור שלהם ליד מקומות מועדים לפורענות כמו מזווה ופתחים שונים תעזור לדחות את המזיקים.
 • שטיפת רצפה עם חומץ
  חומץ רגיל ופשוט מכיל ריח חזק שהוכח כדוחה ג'וקים, נמלים וחרקים נוספים, לכן הוספה של פקק למי השטיפה גם תתרום למאבק במזיקים.
 • פרחי גרניום נגד מעופפים
  חרקים מעופפים לא יכולים לסבול את הריח של פרחי הגרניום ולכן מריחה של שמן גרניום על אדן החלון תייצר מיסוך ריח שירחיק את המעופפים השונים.
 • שפיכה של אקונומיקה בפתחי הניקוז
  כולנו סבלנו בשלב כזה או אחר מזבובונים קטנים בחדרי האמבט. שפיכה של חצי פקק אקונומיקה והשרייה למשך כל הלילה תבריח אותם אחת ולתמיד.
 • שמש נגד פרעושים
  המזיקים האלה לא יכולים להתקיים באור השמש ולכן חשיפה של בגדים או מצעים שנדבקו בהם תעזור בחיסול הפרעושים.

כמה עולה הדברה טבעית?

כאן המקום לציין שטיפול יעיל ואמיתי לבעיית המזיקים בסביבתך ככל הנראה יגיע מהדברה משולבת של מספר שיטות כשהסיבה לכך היא התפתחות המזיקים והתגברות העמידות שלהם לחומרי הדברה שונים. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מכיר את עולם ההדברה הטבעית ויעשה הכל כדי להפוך את תהליך ההדברה לבריא ויעיל ביותר. מחיר הדברה טבעית מתחיל ב 250 ש"ח ויקבע סופית רק אחרי שנבין מה חומרת המצב אצלך כדי שנוכל לתכנן תכנית הדברה יעילה, אפקטיבית וכמובן – משתלמת במיוחד!

שירותי הדברה טבעית 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

הדברה טבעית היא הדברה שלא נעשה בה שימוש בריסוס כימי שהוא מסוכן ועלול לגרום לנזק לסביבה.

icon

ישנם כמה סוגים של הדברה טבעית שבהם נעשה שימוש כמו הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית והדברה ירוקה.

icon

הדברה ירוקה היא הדברה שבה נעשה שימוש בחומרים טבעיים בלבד ולכן מלבד ההרחקה של המזיקים אין חשש לנזק לדיירים או חיות מחמד הנמצאות בסביבה.

icon

כן, ישנן שיטות כיום שניתן להרחיק מזיקים כמו מכרסמים או יונקים באמצעות לכידה ושחרור הרחק מהבית. בנוסף ניתן באמצעים אלקטרוניים להרחיק את המזיקים מבלי לפגוע בהם או שימוש באמצעים כמו דוקרנים על מנת להרחיק את היונים מסביבת הבית ולגרום להם לחיות ולקנן באזור אחר.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן