תפריט סגור

הדברה בג'ל

הדברה בג'ל פתרון ההדברה הבריאותי ביותר!
הדברה בג'ל מתייחסת לסוג הדברה מסוים מתוך עולם ההדברה הירוקה. הדברה ירוקה היא טרנד מתפתח בעולם ההדברה במסגרתו מדביר בג'ל לא עושה שימוש בחומרים בעלי רעילות כלל וכלל! הדברה בג'ל לא דורשת פינוי ואוורור של הבית, ידידותית לסביבה ובריאה לך, למשפחה שלך ולבעלי החיים שלך והכי חשוב – יעילה במיוחד לחיסול המזיקים! רוצה לשמוע עוד? אנחנו זמינים עבורך 24 שעות ביממה, בימי חול, בחגים ושבתות!

מדביר באמצעות ג'ל זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים בג'ל מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

הדברה בג'ל

היתרונות בהדברה בג'ל

מעבר לפן הבריאותי שלה, הדברה בג'ל פועלת בצורה חכמה כשהיא מנצלת את החולשות של המזיקים השונים. לדוגמא בהדברת נמלים – הדרך היעילה ביותר להשמיד קן נמלים היא לחסל את המלכה. למרות שריסוס קן הנמלים נחשב ליחסית יעיל, אין וודאות שהמלכה באמת הושמדה ולכן לא בטוח שהקן באמת יתפזר. מה גם, שהנזק הסביבתי אותו סוג זה של הדברה גורם הוא גדול ועלול לזלוג לאדמה ולפגוע בצמחייה השונה. הדברה בג'ל פועלת בצורה שונה – על ידי פיזור פתיונות ג'ל על שבילי הכניסה של הנמלים אליך הביתה, המדביר מפתה את הנמלים לקחת את הפתיונות לתוך הקן ולהאכיל את המלכה, אשר מן הסתם נקטלת על ידי הפיתיונות וכך הקן מתפזר בוודאות והאיום מוסר. מעבר לחיסול המזיקים, הדברה בג'ל לא מפריע לשגרת היום שלך בכלל ויכולה להתקיים במקביל לעיסוקים שלך ללא צורך לפנות את הבית או להכין אותו בצורה מיוחדת כמו הדברה בריסוס.

איך מתבצע תהליך הדברה בג'ל?

למרות שהתהליך נשמע פשוט, הדברה בג'ל חייבת להיות מדויקת כדי לתפוס את המזיקים בדיוק במקום שהם צריכים להיות. דבר ראשון שהמדביר יעשה הוא לשאול אותך האם ביצעת ריסוס כימי בבית. הסיבה לכך היא שחומרי ההדברה השונים דוחים את המזיקים ולכן פיזור פתיונות הג'ל לא יהיו אפקטיביים כי לא יהיה מי שיאכל אותם. במידה והשטח נקי מריסוס, המדביר יפעל על מנת להבין מהיכן נכנסים המזיקים השונים ויתחקה אחרי שבילי הכניסה והיציאה וימפה את הפתחים השונים שבבית שלך. לאחר מכן, המדביר ישתמש במידע על הבית שלך כדי לפזר את פתיונות הג'ל ברחבי הבית ויהיה איתך בקשר על ההתפתחויות השונות.

כמה עולה הדברה בג'ל?

הדברה בג'ל משמשת להדברת שני סוגים עיקריים של מזיקים – נמלים וטרמיטים. הדברת נמלים היא נושא יחסית פשוט שהזכרנו קודם ולכן הדברת נמלים בג'ל נחשבת כעבודה יחסית פשוטה. הדברת טרמיטים בג'ל היא עבודה מורכבת הרבה יותר מכיוון שלרוב הטרמיטים כבר התפשטו בעצים השונים שיש אצלך בבית והדברה בג'ל תהיה חלק אחד מההדברה הכוללת הנדרשת לסוג זה של מזיקים. מחירה הבסיסי של הדברת ג'ל הוא 250 ₪ כשגודל הבעיה, המורכבות שלה וזמני ביצוע העבודה משפיעים באופן ישיר על המחיר הסופי. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מבצע הדברת ג'ל מזה זמן רב ולכן מסוגל לבצע עבודת הדברה מהירה, יעילה, נקייה וכמובן – משתלמת ביותר!

שירותי הדברה בג'ל 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

שאלות נפוצות

icon

הדברה בג'ל נחשבת כהדברה ירוקה שבה אין שימוש בחומרים רעילים שעשויים להזיק לסביבה ולהיות מסוכנים. הדברה באמצעות ג'ל היא בעצם פתיונות שמפוזרים בבית ומושכים אליהם את המזיקים אשר נושאים איתם את החומר אל הקנים והאזורים המוסתרים שבהם מסתתרים המזיקים ושם החומר מנטרל את המזיקים.

icon

הדברה באמצעות ג'ל משמשת להדברת סוגי חרקים שונים ובעיקר להדברת נמלים והיא יעילה בחיסול קני נמלים והמלכה שמסתתרת בתוך הקן ואחראית להתרבות ההמונית שלהן.

icon

המחיר של הדברה באמצעות ג'ל הוא החל מ-250 ש"ח.

icon

לא נגרם נזק ישיר לבני אדם במפגש עם נמלים אך במידה ויש לכם כלבים או כל חיית מחמד אחרת הנמלים לרב ינסו להגיע למזון שלהם ויזהמו אותו
צריך עזרה?
דילוג לתוכן