תפריט סגור

הדברה אלקטרונית

בנושא של הדברת חיות מטרד כמו חולדות ועכברים, הדבר מקשה על אנשי המקום להרחיקן ולהריגתם בשל כוח ההישרדות הרב שלהם, המניעה מלהרחיקם באופן עצמאי, מקומות המסתור החשוכים והמוחבאים בהם הם גרים, העבודות והפעולות שלהם לחיפוש המזון בשעות הלילה הבלתי נראות והאינטליגנציה הרבה שלהם ובכך קושי בתפיסתם באמצעות מכשירי המלכודות עם הפיתיון. הדברה אלקטרונית הנה מכשיר אלקטרוני חכם ומוצלח אשר מופעל על ידי סוללות או מתח חשמל רגיל ובאמצעות הפעלתו, מרחיק את החולדות והעכברים.

הדברה אלקטרונית מידע כללי

המאפיינים של החולדות והעכברים

חולדות ועכברים הם הנם שני חיות המגיעות מאותה משפחה, משפחת המכרסמים ובסדרת העכברוניים. למרות שלשניהם יש דפוסי התנהגות דומים אחד לשני, החולדה היא הנה יותר מסוכנת, יותר מזיקה, יותר מאיימת ויותר חזקה. שני עכברים אלו פועלים בעיקר בשעות הלילה בשל ההסתתרות המושלמת, בעלי חוש ריח חזק המאפשר להם את ההגעה אפילו בדרכים המפותלות והמסובכות ביותר בכדי להגיע למזון וקשים ביותר לתפיסה, בעיקר באופן עצמאי. החולדה הנה גדולה יותר, בעלת זנב ארוך יותר, שיניים אכזריות ובולטות יותר, כושר הישרדותה הנו גבוהה ואפילו מעט מרשים, היא לא תוותר עד שתשיג את המזון שהיא מחפשת ואפילו בעת התקרבותו של אדם, אינה תפחד ולא תברח, לעומת העכבר בעל האופי הפחדני והמראה הלא מאיים. שני עכברים אלו מגיעים למקומות כמו בתי עסק ובעיקר למטבחים וחדרי האוכל, לבתים הפרטיים בהם יש אוכל רב, בניינים ומשרדים אשר מכילים מקומות מסתור חשוכים רבים ומעבירים בכך מחלות בשל המקומות בהם נמצאו קודם כמו הפחים, ביובים, צינורות ומקומות מזוהמים.

הרחקת חולדות באמצעות אמצעים אלקטרונים

אחת השיטות המוצלחות, המהירות, היעילות והאיכותיות ביותר שקיימות כיום לחברות ההדברה היא שיטת הדברה אלקטרונית חולדות. הדברה אלקטרונית זו הנה משפיעה על החולדות והעכברים יחדיו ובעזרתה מרחיקה אותם לטווח זמן רב. הדברת עכברים אלקטרונית בעצם עובדת באופן טבעי, אינו פוגע לא בסביבה ולא לאדם. המכשיר הוא הנו בעצם זוג רמקולים אשר באמצעות הפעלתו פולט פולסים אלקטרוניים בתדר גבוהה וצווחני שרק חולדות ועכברים יכולים לשמוע. הדבר מאפשר לאנשים רבים את החיסכון שבהדברה ובשיטות השונות, אינו מפריע לאנשים ולחיות מחמד מסביב ומרחיק את העכברים והחולדות באופן יעיל.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן