תפריט סגור

מדביר מומלץ

לביצוע הדברה מקצועית ויסודית הזמינו רק מדביר מומלץ!
צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה זמן רב ומכיר את התחום בצורה עמוקה ויסודית. בתקופה האחרונה אנחנו עדים לכניסה מסיבית של מתחרים חדשים, שזה מעולה כי רק ככה התחום יכול להתפתח. מצד שני, לא כל המדבירים החדשים שנכנסו לשוק עובדים לפי הספר ואנחנו מקבלים המון שיחות מאנשים שהזמינו שירותי הדברה מקצועיים וקיבלו מדביר חובבן. כתבנו מספר כללים שיעזרו לך לבחור מדביר מומלץ לפעם הבאה שיגיע הזמן לבצע הדברה.

מדביר מומלץ זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מומלצים ומקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

 

מדביר מומלץ

כיצד לזהות מדביר מומלץ?

אנשים מונעים מהרגלים ולכן ההמלצה שקיבלת על מדביר כלשהו לאו דווקא מעידה על המקצועיות שלו. כדי לוודא שמדובר במדביר מומלץ הכנו עבורך רשימה שמסכמת את כל מה שצריך כדי לענות על ההגדרה. במידה והמדביר חורג אפילו בסעיף אחד, אנחנו ממליצים לשקול בכובד ראש ואף לבטל את הזמנת השירותים שלו כדי לא להחמיר את בעיית המזיקים בסביבתך ולא לסכן את בריאותך ובריאות הסובבים אותך.

  • תעודת מדביר בתוקף
    תחום ההדברה כולל שימוש בחומרי הדברה בעלי רמות רעילות שונות אשר עלולים לסכן בני אדם ובעלי חיים. זו הסיבה שהמשרד להגנת הסביבה מחייב את המדבירים לעבור קורסים והשתלמויות ואף מעביר אותם מבחני תיאוריה ומבחנים מעשיים כדי לוודא שהמדבירים שולטים בחומר ופועלים תחת ההנחיות וההגבלות המקפידות של המשרד. ישנם סוגים שונים של רישיונות כך שתעודת מדביר בתוקף לא מספיקה, אלא היא צריכה להיות רלוונטית לסוג ההדברה אותה המדביר מתכוון לבצע כמו למשל הדברה ירוקה, הדברה בשטחים פתוחים, הדברה בדירה וכו'.
  • ידע במגוון שיטות הדברה
    למרות שזה לא נראה, עולם ההדברה משתנה כל הזמן. פעם הייתה נהוגה שיטת הריסוס הכימי שהפכה להיות פתרון קסם לכל סוגי המזיקים. היום, עם העלייה במודעות לאורח חיים בריא יחד עם היכולת של המזיקים לפתח עמידות, עולם ההדברה מספק מגוון של שיטות הדברה אשר הופכות להיות פתרון אחד שלם. מדביר מומלץ ישחה בחומר ויעבור השתלמויות שונות כדי להעמיק את הידע שלו בעולם ההדברה כך שלא משנה באיזה סוג מזיק הוא יתקל, בוודאות יהיה לו פתרון למצב.
  • ציוד מאושר ומפוקח
    הדברה היא עסק מסוכן כשהוא מנוהל על ידי חובבנים מכיוון שחומרי ההדברה מכילים חומרים כימיים מרוכזים מאוד שעלולים לפגוע בבריאות שלך, של משפחתך ולא פחות חשוב של הסביבה. מכיוון שקשה מאוד לעקוב אחרי חומרי ההדברה, מומלץ לשאול את המדביר האם החומרים בהם הוא מתכוון להשתמש מפוקחים ומאושרים על ידי המשרד להגנת הסביבה. במידה והמדביר משדר חוסר ביטחון בתשובתו, היינו ממליצים לא לעבוד איתו כדי לא להגיע למצב של פגיעה בריאותית.

כמה עולים שירותי מדביר מומלץ?

בתחום ההדברה, כמו בשאר התחומים, ישנה תחרות עזה שגורמת למחירים לרדת. מצד אחד זה הופך את השוק לתחרותי כך שהמדבירים חייבים להדביק את הקצב ולהתמקצע עוד יותר כדי להוריד את זמן ההדברה ובכך את העלויות. מצד שני, ירידת המחירים הדרסטית הפכה לקרקע פוריה לשרלטנות מסוכנת שעלולה לפגוע בבריאות שלך ושל הסובבים אותך. מדבירים מתחילים או מדבירים חובננים ינסו לפתות אותך לשכור את שירותיהם על ידי מחירים נמוכים במיוחד. צוות מדבירים נט ממליץ לך לא להתפתות למחירים האלו מכיוון שגם כאן, הזול הוא היקר, רק שבהדברה מדובר לעיתים בהחמרה של הבעיה במקרה הטוב ופגיעה בריאותית במקרה הרע. צוות מדבירים נט מציע לך שירות ייעוץ והכוונה בחינם במהלכו נבין את בעיית המזיקים בסביבתך ונבנה תכנית הדברה מותאמת אישית שתחסל את המטרד ועדיין תהיה משתלמת במיוחד!

שירותי הדברה של מדבירים מומלצים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

שאלות נפוצות

icon

כמובן חשוב לוודא שמדובר במדביר מומלץ ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. שמדובר במדביר עם ניסיון שעושה שימוש בשיטות הדברה שונות המותאמות למזיקים שונים וסביבות עבודה שונות.

icon

ישנן שיטות הדברה רבות שבהן עושה שימוש מדביר מומלץ כמו ריסוס, איוד בגז, הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, לכידה ושיטות שונות להרחקה של מזיקים.

icon

איוד בגז הוא שימוש בחומר מנדף אשר חודר למקומות עמוקים שבהם מסתתרים מזיקים, כמו מוצרי עץ, מזרנים ועוד ושחומרי הדברה אחרים אינם מגיעים אליהם.

icon

מחיר לכידת חולדות הוא החל מ-250 ש"ח והוא תלוי בחומרת הבעיה, שיטת הלכידה וגודל השטח שבו יש לטפל.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן