תפריט סגור

הרחקת עטלפים

העטלפים הם יצורים מטרידים מאוד, בתחום החקלאי כמובן אבל לא רק שם, גם באזורי מגורים הם מפריעים וגם באזורי תעשיה הם לא רצויים. בשנים האחרונות התרבו מאוד עטלפי הפירות וגם עטלפי החרקים, בשנים עברו הם היו הרבה פחות נפוצים וכיום יש לדוגמא הרבה יותר ביקוש לשירות הרחקת עטלפי פירות.

הרחקת עטלפים מידע כללי:

מה הם התכונות של העטלף?

התכונה העיקרית של העטלף היא עבודה בלילה, וזה כולל ארוחות שהם קוטפים לעצמם ממרומי העצים ובמיוחד מעצי פיקוס ועצי הדקל שם גדלים התמרים. העטלפים נוהגים פשוט לקטוף להם אוכל מהעצים ותוך כדי תעופה הם אוכלים וגם מעכלים את המזון. זה לבד דורש סילוק עטלפים, ומגביר את הצורך לטיפול מרחיק עטלפים.

מה הנזק שהעטלף משאיר אחריו על העצים ובסביבה כולה?

כאשר משפחה של עטלפים מצאה עץ שטעים להם הם ישאירו אחריהם סימנים רבים בכל האזור והרדיוס מסביב לעץ, אי אפשר יהיה שלא לשים לב ל'חפלה' שנערכה שם באישון ליל… הלכלוך ייראה כמו טיפות כהות על גבי קירות הבתים וגם על הקרקע. לא נעים וממש לא נחמד. בדיוק בשביל זה יש אפשרות של הדברת עטלפים, או כל צורה אחרת של הרחקת עטלפים.

הרחקת עטלפים אלקטרונית

העטלפים בורכו בחוש שמיעה מחודד והם רגישים לצלילים שלא נעימים להם, לכן אפשר להשתמש בעובדה זו כנשק להרחקת העטלפים מאזורים בהם הם אינם רצויים.

כיצד פועל מכשיר נגד עטלפים?

המכשיר משדר צליל שהוא מאוד לא אהוב ובלתי נסבל על העטלפים רגישי השמיעה, וזה גורם להם לחפש מקום אחר יותר נעים כדי להינצל מהצליל הצורמני שיוצא מהמכשיר ומפריע להם כל כך. התדר אותו משמיע המכשיר הוא בתדר שלא נשמע באוזן אנושית.

הרחקת עטלפים אולטראסוני

יש אפשרות להשתמש במכשירים אולטראסונים בתדרי שידור גבוהים מאוד מעל 2000HZ התדרים הללו הם לא בתחום השמיעה האנושית, האדם לא מסוגל לשמוע בגובה תדר כזה, אך את העטלפים זה משכנע מאוד שממש לא כדאי להישאר באזור המעצבן והמטריד הזה.

אם אתם רוצים להרחיק את מכת העטלפים על ידי מכשיר אלקטרוני כזה או אחר כדאי מאוד להתייעץ עם מומחים שיעזרו לכם לתכנן את המיקום שהכי ישפיע ושם תניחו את המכשיר כמו כן הוא יוכל לייעץ לכם בכמה מכשירים כדאי להשתמש ומה יהיה הכי יעיל לפתרון הבעיה הייחודית שלכם.

אספו הצעות מחיר

לפני שאתם מחליטים מה לקנות או איך לפעול אל מול העטלפים בדקו הרחקת עטלפים מחיר כמה בערך יעלה לכם השירות או המכשור, לא תמיד מומלץ להשתמש במכשיר ולפעמים אין מנוס משימוש בחומרי הדברה, היעזרו במומחים, התייעצו ושיקלו ביישוב דעת, מה מתאים לכם.

הרחקת עטלפים המלצות

בקשו המלצות מלקוחות שהיו מרוצים מהשירות אותו קבלו.
במדבירים נט תוכלו למצוא בעלי מקצוע שימגרו לכם את הבעיה!

צריך עזרה?
דילוג לתוכן