תפריט סגור

רשת יונים

רשת יונים
רשת יונים למניעת נזקים

למרות שיונים הן אינן ציפור מאיימת או קיים חשש לחייהם של האנשים, היונים יכולות להפוך למטרד גם באמצעות הרעש העושות בשעות הבוקר המוקדמות על אדני החלון, גם על התרוצצות הגגות עם הציפורניים החורקות ובעיקר בשל הלשלשת שלהן המעבירה דלקות ומחלות ובשל החומציות הרבה הנמצאת בה יכולה הלשלשת לגרום להריסת מזגנים, קילופי צבע, איטום הגג והצנרת. לשם כך נועדה השיטה של רשת נגד יונים המעניקה את השמירה של המזגנים, אזורי הצנרת, מכונות הכביסה ועוד.

התקנת רשתות נגד יונים

רשת נגד יונים מתבצעת על ידי חברות הדברה ובכך לשמור ולהגן על הבית ועל פגיעה בריאותית. את רשת יונים אפשר למצוא בעיקר במקומות הפתוחים של הבית כמו המזגן, מכונות הכביסה על המרפסות, צנרת, הגגות ועוד. רשתות ליונים מורכבות בעיקר מחומר הפוליאטילן אשר מוגן מקרני השמש ומונע מכניסתן או התקרבותן של היונים אל המקום. הלשלשת של היונים מרכיבה בתוכה כ-60 מחלות המועברות לבני אדם ולא מסמלות מזל טוב כמו שרבים חושבים כשאחת נוחתת על ראשם. בנוסף, יונים הנן נחשבות כמטרד בשל העמידה הרבה על אדני החלון והשמעת קולות מציקים, הליכה על הגג עם הציפורניים החדות ובכך גם מתקלף הצבע ומכיל חומציות ברמה גבוהה אשר גורם לחומרי הזפת להיאכל ולהיהרס.

רשת נגד יונים
רשת נגד יונים – שירותי הדברה וסילוק יונים לצמיתות

מציאת רשתות נגד יונים, הצבת רשת יונים ונושאים אחרים בנושא הדברות והרחקת חיות ומזיקים, יש ליצור קשר בפורטל המדבירים נט אשר מכילים מאגר רב של מידע וייעוץ בנושא הדברות.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן