תפריט סגור

מלכודת יונים

יונים יכולות להיות מטרד לא נעים, לא נוח ולא בריא בעיקר בבתים הפרטיים. הן נמשכות לבתים בשל הצבת הקנים והסביבה הבטוחה אך יכולות להשמיע קולות לא נעימים בשעות הבוקר המוקדמות, להשמיע רעשים מציקים על גגות הבית ובשל הלשלשת שלהן במקומות השונים יכולות גם כן לפגוע ולגרום לנזקים רבים למזגנים, לצבע, למכונות הכביסה, לגגות ובהעברת מחלות ודלקות לבני האדם. לשם כך, יש כמה וכמה שיטות כמו מלכודת יונים, רעל יונים וגם ריסוס נגד יונים בין היתר.

מלכודת יונים

מלכודת יונים
התקנת מלכודת יונים על ידי מדבירים מוסמכים

להפתעת אנשים רבים, אפילו כשהיונה לא מאיימת במראה החיצוני ומפחדת מאנשים, היא אכן יכולה לגרום לנזקים רבים לבית ולדיירים הנמצאים במקום. הלשלשת שלה מכילה חומציות ברמה גבוהה ומכילה בתוכה כ-60 מחלות לבני האדם. החומציות יכולה לגרום לאכילת חומרי הזפת, קילוף צבע, פגיעה של הצנרת, המזגנים, מכונות הכביסה ועוד. הלשלשת יכולה להעביר מחלות דלקות כמו דלקת המוח, דלקת ריאות, דררת ועוד. בעזרת מלכודות הנמצאות בחוץ ומכילות בפנים פיתיון כלשהו, ברגע כניסתן של היונים אליהן, המלכודת בצורתה הריבועית נסגרת ותופסת את היונה בלי אפשרות לברוח. בנוסף, יש גם חומר נגד יונים אשר לא מכיל פגיעה ומוות של יונים או נזקים בריאותיים לאנשים אלא מכילות ריחות חזקים ובלתי נסבלים ליונים ובכך להרחיקן ולמניעת חזרתן בהמשך.

לייעוץ, פרטים על שירותים בתחום ומאגרי מידע רבים בתחום הדברות מזיקים או חיות מטרד, יש לפנות לפורטל המדבירים נט לשירותים מקצועיים בתחום.

צריך עזרה?
דילוג לתוכן