תפריט סגור

גירוש יונים

גירוש יונים
גירוש יונים בצורה מקצועית

להפתעת רבים, יונים אכן צריכות את שירותי ההדברות להרחקת היונים מהבתים בשל סיבות שונות אפשר פוגעות בבית עצמו ובבריאות האנשים. למרות אי האיום הקיים במראה שלהן, למרות הגירוש הקל וההפחדה הפשוטה שלהן, הן מתמקמות בבתים רבים ומשמיעות קולות מטרידים ומציקים בשעות הבוקר, מתרוצצות על הגגות וגורמות לפגיעת וקילוף הצבע, הלשלשת שלהן הנה פוגעת ומזיקה ברמה גבוהה במזגנים, מכונות הכביסה, הגגות ודיירי המקום ומהוות קושי בהרחקתן התמידית.

איך מרחיקים יונים לצמיתות

גירוש יונים מתבצע על ידי חברות ההדברה ומונעים את הפגיעה בבריאותם של דיירי הבית ובבית עצמו. היונים הן אינה חיה מפחידה כלל, אינה מאיימת, מפחדת באופן קל אך יכולות להזיק ברמה גבוהה. בלשלשת שלהן יש הנו חומר חומצי במספר גבוה אשר גורם לחומרי זפת כמו צינורות, מזגנים ומכונות כביסה להיאכל. הלשלשת יכולה גם לגרום לאיטומים של הגגות, קילופי צבע ולספק ריחות לא נעימות בכל האיזור. מהבחינה של דיירי הבית, הלשלשת מכילה כ-60 מחלות המועברות בקלות אל בני האדם וגורמת לדלקות. גירוש יונים יכול להתבצע בהצבת דחליל בחצר, על הגג או על אדן החלון, להציב דוקרנים או קפיצים אשר מפריעים למנוחתן ולעמידתן במקומות השונים, רשתות אשר מגנות על מכונות הכביסה, הגגות או המזגנים ובמכשירים אלקטרוניים.

יונים מזיקות לאיכות החיים שלכם קראו עוד מידע בנושא הדברת יונים , למדו  איך להזמין מדביר מקצועי לטיפול אישי לבעית היונים אצלכם.

איך להרחיק יונים
איך להרחיק יונים – הדברה על ידי מקצוענים

לייעוץ ומאגרי מידע רבים בתחום הדברות של מזיקים שונים יש לפנות לפורטל המדבירים נט המעניקים ייעוץ רב בתחומי כל סוגי ההדברות והשירותים בשטח.

 

צריך עזרה?
דילוג לתוכן