תפריט סגור

הדברה בקריות

מזיקים התקיימו לפנינו ויתקיימו גם אחרינו, אבל זה לא אומר שהם אורחי כבוד אצלך! הדברה בקריות תאפשר לך להרחיק את כל סוגי המזיקים, החרקים ובעלי החיים וליהנות מסביבה נקייה ואיכות חיים אמיתית. צוות מדבירים נט פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומחזיק בחומרי הדברה מאושרים ומפוקחים מתוך דאגה לבריאותך ובריאות המשפחה שלך. הצוות שלנו יכול לבצע הדברה בקריות 24 שעות ביממה, בכל ימי השבוע כולל חגים וסופ"שים ולכן מהווה תחנה סופית ואחרונה לבעיית המזיקים שלך. אנחנו מזמינים אותך לקבל הצעת מחיר קונקרטית, מקצועית וסופר משתלמת להדברה בקריות שתחסל את המטרדים השונים במהירות וביעילות.

מדביר בקריות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בקריות חייגו: 072-3341-454

הדברה בקריותכל השיטות לביצוע הדברה בקריות

שוק ההדברות התקדם משמעותית בשנים האחרונות. שיטת הריסוס הכימי הקלאסית הפכה ממובילת השוק למוצא האחרון בגלל החומרים וההשפעה שלה על הסביבה. היום, מדביר בקריות יעדיף להשתמש כמה שפחות בשיטה זו וישתדל לעבוד עם שיטות הדברה אחרות כגון הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית והדברה טכנולוגית.

הדברה ירוקה
שיטת הדברה זו עושה שימוש בחומרים ירוקים וטבעיים הכוללים תבלינים, שמנים ועוד כדי להשמיד ולהרחיק מזיקים. שיטה זו נחשבת לידידותית לסביבה ואיננה משתמשת בחומרים בעלי רעילות כלשהי. הדברה ירוקה לא מצריכה הכנה מצידך ולא דורשת פינוי של הבית לצורך ההדברה.

הדברה ביולוגית
סוג הדברה זה מתאים יותר לשטחים חקלאיים ולשדות פתוחים מכיוון שהוא משתמש בשרשרת המזון כדי לבצע את ההדברה. דוגמא מעולה ניתן למצוא בהדברת פשפשים. כדי לחסל את הפשפשים המזיקים, יפזר מדביר בקריות סוג פשפשים אחר אשר טורף את הפשפשים המזיקים וכך מצליח לבצע הדברה ללא חומרים בכלל.

הדברה טכנולוגית
תחום שפורץ לתודעה בזמן האחרון ועושה שימוש באמצעים טכנולוגיים על מנת לבצע הדברה בקריות. ישנם סוגי בעלי חיים שאין אפשרות לחסל כמו עטלפים ויונים ויש לעשות שימוש באמצעים אחרים כדי להרחיק אותם. מרחיק עטלפים בקריות יעשה שימוש במכשיר אשר משבש את גלי הסונאר של העטלפים וגורם להם להתרחק מהמקום. אגב, יכול להיעשות שימוש בטכנולוגיה זו גם בהרחקת מזיקים כגון תיקנים אך שיטה זו נחשבת ליקרה ולכן פחות מקובלת בהדברת תיקנים.

הרחקת מזיקים לצמיתות
נתחיל מהסוף. אין סוג הדברה שיכול להיות יעיל ב-100%. מזיקים ובעלי חיים מתפתחים מדור לדור וכך הופכים עמידים לסוגי ההדברות השונות ובכך מחייבים את המדבירים וחברות חומרי ההדברה לפתח שיטות וחומרי הדברה חדשים מעת לעת. אך יחד עם זאת, מדביר בקריות יכול לחסל את הבעיה הנוכחית ולצמצם למינימום את חזרת המזיקים אליך הביתה או לעסק. חשוב לדעת שהצלחת ההדברה תלויה גם בך ושמירה על ניקיון וסדר הם צעדי מנע הכרחיים.

כמה עולה הדברה בקריות וכיצד היא פועלת?

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

כיצד נראה המזיק ואיך מבוצעת ההדברה בפועל

הדברת טרמיטים בקריות

מ-200 ₪

טרמיט הוא חרק קטן ולבן המזכיר מאוד נמלים במבנה שלו. טרמיט ניזון מכל סוגי העץ הקיימים ולכן ניתן לזהות פעילות של טרמיטים מבלי לראות את המזיקים עצמם.
טרמיטים הם יצורים חמקמקים מאוד וקשה לצייר תמונה מלאה של שיעורי ההדבקה שלהם ולכן יפעל מדביר טרמיטים בקריות למצוא את הקן ולהדביר אותו על ידי חישוף הקן (לעיתים על ידי קידוח ברצפה) ושפיכת חומר הדברה לתוכו. כדי לחסל את הטרמיטים שבעצים, ישתמש המדביר בשיטת איוד בגז אשר חודרת אל עומק העץ ומשמידה את הטרמיטים. יש לציין שבגלל החמקמקות של הטרמיטים יהיה צורך למספר טיפולים כדי לחסל אותם במלואם.

הדברת ברחשים בקריות

מ-200 ₪

ברחשים הם חרקים מעופפים קטנטנים ועוקצניים. התקפת ברחשים היא בעצם ריקוד חיזור אשר מבצעים הזכרים במטרה לפתות את הנקבות.
על מנת למנוע חדירה של ברחשים למרחב הפרטי ניתן להתקין רשתות צפופות על החלונות ולוודא שפתחי הבית סגורים. כדי להדביר ברחשים בחצר, מדביר ברחשים יאתר מקורות מים עומדים וייבש אותם. לאחר מכן המדביר יחסל את הזחלים והביצים ויסיר את המטרד.

הדברת חולדות בקריות
הדברת עכברים בקריות

מ-250 ₪

תנופת הבנייה המאפיינת את כל הארץ גורמת לחולדות ולעכברים לצאת ממחבואם ולעלות לפני השטח כדי לחפש מזון ומקומות מחיה רגועים יותר.
מדביר חולדות ישתמש במלכודות מסוג קפיץ אשר לוכדות את החולדות ולא מחסלות אותן כדי למנוע ריח רע שעלול לעלות מהפגרים ומשיכה של מזיקים אחרים. לאחר הלכידה ישחרר המדביר את החולדות הרחק מאזורי מגורים. הדברת עכברים פועלת באותו האופן.

הדברת יתושים בקריות

מ-270 ₪

יתושים חיים באזור מים עומדים וחודרים למרחב הפרטי על מנת למצוץ דם אשר משמש אותם למאכל.
חיסול יתושים בוגרים יתבצע על ידי עירפול והתקנת רשתות צפופות על החלונות. חיסול הזחלים והביצים יעשה על ידי איתור מקורות מים עומדים וטיפול בהם. מדביר יתושים ימליץ לך לייבש את מקור המים או ישתמש בשיטת הדברה ביולוגית לחסלם (פיזור דגי גמבוזיה או שתילת צמחי מים טורפים)

הדברת ג'וקים בקריות

מ-200 ₪

ג'וקים, או תיקנים בשפה המקצועית, נמשכים לאיזור חשוכים ולחים. הם חיים במבנה של קן ופועלים בעונות החמות.
מדביר ג'וקים בקריות ימליץ לך על מספר שיטות הדברה שהנפוצות בהן יהיו הדברה על ידי פיזור פתיונות ג'ל אותם יקחו הג'וקים לקן ויחסלו אותו וריסוס כימי אשר ימנע מהם להגיע לאיזור המודבר. אגב, אם מכת הג'וקים נראית לך חמורה מדי, כדאי מאוד להתקשר לעירייה ולבקש ריסוס בפתחי הביוב ברחוב שלך.

הדברת עש בקריות

מ-270 ₪

עש נמשך לאור וחודר לבתים דרך החלונות. הוא מעופף ומזכיר פרפר בצורתו אבל הרבה פחות יפה ומאופיין בצבע אפור. העש ניזון מבדים ואריזות מזון.
מדביר עש יפזר קפסולות מיוחדות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו. קפסולות אלו ידידותיות לסביבה ולכן לא מסכנות בני אדם ובעלי חיים.

הדברת פשפש מיטה בקריות

מ-520 ₪

אמנם התקפות של פשפש מיטה נדירות, אך ברגע שהוא הגיע אליך הביתה, כדאי מאוד לבצע הדברה מוקדם ככל האפשר. פשפש זה חי באזורים נסתרים ותוקף בעקיצות בשעות הלילה.
מדביר פשפש מיטה בקריות ישאב את כל כלי המיטה שברשותך ויבקש ממך לכבס את כל המצעים והבגדים בשישים מעלות כדי לחסל את הפשפשים. בנוסף, המדביר ישתמש בקיטור על מזרן השינה של וישאב אותו. לבסוף ירסס המדביר את מקומות המסתור של הפשפשים כדי לוודא שהמטרד חוסל. גם כאן, בדומה להדברת טרמיטים, יכול להיות סיכוי שהדברה מלאה תתבצע על פני מספר מפגשים.

הדברת נמלים בקריות

מ-200 ₪

הדברת נמלי אש בקריות

מ-270 ₪

נמלים שחורות ונמלי אש חודרות למרחב הפרטי מכיוון שהן מחפשות מזון. ההבדלים בין הנמלים הם בגודלן (נמלי אש קטנות יותר) בצבען (הנמלים שחורות ואילו נמלי האש אדומות) ובמסוכנות שלהן לבני האדם (נמלים שחורות אינן מסוכנות אך נמלי האש עוקצות ועלולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות).

מדביר נמלים בקריות יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הנמלים לקן ויאכילו בהם את הרימות והמלכה. לאחר שהמלכה תחוסל הקן יתפזר והמטרד יעלם. מדביר נמלי אש בקריות יבצע את אותן פעולות רק יוסיף הדברה בחצר ובגינה כדי לוודא שנמלי האש הושמדו כליל.

הדברת קרציות בקריות

מ-270 ₪

ישנם מספר סוגי קרציות אשר תוקפות ועוקצות. קרציות אלה נמשכות לבעלי חיים ומשם מגיעות אליך הביתה.
מדביר קרציות ישתמש בחומרי הדברה מיוחדים אשר מחסלים את הקרציות הבוגרות ובמקביל לא מאפשרים לביצים ולזחלים להתפתח לקרציות בוגרות.

הדברת צרעות בקריות

מ-270 ₪

צרעות יכולות להיות מטרד מעצבן ואף מסוכן. עקיצתן משחררת ארס אשר עלול לגרור תגובות אלרגיות חריפות. הדבר מסוכן פי כמה מכיוון שצרעות מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים.
צרעות לא פעילות בשעות הלילה ולכן מדביר צרעות בקריות יגיע אליך בשעות החשיכה וירסס את הקן בחומר מיוחד אשר מדביק את הכנפיים של הצרעות ולא מאפשר להן לעוף. לאחר מכן יסיר המדביר את הקן פיזית וירחיק אותו מביתך.

הדברת חדקונית האורז
בקריות

מ-270 ₪

ראשה של החדקנית מזכיר חדק ולכן היא קיבלה את השם המצחיק הזה. החדקונית פוגעת בעיקר במקומות עתירי מזון כמו מפעלי מזון, מסעדות ומטבחים. המשרד להגנת הסביבה נתן אישור להדברת חדקונית האורז בגז רעיל בשל היותה מזיק מיוחד.

הצוות המקצועי ביותר להדברה בקריות!

התקפות חרקים יכולות לפרוץ בכל רגע נתון ולכן צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 לכל סוג הדברה!
הצוות שלנו יגיע אליך במהירות עם הציוד החדשני והניסיון הרב וישחרר אותך מהמטרד במהירות, ביעילות ובמקצועיות שיא. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והצעת מחיר להדברה בקריות שתהיה רלוונטית ותפורה אישית לבעיית המזיקים שלך.

שירותי הדברה בקריות 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בקריות חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

המחיר של הדברה בקריות נקבע לפי סוג המזיקים שצריך להדביר, שיטת ההדברה שבה נעשה שימוש וגודל ואופי האזור שבו צריך לטפל. המחיר של ההדברה בקריות הוא החל מ-200 ש"ח.

icon

פשפש המיטה אינו שורד בטמפרטורה גבוהה. הכנסה של המצעים אל מייבש הכביסה בחום גבוה וניקוי וכיבוס תדיר של הבגדים בארון יכולים לסייע במידה והבעיה אינה נראית מאוד חמורה. אך כפתרון יעיל יותר תמיד יהיה עדיף לקרוא למדביר מקצועי שיש לו את היכולות והניסיון לטפל בבעיית פשפש המיטה באופן יעיל.

icon

כן. רצוי מאוד שהבית יהיה מסודר לפני ההדברה. יש להרחיק רהיטים וחפצים מספר ס"מ מהקירות, לסגור היטב אריזות מזון ולאחסן במקום סגור מגבות ומברשות שיניים.

icon

בקיץ אכן נהוג לראות יותר חרקים בבית ובסביבות, אך גם מחוץ לעונת הקיץ ישנם חרקים ומזיקים וכשאנו רואים סימנים לקיומם יש להזמין הדברה לפני שהבעיה תחמיר.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בקרית מוצקין | הדברה בקרית אתא | מדביר מומלץ בחיפה | שירותי הדברה בעכו

צריך עזרה?