תפריט סגור

הדברה בכרמיאל

הדברה בכרמיאל מסביב לשעון!
התקפת מזיקים היא עניין ביולוגי שקורה כשמשהו מתעורר אצל המזיקים ולנו אין שליטה עליו. יחד עם זאת, מדביר בכרמיאל שהינו מקצועי יכול להסיר את המטרד במהירות וביעילות על ידי מגוון שיטות הדברה כך שאפשר להיות רגועים. צוות מדבירים נט פועל מזה זמן רב בתחום ההדברה ומסוגל לבצע הדברה בכרמיאל בכל רגע נתון, כולל סופי שבוע וחגים, תוך שמירה מקסימלית על בריאותך ובריאות המשפחה והעובדים שלך. זיהית קצת יותר מדי חרקים בסביבה שלך? נשמח לעמוד לשירותך עם תשובות לכל השאלות בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם!

מדביר בכרמיאל זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בכרמיאל חייגו: 072-3341-454

הדברה בכרמיאל

הדברה בכרמיאל באמצעים ביתיים מול הדברה מקצועית

כיום ניתן למצוא המון תכשירי הדברה ביתיים שמבטיחים תוצאות מקסימליות כנגד כל סוגי המזיקים אשר תוקפים בתים פרטיים ועסקים. התכשירים האלה כן יכולים לעזור, אך רק במקרים של מניעה או טיפול נקודתי והם ממש לא ערוכים לספק פתרון מוחלט לבעיית המזיקים בסביבתך ואף יכולים להחריף את הבעיה. הדברה מקצועית היא תהליך שלם של זיהוי וסיווג המזיק, ניטור מקומות המסתור שלו והתאמה של שיטות הדברה שונות לסוג המזיק כך שהמדביר מחסל את הבעיה מהשורש ולא מדביר רק את המזיקים שחדרו לביתך. נקודה נוספת היא בריאות המשפחה או העובדים שלך. רוב תכשירי ההדברה מכילים רעלים במינונים שונים ולכן חשיפה ארוכה אליהם עלולה לגרום לנזקים פיזיים כך שאם האמצעים הביתיים לא עזרו, מומלץ מאוד להזמין אנשי מקצוע שיבצעו הדברה בכרמיאל ויחסלו את המטרד אחת ולתמיד!

אילו שיטות הדברה קיימות היום?

עולם ההדברה התקדם משמעותית מימי הריסוס הכימי המוכר לך. יש מספר סיבות לכך כשהעיקריות הן פיתוח עמידות לחומרים מצד המזיקים ועלייה במודעות לאורח חיים בריא. שני הגורמים האלו הביאו את שוק ההדברה למקום בו הוא היה חייב להמציא את עצמו מחדש ולכן ניתן למצוא היום מספר רב יותר של שיטות הדברה העונות בדיוק על הצרכים האלו.

 • הדברה ירוקה
  השיטה המועדפת על המדבירים. שיטה זו מבוססת על חומרים טבעיים בלבד כגון תבלינים, שמנים אתריים, ירקות וכו' אשר ידידותיים לסביבה, לא מצריכים היערכות מיוחדת ויעילים לא פחות מהריסוס הכימי.
 • הדברה ביולוגית
  לכל מזיק בטבע יש טורף טבעי וזו מהות השיטה הזו. במקום לרסס שטחים פתוחים או שדות חקלאיים בחומרים כימיים, המדביר יפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים במקום ויתן לטבע לעשות את שלו.
 • איוד בגז
  ישנם מזיקים שאוהבים במיוחד את המזון שלנו ולכן לא ניתן לרסס אותם בחומרים כימיים. הגז נחשב לידידותי לסביבה מכיוון שהוא מתנדף מהר אך מצד שני הוא חודר עמוק אל המזון וקוטל את המזיקים ביעילות.
 • הדברה אלקטרונית
  מיקומים מסוימים מחייבים פתרון הדברה קבוע אשר שיטות ההדברה הקלאסיות לא מסוגלות לספק ולכן התפתחו מכשירים שונים שמצליחים להרחיק את המזיקים על ידי שימוש בגלי קול, חשמל, גלי הלם וכו'. שיטה זו היא היקרה ביותר אך בהחלט היעילה ביותר מבין כולן.

איך מתבצעת הדברה בכרמיאל?

לצערנו, עם השנים אנחנו נחשפים למגמה מדאיגה ועצובה – כניסה של מדבירים חובבנים לשוק ההדברה. מדבירים אלה מורידים מחירים ומבטיחים הבטחות שווא ללקוחות כשבמקרה הטוב הבעיה תחריף ובמקרה הרע תהיה פגיעה בריאותית שתסכן אותך ואת המשפחה שלך. אחת הדרכים העיקריות לזהות מקצועיות של מדביר היא באמצעות שיטות העבודה שלו ולכן החלטנו ליצור טבלה בה נפרט את שיטות ההדברה של צוות מדבירים נט. הידע הזה יעזור לך להשוות את המקצועיות שלנו למקצועיות של מדבירים אחרים וכך יהיה לך קנה מידה לגבי איכות ומקצועיות המדביר שראיינת בנוגע לביצוע הדברה בכרמיאל.

מה מדבירים?

מה מדבירים?

הרחקת חולדות בכרמיאל
הרחקת עכברים בכרמיאל

מ-250 ₪

מכרסמים אלה נחשבים לחכמים במיוחד ובעלי חושים מחודדים. הם פעילים בעיקר בלילות וחודרים לבתים ולעסקים בחיפושם אחר מזון. מרחיק חולדות ומרחיק עכברים יפעלו כדי לאתר את המכרסמים ולהבין את כמות הפריטים אשר תקפו את סביבתך. לאחר מכן יפזרו מלכודות לכידה אשר לא מחסלות את המכרסמים כדי לא לגרום לפגרים שלהם להעלות ריח נוראי של ריקבון ולמשוך מזיקים נוספים.

הדברת נמלים בכרמיאל

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בכרמיאל

מ-270 ₪

שני סוגי הנמלים האלה פולשים לסביבת בני האדם בחיפושם אחר מזון. ההבדל היחיד ביניהם הוא שנמלי האש, בניגוד לנמלים שחורות, מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ואף לגרום להתקפי אלרגיה חריפים באנשים רגישים. הדבר הראשון שמדביר נמלים מקצועי יעשה הוא לאתר את קן הנמלים כדי להבין מאיפה הנמלים נכנסות אליך הביתה. לאחר מכן המדביר יאטום את פתחי הבית ויפזר פתיונות ג'ל כדי שהנמלים יקחו אותם אל הקן, ירעילו את המלכה ויחסלו אותה. לאחר מכן הנמלים יתפזרו מהקן והמדביר ירסס את הקן ישירות כדי לוודא שאף נמלה לא נשארה מאחור. מדביר נמלי אש יפעל באותה הדרך אך ירסס גם את החצר בה נמלי האש מקננות.

הדברת פשפש מיטה בכרמיאל

מ-520 ₪

זהו מזיק שנחשב לקשה במיוחד להדברה מכיוון שהוא פעיל בלילות, מתרבה במהירות ומסתתר בסדקים וחריצים קטנטנים בבית. פשפש המיטה עוקץ באזור הרגליים ומשאיר אחריו כתמי דם קטנים. הפשפש הזה רגיש מאוד לחום וזו תהיה שיטת הלחימה העיקרית נגדו. כדי לחסל את פשפש המיטה שנמצא על הבגדים והמצעים, המדביר יבקש ממך לכבס אותם בטמפרטורות גבוהות ולאחר מכן ישתמש בקיטור על כלי המיטה שלך. לבסוף המדביר ירסס את מקומות המסתור בהם הפשפש משגשג ואף יאטום אותם במידת הצורך.

הדברת פרעושים בכרמיאל

מ-320 ₪

פרעושים ניחנים ביכולות ניתור גבוהות שמעניקות להם את היכולת לקפוץ על חיות המחמד שלנו ולהיכנס אלינו הביתה. ניתן לאבחן פלישה של פרעושים על ידי זיהוי עקיצות ברגליים ובבטן התחתונה וכמובן על ידי גירודים אינטנסיביים של בעלי החיים. מדביר פרעושים ירסס את החצר ויחסל את הפרטים הבוגרים והזחלים ולאחר מכן יפזר אבקת הדברה על מקומות הרביצה האהובים על בעלי החיים שלך וישאב אותם כדי לוודא שלא נשאר אף פרעוש מאחור.

הדברת צרעות בכרמיאל

מ-270 ₪

צרעות לא חוששות מבני אדם ולכן מסוגלות להקים קנים בתעלות מיזוג, מנועי תריסים חשמליים, פינות חיצוניות של הבניין ועוד. צרעות מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ולכן נחשבות מסוכנות לבני האדם. מדביר צרעות יאתר את הקן וירסס אותו בדבק מיוחד שימנע מהצרעות לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן פיזית ויסלק אותו מהמקום.

הדברת עשים בכרמיאל

מ-270 ₪

ישנם שני סוגי עשים שמציקים לבני האדם והם עש הבד ועש הקמח. מדביר עשים יפזר מיקרו קפסולות מבוססות הדברה ירוקה אשר מושכות את העשים על ידי פירומונים ולכודות אותם בדבק מיוחד עד שהם מתחסלים.

הדברת ג'וקים בכרמיאל

מ-250 ₪

תיקנים חיים במקומות לחים, חשוכים וקרובים למזון כמו למשל ביוב ולכן מסוגלים להעביר מחלות וזיהומים לבני האדם. הדברת ג'וקים זה הוא עסק מורכב מכיוון שהג'וקים מסוגלים לפתח עמידות לחומר הדברה תוך דור 1 בלבד ולכן מדביר ג'וקים ישתמש במספר שיטות הדברה כדי לחסל את המטרד הכוללות ריסוס, פיזור פתיונות ג'ל ואף שימוש במכשירי הדברה אלקטרוניים.

הדברת טרמיטים בכרמיאל

מ-250 ₪

הטרמיטים דומים בגודלם לנמלים וגם הם פועלים במבנה של קן. תחילה הטרמיטים יקימו קן קרוב ליסודות הבניין ואז יטפסו מעלה כדי לאכול עץ על כל סוגיו. מדביר טרמיטים מנוסה יצטרך לנהל את ההדברה בכמה מישורים בו זמנים – איתור והשמדת הקן (לעיתים על ידי קדיחה ברצפה), פיזור פתיונות ג'ל כדי למשוך את הטרמיטים שבעץ החוצה ולבסוף איוד בגז כדי לחסל את הטרמיטים שחדרו עמוק אל תוך העץ.

כמה עולה הדברה בכרמיאל?

כאשר נשוחח בשיחת הייעוץ וההכוונה החינמית שאנחנו מעניקים לך עם מדביר בכרמיאל – נבין את תמונת המצב ועד כמה חמורה הבעיה. לאחר מכן נשקלל את המידע יחד עם הפרמטרים הבאים כדי לגבש הצעת מחיר להדברה בכרמיאל.

 • סוג המזיק שתקף
 • גודל השטח שיש להדביר
 • מורכבות העבודה
 • שעת ביצוע ההדברה

באותה נשימה, הניסיון והמקצועיות של צוות מדבירים נט יגרום לתהליך ההדברה להיות מהיר, יעיל ובעקבות כך זול משמעותית! נשמח לעמוד לשירותך עם תשובות לכל השאלות במוקד ההזמנות שלנו.

שירותי הדברה בכרמיאל 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר בכרמיאל חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בעכו | הדברה בנהריה | מדביר מומלץ בחיפה | שירותי הדברה בקרית מוצקין

צריך עזרה?
דילוג לתוכן