תפריט סגור

הדברה בחריש

צוות מדבירים נט מוכן לבצע הדברה בחריש בכל רגע
המזיקים פועלים לפי השעונים הביולוגיים שלהם ולכן עלולים לפלוש לבתים ולעסקים שלך בכל זמן מהיום ולכן כדאי לך לשמור מספר טלפון של מדבירים המסוגלים לבצע הדברה בחריש מסביב לשעון. צוות מדבירים נט זמין עבורך בכל שעה מהיום ואף בשבתות וחגים ומוכן לבצע הדברה ברגע שזיהית את הצורך. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרי הדברה בטוחים ומפוקחים אשר ישמרו על בריאותך ובריאותך המשפחה והעובדים שלך. זיהית מתקפת מזיקים? אנחנו מזמינים אותך ליצור עימנו קשר כבר עכשיו ונספק לך הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד שתסיר את המטרד ותחזיר את החיים שלך לשגרה!

מדביר בחריש זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בחריש חייגו: 072-3341-454

הדברה בחריש

הדברה בחריש – הגנו על הבית מפלישה של מזיקים

חריש היא עיר צעירה אשר רוב רובה עדיין בתהליכי בנייה ולכן היא מוקד משיכה לכל סוגי המזיקים. רעידות האדמה הקטנטנות הנגרמות מתנופת הבנייה גורמת להם לעלות לפני השטח ולחפש בתים חדשים ויציבים יותר, כמו למשל הדירה שלך. גם אם הזמנת הדברה מקצועית שחיסלה את המזיקים, ללא פעולת מנע הם יחזרו שוב ויגרמו לך להזמין שוב הדברה בחריש. באמצעות מספר פעולות פשוטות ניתן לצמצם את סיכויי הפלישה שלהם ולחסוך הזמנת הדברה!

איטום סדקים, חריצים ופתחים

חרקים פולשים למרחב הפרטי שלנו דרך פתחי הבית אשר כוללים פתחי ביוב וניקוז, דלת הכניסה וחלונות הבית ולכן איטום שלהם יעזור להוריד משמעותית את פלישת החרקים. בנוסף, המזיקים אוהבים להתמקם בחריצים וסדקים שונים בבית כך שאיטום שלהם ימנע מהם להתמקם שם ולהתרבות.

הרחקת מזיקים על ידי חומרים טבעיים

מזיקים נסמכים כמעט באופן מלא על חוש הריח שלהם ולכן שיבוש של חוש הריח שלהם יעזור למנוע מהם למצוא עניין בבית שלך ולבסוף ירחיק אותם. ריסוס של שמנים אתריים בפתחי הבית ימנע מהמזיקים להיכנס אליך הביתה, פיזור של עלי דפנה ורוזמין במזווה שלך ידחה מזיקי מזון ומזיגה של חצי כוס אקונומיקה לפתחי הניקוז בבית תעזור להרחיק ברחשים מהמטבח ומהמקלחת.

חומץ כמרחיק מזיקים טבעי

הריח החזק של החומץ לא אהוב על המזיקים ולכן הוספה שלו לחומרי שטיפת הרצפה והשפרצה של חומץ מהול במים בפתחי הבית תחסום כניסה של מזיקים.
חומרים אלה יעילים במניעת פלישה של מזיקים אך הם לא פתרון במידה וישנה בעיית מזיקים קיימת ולכן אם זיהית שהחרקים ממשיכים להגיע למרות שניסית את כל השיטות שכתבנו, כדאי לך לבחון הזמנת שירותי הדברה בחריש כדי לחסל את המזיקים סופית.

הדברה בחריש צעד אחר צעד

שוק המדבירים מושך אליו עשרות רבות של מדבירים אשר לצערנו לא כולם באמת מומחים כמו שהם אומרים. מדבירים חובבנים עלולים להחריף את הבעיה במקרה הטוב ולגרום לנזק בריאותי במקרה הרע ולכן יש לדרוש תעודת מדביר מטעם המשרד להגנת הסביבה כדבר ראשון. שיטה מעולה לזהות מדביר מקצועי היא דרך שיטות העבודה שלו. מדביר מקצועי ידע לשלב מספר שיטות הדברה כדי לחסל את המזיקים תוך כדי שהוא דואג לבריאות שלך ושל הסביבה שלך. כדי לעזור לך להתכונן טוב יותר לשיחה עם מדביר בחריש, פירטנו את שיטות ההדברה שלנו. הידע הזה יסייע לך להבין האם המדביר שהזמנת באמת מקצועי כמו שהוא תיאר.

סוג מתקפת המזיקים

תכנית הפעולה

הדברת ג'וקים בחריש

מ-250 ₪

תיקנים פעילים בעונות החמות ועולים לפני השטח בדרך כלל דרך הביוב. אמנם הם לא עוקצים, אך ג'וקים עלולים להעביר מחלות רבות דרך הפרשות במזון. מדביר ג'וקים ירסס את פתחי הביוב לידך הבית שלך ובמקביל יפזר פתיונות ג'ל אשר יפתו את הג'וקים לצאת מהמחבוא שלהם ויחסלו אותם.

הדברת נמלים בחריש

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בחריש

מ-270 ₪

נמלים פעילות במבנה של קן אשר מכיל את הנמלים הבוגרות, רימות, ביצים ומלכה אחת ששולטת על הקן. הנמלים לא מזיקות לבני האדם חוץ מנמלי האש אשר נחשבות לזן אגרסיבי במיוחד והעקיצות שלהן עלולות לגרום לתגובות אלרגיות משמעותיות באנשים רגישים.נמלים בונות את הקן שלהן מחוץ לבתים ופולשות אליהם כדי לאסוף מזון בו הן מאכילות את המלכה. מדביר נמלים יפזר פתיונות ג'ל אשר יגרמו לחיסול המלכה ולפיזור הקן. לאחר מכן המדביר ירסס ישירות את הקן כדי למנוע הגעה של נמלים חדשות. מדביר נמלי אש יבצע את אותן הפעולות אך לבסוף ירסס גם את הצמחייה הקרובה לביתך שם הנמלים מקננות.

לכידת חולדות בחריש
לכידת עכברים בחריש

מ-250 ₪

מכרסמים אלה ניחנים בחוש ריח מפותח ואינטליגנציה גבוהה ולכן מדביר מקצועי צריך להערים עליהם עם מלכודות חכמות. לוכד עכברים ולוכד חולדות תמיד יעדיפו ללכוד את המכרסמים ולא לחסל אותם כדי לא לגרום להם למות במקומות קשים להגעה כמו קירות גבס ועליית גג. הסיבה לכך היא שהפגרים יעלו ריח נוראי של ריקבון ומעבר לצחנה שתתפזר בבית, הריח ימשוך מזיקים נוספים וכך הבעיה תחמיר במקום להיפתר.

הדברת פשפש מיטה בחריש

מ-520 ₪

זהו מזיק חמקמק אשר פעיל בלילות ועוקץ את הרגליים. יכולת ההתרבות של הפשפש הופכת אותו למטרד רציני מאוד ולכן אם התעוררת באמצע הלילה עם עקיצות מוזרות על הרגליים יש לקרוא למדביר פשפש מיטה שיגיע כמה שיותר מהר. המדביר יבקש ממך לכבס את הבגדים והמצעים שלך בטמפרטורות גבוהות וישתמש בקיטור כדי להדביר את הפשפשים שנמצאים על המזרן. לאחר מכן המדביר ירסס את החריצים והסדקים שבחדר כדי לחסל את הפשפשים לחלוטין.

הדברת צרעות בחריש

מ-270 ₪

צרעות לא חוששות מבני אדם ומסוגלות לבנות קנים בסמוך מאוד לבנייני מגורים. לא מומלץ לנסות לחסל את הקן באמצעים ביתיים מכיוון שברגע שהצרעות מזהות התקפה הן מפזרות פירומון אשר קורא לשאר הצרעות שלא יהססו לעקוץ מספר רב של פעמים. ניתן למצוא קנים של צרעות בתעלות מיזוג, מנועים של תריסים חשמליים ואף בפינות מוצלות על קירות בניינים. מדביר צרעות ירסס את הקן בחומר הדברה מיוחד אשר מונע מהצרעות לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן פיזית ויחסל את המטרד.

הדברת טרמיטים בחריש

מ-250 ₪

בדרך כלל גילוי טרמיטים נעשה מאוחר מדי כשהטרמיטים כבר בנו את הקן שלהם והתחילו להתפשט ברהיטי העץ שבבית.
מדביר טרמיטים יפעל במספר מישורים כדי לחסל את הטרמיטים:
  • איתור וחיסול הקן
    טרמיטים חופרים את הקן שלהם עמוק באדמה ולעיתים המדביר יצטרך לקדוח ברצפה כדי להגיע אליו. לאחר חשיפת הקן המדביר ישפוך אליו חומר הדברה אשר יחסל אותם.
  • הוצאת הטרמיטים מהעץ
    פיזור פתיונות ג'ל יגרום לטרמיטים לעזוב את העץ ולהתרכז בפתיונות שיחסלו אותם.
  • חיסול הטרמיטים שנשארו בעץ
    חלק מהטרמיטים יגיעו עמוק מאוד לתוך העץ ולכן המדביר ישתמש באיוד בגז כדי לחדור למקומות האלו ולחסל את הטרמיטים שנמצאים שם.

הדברת פרעושים בחריש

מ-320 ₪

יכולת הניתור הגבוהה של הפרעושים מעניקה להם את היכולת לקפוץ על בעלי החיים ולחדור למרחבים הפרטיים שלנו. הפרעושים חוזרים לפעילות בעיקר בעונות החמות וחיים בצמחייה גבוהה. אם יש לך גינה או חצר, מומלץ להזמין מדביר פרעושים כדי שיבצע פעולת מניעה וישמיד את האוכלוסייה שאולי קיימת שם. במידה והפרעושים נכנסו אליך הביתה, המדביר יפזר אבקת הדברה שתחסל את הפרעושים ולאחר מכן ישאב את המקומות הנגועים בשואב רב עוצמה.

הדברת עשים בחריש

מ-270 ₪

עשים דומים לפרפרים ופעילים בעיקר בשעות החשיכה. חלק מהעשים ניזונים מבדים וחלק ממזון. מדביר עשים יפזר מיקרו קפסולות ידידותיות לסביבה המושכות אליהן את העשים על ידי פיזור פירומון ספציפי. לאחר שהעשים יגעו בקפסולות הם ידבקו אליהן ויחוסלו.

כמה עולה הדברה בחריש?

מגוון המזיקים ושיטות הפעולה הם הגורמים העיקריים להבדלים במחירי ההדברה בחריש ובכלל. מעבר לכך יש להוסיף את חומרת הבעיה, מורכבות העבודה וזמן ביצוע ההדברה (לילה, שבת, חג) וכך מתקבל המחיר הסופי. מצד שני, צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום ההדברה ולכן יכול לבצע הדברה בחריש במהירות, ביעילות ובמחירים אטרקטיביים במיוחד! מדביר בחריש מחכה לך עם תשובות לכל השאלות במוקד שלנו!
שירותי הדברה בחריש 24 שעות ביממה עם צוות המדבירים נט

להזמנת מדביר בחריש חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

לפני שמזמינים הדברה חשוב לוודא שמדובר במדביר מקצועי ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. ניתן לבדוק זאת באמצעות מספר הרישוי של המדביר במאגר באתר של המשרד להגנת הסביבה. חשוב לוודא גם שמדובר במדביר בעל ניסיון בהדברה של מגוון מזיקים ושעושה שימוש במגוון שיטות הדברה והרחקה כולל הדברה ירוקה.

icon

מחיר ההדברה נקבע על פי סוג המזיקים, שיטת ההדברה, גודל השטח שיש לטפל בו ועוד. מחיר ההדברה בחריש מתחיל מ-250 ש"ח.

icon

ישנן 2 שיטות עיקריות להדברה של נמלים, הראשונה היא הדברה עם ג'ל (פיזור ג'ל בכל חלקי הבית) והשיטה השניה היא באמצעות ריסוס בכל חלקי הבית.

icon

המזיקים מגיעים לבית מבחוץ ולכן חשוב לסגור פתחים בבית כמו פתחי כיורים וצנרת, סגירת חלונות עם רשתות וסגירת רווחים בין דלת הבית לרצפה וסגירה היטב של אריזות ומוצרי מזון.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בחיפה | הדברה בקריות | מדביר מומלץ בפרדס חנה | שירותי הדברה בקיסריה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן