תפריט סגור

הדברה בחדרה

הדברה בחדרה בחירום ובשגרה
שירותי הדברה נחלקים לשניים: לפני שהמזיקים תקפו ואחרי שהמזיקים תקפו. ביצוע הדברה בשגרה תמנע כנראה התקפת מזיקים גדולה ותדחה הזמנת הדברה. לצערנו, רוב הפעמים בהם אנחנו נקבל קריאה לביצוע הדברה בחדרה מתקפת מזיקים תהיה כבר בעיצומה ולכן אנחנו פועלים במתכונת מלאה מסביב לשעון ומסוגלים לספק לך הדברה איכותית, מקצועית ומשתלמת במיוחד בכל ימות השבוע כולל בסופי שבוע ובחגים!

מדביר בחדרה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בחדרה חייגו: 072-3341-454

הדברה בחדרה

החסרונות בביצוע הדברה באמצעים ביתיים

רשתות השיווק מלאות בתכשירי הדברה שונים שמבטיחים לשים סוף למזיקים. מה שלא מספרים לך בפרסומות השונות הוא שהתכשירים האלה יעילים אך ורק במקרים נקודתיים מאוד ומכילים רעל במינונים שונים. שימוש תכוף בתכשירים האלה יחשוף אותך ואת המשפחה שלך לרעלים מסוכנים, מה שעלול להוביל לפגיעה בריאותית לאורך הזמן. בנוסף, התכשירים האלה ירחיקו את המזיקים לתקופה קצרה מאוד עד שהם ישובו בכוחות מתוגברים מכיוון שמזיקים בדרך כלל פועלים בקנים ולכן הימצאות של פרטים מסוימים רק מעידה על נוכחות גדולה יותר של מזיקים בקרבת הבית שלך. שימוש לא נכון בתכשירי הדברה ביתיים עלול להחריף את בעיית המזיקים כמו לדוגמא בעת ריסוס ג'וקים. ג'וקים מסוגלים לפתח עמידות לחומרי הדברה תוך דור אחד בלבד, כך שלאחר זמן מה קוטלי החרקים שלך פשוט יפסיקו לעבוד והג'וקים יחגגו אצלך בדירה. כדי לעזור לך להבין אם דרושה התערבות מקצועית, הקמנו שירות ייעוץ והכוונה בחינם בו אנחנו נבין ממך את תמונת המצב ונייעץ לך איך לפעול לפני הזמנת הדברה בחדרה.

הדברה בחדרה – השיטות המומלצות

נכון שמדביר מקצועי נמדד במבחן התוצאה אך הדרך חשובה לא פחות. עד השנים האחרונות שיטת הריסוס הכימי שלטה בתחום ההדברה מכיוון שהיא כביכול העניקה פתרון מלא לכל סוגי המזיקים. בזמן האחרון עם התפתחות המזיקים והעמידות שלהם מול חומרי ההדברה השונים, נכנסה המודעות לאורח חיים בריא מה שגרם לחברות ההדברה לשנות מסלול ולפתח מוצרי הדברה ידידותיים לסביבה שלא משתמשים ברעלים מכל סוג וכך הופכים את תהליך ההדברה לבריא יותר. בנוסף, מדביר נמדד בידע שלו ולכן ככל שהמדביר שולט במגוון שיטות רחב יותר, כך הוא יכול להעניק לך פתרון מלא ואמיתי להדברה בחדרה. ריכזנו עבורך את שיטות ההדברה החדשות כדי שיהיה לך מספיק ידע שיעזור לך להבין האם המדביר בחדרה אותו ראיינת באמת מקצועי כמו שהוא מעיד על עצמו:

הדברה ביולוגית
זו הדרך הבריאה והיעילה ביותר להיפטר ממזיקים בשדות פתוחים ושטחים חקלאיים מכיוון שבמקום להשתמש בהמון חומרי הדברה בשיטת הריסוס, המדביר יפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים ויגרום לחיסולם המלא. הטורפים לא מזיקים לגידולים החקלאיים כך שהשיטה בטוחה ב-100% לשימוש.

הדברה ירוקה / הדברה אורגנית
תבלינים, ירקות, שמנים אתריים ועוד, משחקים כאן תפקיד מפתח. חומרי ההדברה של שיטת הדברה זו הם בעצם מרקחה של מגוון חומרים טבעיים וידידותיים לסביבה אשר קוטלים ומרחיקים מזיקים על ידי שיבוש מערכות הריח וההתמצאות שלהם.

איוד בגז
ישנם חרקים אשר מתחפרים עמוק במזון ובעץ, מה שמקשה על חיסולם באמצעים רגילים כמו ריסוס. הגז מסוגל לחדור עמוק לאריזות מזון ולרהיטי עץ ולחסל את כל המזיקים שהתחפרו שם. הגז נחשב לידידותי לסביבה מכיוון שהוא מתנדף במהרה כך שאין מה לדאוג לגבי השימוש שלו במזון.

איך מתבצעת הדברה בחדרה?

דרך מצוינת לאמוד יכולות של חברת הדברה היא תוכניות ההדברה שלה. חברה רצינית תדע לתפור תכנית הדברה שתתאים לך, לסוג המבנה שיש להדביר ואף לשיטות ההדברה השונות. בטבלה המצורפת פירטנו את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת דרכי הפעולה של צוות מדבירים נט לחסל אותם באופן מוחלט. בשיחה הבאה שלך עם מדביר בחדרה יהיה לך למה להשוות כשתעלה השאלה באיזו דרך המדביר מתכנן לבצע הדברה בחדרה:

סוגי המזיקים שיש להדביר / להרחיק

שיטות הפעולה של צוות מדבירים נט

הדברת עשים בחדרה

מ-270 ₪

העשים חודרים לבתים שלנו בעקבות המשיכה שלהם לאורות החזקים היוצאים מהם. ישנם שני סוגי עשים שמציקים לבני האדם והם עש הבדים ועש הקמח אשר ניזונים מבדים שונים וקטניות יבשות שיש לכולנו במזווה. שיטת ההדברה הירוקה תוביל את ההדברה ולכן מדביר עשים יפזר קפסולות קטנות שמכילות פירומון מיוחד המפתה את העשים להתקרב אליהן. ברגע שהעשים יגעו בקפסולה הם ידבקו אליה ויחוסלו.

הדברת נמלים בחדרה

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בחדרה

מ-270 ₪

נמלים פועלות בקנים והתפקיד שלהן הוא לאגור מזון ולהאכיל את יושבי הקן בדגש על המלכה. ברגע שהמלכה מחוסלת, הקן מתפזר והאיום מוסר. מדביר נמלים יזהה את נתיב הכניסה של הנמלים לבית שלך ויפזר לאורכו פיתיונות ג'ל אשר דומים למזון. הנמלים יקחו את הפיתיונות האלו ויאכילו את המלכה ויגרמו למותה ולפיזור הקן. מדביר נמלי אש ירסס גם את הגינה הסמוכה לבית שלך, שם הן מקננות.

הדברת צרעות בחדרה

מ-270 ₪

הצרעות לא מפחדות מבני אדם ולכן ניתן למצוא קנים בתעלות מזגן, על קירות בתים ואפילו במנועים של תריסים חשמליים. צרעות מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים, מה שהופך אותן למסוכנות במיוחד עבור בני האדם. מדביר צרעות יחכה לרדת החשיכה בה הצרעות מתכנסות לתוך הקן וירסס אותו בדבק מיוחד שמונע מהן לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן פיזית ויחזיר את החיים שלך למסלולם. חל איסור לנסות לרסס את הקן בעצמך מכיוון שהצרעות מסוגלות לזהות את ההתקפה ולתקוף אותך בכל העוצמה!

לכידת עכברים בחדרה

לכידת חולדות בחדרה

מ-250 ₪

מכרסמים אלו חכמים במיוחד ויודעים לנווט היטב בעזרת החושים המחודדים שלהם. הם עלולים להעביר מחלות רבות דרך הפרווה שלהם, נשיכות והפרשת גללים במזון חשוף או אכילה ממנו. מלכודות לכידה הן הפתרון המועדף על לוכד עכברים מכיוון שהן מונעות מהעכברים למות במקומות קשים להגעה כמו קירות גבס, מרתפים ועליות גג. הפגרים של העכברים עלולים למשוך מזיקים נוספים ולהחריף את הבעיה משמעותית. לוכד חולדות יפעל באותה הצורה רק עם מלכודות המתאימות לגודלן של החולדות.

הדברת פרעושים בחדרה

מ-320 ₪

חיות המחמד שלנו נכנסות באופן לא מודע לשיחים בהם רובצים הפרעושים שמנתרים גבוה ומצליחים להיתפס עליהן. אם הכלב שלך התחיל להתגרד יותר מדי וזיהית גללים שחורים על הפרווה שלו, כנראה שכדאי לקפוץ לוטרינר ולהתייעץ איתו. זחלי הפרעושים מתפתחים בצמחייה גבוהה ולכן מדביר פרעושים יתחיל להדביר אותם דווקא בגינה ולאחר מכן יכנס הביתה, יפזר חומרי הדברה על הריפודים השונים בבית וישאב אותם כדי לוודא שלא נשאר אף פרעוש מאחור.

הדברת ג'וקים בחדרה

מ-250 ₪

התקופות החמות הן הזמן בו התיקנים מתעוררים ומתחילים לצאת מהקנים שלהם (שלרוב יתרכזו בביוב) ולחפש מזון. תיקנים נחשבים למזיקים קשים להדברה מכיוון שהם מסוגלים להסתגל לחומרי הדברה במהירות ולכן מדביר ג'וקים ישתמש בשיטה המשלבת מספר שיטות הדברה כגון פיזור פיתיונות ג'ל (הדברה ירוקה), ריסוס פתחי הביוב (הדברה כימית) ואף הדברה אלקטרונית במידת הצורך.

הדברת פשפש מיטה בחדרה

מ-520 ₪

פשפש זה נפוץ יותר במקומות בעלי תחלופה גבוהה של אנשים כגון מלונות ובתי הארחה אך בהחלט יכולים להתמקם בבית שלך לאחר בילוי במקומות אלו. פשפש המיטה הוא בין הקשים להדברה מכיוון שהוא פועל בלילה ומתרבה בקצב מהיר מאוד. הפשפש רגיש לחום ולכן מדביר פשפש מיטה ישתמש בקיטור על כלי המיטה שלך, יבקש ממך לכבס את כל הבגדים והמצעים שלך בחום גבוה וירסס את החריצים והסדקים בהם הפשפש מתחבא.

הדברת טרמיטים בחדרה

מ-250 ₪

הטרמיטים מזכירים מאוד נמלים בגודל ופועלים במבנה של קן כמו הנמלים אך הם שונים בתכלית מכיוון שהטרמיטים ניזונים מכל סוגי העץ שהם נתקלים בו ויכולים למוטט פרגולות ורהיטים שונים. לטרמיטים יש מלך ומלכה שחיסולם יגרום לפיזור הקן אך בגלל שהטרמיטים חופרים את הקנים שלהם עמוק באדמה, יכול להיות שהמדביר יצטרך לקדוח ברצפה כדי להשמיד את הקן. לאחר מכן מדביר טרמיטים יפזר פיתיונות ג'ל ליד המקומות אליהם חדרו הטרמיטים מתוך מטרה לפתות אותם לצאת ולחסל אותם. כדי להסיר את האיום לגמרי, המדביר ישתמש באיוד בגז על רהיטי העץ השונים.

כמה עולה הדברה בחדרה?

שיטות ההדברה משתנות ממזיק למזיק וכך גם מורכבות ההדברה והשטח שיש להדביר ולכן אין מחיר אחיד להדברה בחדרה. מצד שני, צוות מדבירים נט מסוגל להעניק לך פתרון מלא, מהיר ויעיל לבעיית המזיקים שלך במחירים משתלמים במיוחד כך שתהליך ההדברה יהיה בריא, מקצועי וחשוב מכל – מהיר!

שירותי הדברה בחדרה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר בחדרה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

אנו מבצעים הדברה והרחקת מגוון גדול מאוד של מזיקים. כמו שאר המקומות בארץ, גם בחדרה ניתן למצוא מגוון גדול של מזיקים כמו חרקים, זוחלים, מכרסמים ועוד וניתן לבצע הזמנה מקצועית בחדרה להדברת / הרחקת כל סוגי המזיקים.

icon

כן. כיום ישנן מגוון שיטות הדברה וביניהן הדברה ירוקה שאינה כוללת חומרים רעילים ואינה מסוכנת לבני הבית ולחיות המחמד.

icon

לא. יש מגוון של מזיקים ולא כל טיפול או הדברה יכולים להתאים לכולם באופן כללי. יש מזיקים שנדרש טיפול מיוחד עבורם ממדביר שמתמחה בכך ויש לו ניסיון. כך גם עם צרעות ויש צורך ליצור קשר רק עם מדביר שעושה שימוש בהדברה ייעודית עבור צרעות.

icon

הדברה עשויה להיות עניין רגיש ולכן כדי שהיא תהיה בטוחה וגם אפקטיבית יש לבחור מדביר מקצועי, ותיק וכזה עם הכרה והסמכה של המשרד להגנת הסביבה.

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בקיסריה | מדבירים בנתניה | שירותי הדברה בפרדס חנה | הדברה בחריש

צריך עזרה?
דילוג לתוכן