תפריט סגור

הדברה בצפון

הדברה בצפון בלחיצת כפתור אחת!
אזור הצפון מלא במזיקים שונים אשר חלקם ייחודיים לאזור וחלקם נפוצים גם בשאר הארץ. העניין עם המזיקים הוא, שהם מסוגלים לתקוף בכל רגע נתון ולכן מומלץ שיהיה לך מספר טלפון של חברת הדברה אשר זמינה עבורך בכל שעות היממה, כולל שבתות וחגים. מעבר לזה, חברת ההדברה צריכה להחזיק ברישיונות הדברה לכל המדבירים שלה ולהשתמש בחומרי הדברה מפוקחים כדי שתהליך ההדברה יהיה מהיר, יעיל וחשוב מכל – בטוח לך ולסביבה שלך.

מדביר בצפון זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בצפון חייגו: 072-3341-454

הדברה בצפון

סוגי הדברה בצפון

היכולת המדהימה (והנוראית) של המזיקים להסתגל לחומרי ההדברה גרמה ליצרניות החומרים ולמדבירים עצמם להתפתח ולפתח מוצרים שמתאימים למזיקים החדשים. בנוסף, העלייה המבורכת במודעות לאורח חיים בריא גם היא חייבה את עולם ההדברה להתקדם לכיוון הזה ונכון להיום ניתן למצוא 4 שיטות הדברה חדשות שלא עושות שימוש ברעלים מכל סוג. השיטות האלה הוכיחו את עצמן כיעילות ולכן אין מה לחשוש שהן לא יעשו את העבודה. מעבר לידידותיות שלהן לסביבה, השיטות האלה לא מצריכות ממך שום הכנה מוקדמת או פינוי של הבית לאחר הריסוס וזה מה שהופך אותן למבוקשות בקרב תושבי הצפון.

הדברה אורגנית / הדברה ירוקה
זוהי ההדברה המועדפת על המדבירים מכיוון שהיא יעילה כמו ריסוס כימי אך לא כוללת רעלים. שיטה זו מבוססת על חומרים טבעיים כגון שמנים אתריים, ירקות, תבלינים וכו' אשר הופכים למרקחת אחת של חומר הדברה יעיל.

הדברה ביולוגית
הדרך הטובה ביותר לחסל מזיק בשטחים פתוחים ושדות חקלאיים היא להיעזר באויב של האויב שלך. לכל מזיק בטבע ישנו טורף טבעי שרק מחכה לארוחה טובה שהמדביר יספק לו. בשיטה הזו מדביר בצפון ינתח את סוג המזיק שתקף ויפזר את הטורפים שלו שיחסלו את המזיקים לאט אבל בטוח. הטורפים לא פוגעים בגידולים ולכן שיטה זו מועדפת כשמדובר בשטחים גדולים שחבל לרסס בחומרים כימיים.

הדברה אלקטרונית
ישנם מקומות המחייבים פתרונות יצירתיים וזו המהות של שיטת ההדברה האלקטרונית. באמצעות שימוש בגלי קול בתדר גבוה, פסי הלם וכו', מכשירי ההדברה מצליחים להרחיק את המזיקים בהצלחה רבה. זוהי שיטת ההדברה המתקדמת ביותר כיום וגם היקרה ביותר אך היא לא דורשת תחזוקה שוטפת ופועלת 24/7.

איוד בגז
לפעמים המזיקים מתחפרים עמוק בתוך חומרים שונים כגון עץ ומזון. ריסוס לא חודר עמוק מספיק ולכן יש סכנה שההדברה לא תהיה יעילה במאה אחוז ולכן מדביר מקצועי ישתמש באיוד בגז כדי לחדור עמוק אל החומרים השונים ולחסל את המזיקים.

ככה מתבצעת הדברה בצפון

צפון הארץ מלא בחברות הדברה וגם באנשי מקצוע פרטניים שמציעים שירותי הדברה בצפון. לך כלקוח אין ידע מקצועי שיעזור לך לבחור מדביר מקצועי, מה שעלול לגרום להחרפה בבעיית המזיקים שלך במקרה הטוב ולפגוע בבריאות שלך ושל המשפחה שלך במקרה הרע. כדי לעזור לך להבחין בין איש מקצוע אמיתי לבין חובבן שיהפוך את ביצוע ההדברה בצפון לגרוע וארוך, גיבשנו מספר טיפים שבהחלט ישפכו אור על הנושא.

 • רישיון מדביר בתוקף
  המשרד להגנת הסביבה מחמיר מאוד עם המדבירים ובצדק. המדבירים עוברים קורס שכולל מבחן תיאורטי ומעשי, לאחריו הם מקבלים את ההסכמה רק על הקורס אותו הם עברו. ישנם רישיונות שונים לסוגי הדברות שונות ולכן הדבר הראשון שיש לעשות הוא לדרוש מהמדביר הוא את תעודת המדביר שלו ולוודא שהיא מתאימה לסוג ההדברה שהמדביר רוצה לבצע.
 • חומרי הדברה בטוחים לשימוש
  שוק חומרי ההדברה מלא בחומרים מרוכזים וחזקים אשר בשימוש לא נכון עלולים לגרום לפגיעה בריאותית. מומלץ לבקש מהמדביר רשימה של חומרי ההדברה ולבדוק אותם בגוגל כדי להבין את רמת המסוכנות שלהם.
 • לקוחות ממליצים
  מדביר בצפון מוכר ומקצועי לא יהסס להפנות אותך ללקוחות מרוצים שלו כדי שידברו בשבחו. זוהי דרך מצויינת להבין אם המדביר שירותי ומקצועי ובאמת יכול לחסל את המזיקים שפלשו לבית שלך.
 • שליטה ברזי המקצוע
  מדביר מקצועי יצא להשתלמויות והכשרות כדי להתפתח בתחום ולספק שירות טוב יותר עבורך הלקוח. אחת הדרכים לבדוק את מקצועיות המדביר היא בשליטה שלו בשיטות ההדברה השונות והיכולת שלו לספק לך פתרונות יצירתיים אשר משלבים מספר שיטות יחד.
 • תוכניות הדברה מפורטות
  עולם ההדברות השתנה משמעותית בתקופה האחרונה ופתרונות של זבנג וגמרנו כבר לא קיימים מכיוון שהמזיקים התפתחו והיום הם דורשים עבודה מורכבת ויצירתית יותר כדי לחסל אותם. יצרנו טבלה המסכמת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת דרכי הטיפול בהם כדי לעזור לך להבין טוב יותר את עולם ההדברות כך שהשיחה הבאה שלך לקראת ביצוע הדברה בצפון תהיה מקצועית ותחסוך לך עבודה עם מדבירים חובבנים.

סוג המזיק הנפוץ

שיטות ההדברה של צוות מדבירי נט

לכידת חולדות בצפון

לכידת עכברים בצפון

מ-250 ₪

מכרסמים אלה מסוכנים לבני האדם מכיוון שהם נושאים חיידקים רבים אותם הם עלולים להעביר דרך נשיכה, פיזור גללים ואכילה ממזון חשוף. המכרסמים האלה פעילים בשעות הלילה כך שיהיה קשה מאוד לאתר אותם ביום. אפשר לזהות התקפת מכרסמים על ידי כבלים חשמליים מכורסמים ואריזות מזון קרועות.
לוכד חולדות ולוכד עכברים יפזרו מלכודות לכידה שלא מחסלות את המכרסמים כדי לא לגרום להם למות במקומות קשים להגעה כמו מאחורי תנורים, עליות גג, מרתפים וכו' מכיוון שהפגרים שלהם מהר מאוד יעלו ריח של ריקבון וימשכו מזיקים נוספים שיחריפו את הבעיה.

הדברת עשים בצפון

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים של עשים שמציקים לבני האדם והם עש הבדים ועש הקמח. הם לא מסוכנים לבני האדם אך בהחלט מהווים מטרד מעצבן. מדביר עשים יפזר קפסולות קטנות באזורים המועדפים על העשים. הקפסולות האלה יפתו את העשים להתקרב אליהן וידביקו אותם בדבק מיוחד וידידותי לסביבה.

הדברת נמלים בצפון

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בצפון

מ-270 ₪

הנמלים מקננות באדמה חולית, צמחייה אך גם בתוך הבית ובקנים אשר הן בונות בעמל רב. הקנים מורכבים מנמלים בוגרות, רימות, זחלים ומלכה אחת ששולטת על הקן ובלעדיה הקן יתפזר. הנמלים פולשות לבתים פרטיים דרך פתחים שונים והולכות בשבילים מדודים אחת אחרי השנייה. מדביר נמלים מקצועי יזהה את השבילים האלה ויבין איפה הקן בנוי וירסס אותו ישירות בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה. בנוסף, המדביר יפזר פתיונות ג'ל לאורך השביל כדי שהנמלים יאספו אותם, יאכילו את המלכה ויגרמו למותה. מדביר נמלי אש יפעל באותה הדרך אך ירסס גם את הצמחייה כדי לוודא שלא יגיעו נמלים חדשות לאזור.

הדברת טרמיטים בצפון

מ-250 ₪

מזיקים אלה ניזונים מכל סוגי העץ ודומים בגודלם לנמלים. הצבע שלהם הוא לבן צהבהב ואפשר לזהות קן שלהם על ידי תעלות בוץ ליד יסודות הבניין. הטרמיטים קשים במיוחד להדברה מכיוון שכמעט תמיד הגילוי שלהם יגיע מאוחר מדי. מצד שני, מדביר טרמיטים מגיע עם מספר שיטות הדברה שיעמוד באתגר ויחסלו אותם. מדביר טרמיטים יחשוף את הקן (לפעמים על ידי קדיחה ברצפה) וישמיד אותו על ידי שפיכה של חומרי הדברה ישירות לתוכו. לאחר מכן המדביר יפזר פיתיונות ג'ל ליד רהיטי העץ כדי למשוך אותם החוצה ולחסל אותם. לבסוף, המדביר ישתמש באיוד בגז כדי לחסל את הטרמיטים שחדרו עמוק אל תוך העץ.

הדברת פשפש מיטה בצפון

מ-520 ₪

הצפון שופע בצימרים ובתי הארחה שמושכים אליהם את המזיק הזה. פשפש המיטה נחשב למזיק חמקמק מכיוון שהוא פועל רק בשעות הלילה, מתרבה מהר ומסתתר בחריצים וסדקים קטנים בקירות. מדביר פשפש מיטה יאלץ להפעיל המון תותחים כדי לחסל את המזיק הזה החל בכביסה של הבגדים והמצעים בטמפרטורות גבוהות, דרך שימוש בקיטור על כלי המיטה וכלה בריסוס ישיר של הסדקים והחריצים בבית שלך.

הדברת פרעושים בצפון

מ-320 ₪

המזיקים האלה מתחילים להתעורר בתחילת העונות החמות וחיים בצמחייה אשר מאפשרת להם לברוח מאור השמש. יכולות הניתור הגבוהות שלהם מאפשרות להם להגיע לבעלי החיים שלנו ולהיכנס אלינו הביתה. מכיוון שהפרעושים חיים בצמחייה גבוהה, מדביר פרעושים ירסס אותה בחומרים מעכבי התפתחות שימנעו מהפרעושים להגיע לבגרות ובכך ימנע מהם להיכנס אליך הביתה. בתוך הבית המדביר יפזר חומרי הדברה על פינות החמד האהובות על חיות המחמד שלך וישאב אותן באמצעות שואב רב עוצמה כדי להשלים את ההדברה.

הדברת ג'וקים בצפון

מ-250 ₪

התיקנים חיים בביוב ולכן קיימת סכנה של העברת מחלות על ידי הפרשות בתוך מזון חשוף ואכילה ממנו. הג'וקים פועלים בעונות החמות וחיים במבנה של קן. הם נחשבים לסוג מזיק עמיד במיוחד ולכן מדביר ג'וקים ינתח את חומרת המצב וימליץ לך על מספר שיטות להדברה הכוללות הדברה ירוקה, ריסוס כימי ובמקרה הצורך גם הדברה באמצעות מכשירים אלקטרוניים.

הדברת צרעות בצפון

מ-270 ₪

 

הצפון נחשב לאזור ירוק ומלא מרחבים האהובים על הצרעות. לעיתים הצרעות יבחרו למקם את הקן שלהן דווקא ליד בני האדם מה שהופך אותן למטרד מסוכן כי הן מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ואף לקרוא לכל הקן לעזרה. הצרעות פועלות מחוץ לקן בשעות היום ומתכנסות אליו בשעות החשיכה וזה בדיוק הזמן בו מדביר צרעות יפעל. הוא ירסס את הקן בדבק מיוחד שימנע מהן לעוף ויסיר פיזית את הקן מהמקום.

כמה עולה הדברה בצפון?

כפי שהבנת מהמדריך הזה, קיימים המון מזיקים בישראל כשכל אחד שונה מהשני מה שמחייב את המדביר להיות יצירתי ויעיל בעבודה שלו. הצעת מחיר להדברה בצפון נגזרת מחומרת הבעיה, סוג המזיק, זמן ביצוע ההדברה וגודל השטח אותו יש להדביר. מצד שני, צוות מדבירים נט בעל ניסיון וותק רב שנים, מה שמייעל את עבודת ההדברה וגורם לה להיות מהירה, יעילה וכמובן – סופר משתלמת!

להזמנת מדביר בצפון חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה בערי הצפון 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

הדברה
בחדרה

לפרטים

הדברה
בחיפה

לפרטים

הדברה
בחריש

לפרטים

הדברה
בכרמיאל

לפרטים

הדברה
בנהריה

לפרטים

הדברה
בעכו

לפרטים

הדברה
בפרדס חנה

לפרטים

הדברה
בקריות

לפרטים

הדברה
בקרית אתא

לפרטים

הדברה
בקרית מוצקין

לפרטים

שאלות נפוצות

icon

אנו מבצעים שירותי הדברות מקצועיים ומוסמכים בכל מקום בצפון ולמעשה שירות ההדברה שלנו הוא כלל ארצי.

icon

כמובן. ראשית רוב האנשים לא ידעו להבחין בין נחש ארסי לכזה שאינו ולהבדיל בין סוגי הנחשים ולכן חייב בכל מקרה לקרוא ללוכד נחשים מקצועי. בנוסף גם אם נחש אינו ארסי הוא עשוי להיות תוקפני כשמנסים ללכוד אותו ולנשוך והנשיכה עשויה מאוד להכאיב. מעבר לכך נחשים הם מאוד חמקמקים ולעתים קשה ללכוד אותם ולכן גם מהסיבה הזו יש צורך לקרוא ללוכד נחשים מקצועי עם ניסיון.

icon

את רישיון המדביר מוסמך מעניק המשרד להגנת הסביבה ובאתר המשרד נמצא מאגר עם שמות המדבירים המוסמכים מטעמו. ניתן לבקש מהמדביר את פרטיו ולוודא שהם אכן מופיעים באתר של המשרד להגנת הסביבה.

icon

כיום ישנן שיטות הדברה שונות ומכיוון שמדובר במקום רגיש עם בעלי חיים שיש לשמור עליהם ובני אדם המבקרים את המקום, ההדברה נעשית באמצעות שימוש בחומרים שאינם מזיקים לבעלי החיים ולבני האדם במקום ופוגעים רק במזיקים.
צריך עזרה?
דילוג לתוכן