תפריט סגור

הדברה בשרון

הדברה בשרון בכל רגע ולכל מטרה!
זהו לא סוד שהמזיקים מתעוררים לחיים בתחילת העונה החמה ומתחילים לתקוף אותנו בכל הכוח. לכן אנחנו מזמינים אותך להקדים תרופה למכה ולהזמין הדברה בשרון מוקדם ככל האפשר! צוות מדבירים נט פועל במתכונת מלאה מסביב לשעון, מה שמאפשר לך ליהנות משירותי הדברה מלאים בזמן הנוח לך. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים מאושרים ומפוקחים, כך שההחלטה שלך לבצע הדברה עם צוות מדבירים נט תהיה בריאה לך ולמשפחתך!

מדביר בשרון זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בשרון חייגו: 072-3341-454

הדברה בשרון

איך ניתן לזהות מדביר מקצועי?

תחום ההדברה מושך אליו המון מדבירים חדשים שחלקם מצוינים ומקצועיים, אך יחד עם זאת ישנם מדבירים לא מקצועיים המכים על חטא ומבטיחים שירותי הדברה זולים שלא עומדים במבחן המציאות. במקרה הטוב, ביצוע הדברה בשרון על ידי מדביר חובבן תגרום להחרפת המצב הקיים ואילו במקרה הרע היא עלולה לפגוע בסביבה, בך ובמשפחה שלך. לכן החלטנו לרכז את המידע החיוני שיעזור לך להבחין בין מדבירים ובכך לקחת החלטה מושכלת לגבי איש המקצוע הנכון לך.
אחת הדרכים העיקריות לזהות מדביר בשרון שהינו מקצועי היא מגוון הכלים העומד לרשותו. עד התקופה האחרונה מדבירים השתמשו בשיטת ההדברה הכימית שנחשבת לשיטה הקלאסית באמצעותה הדבירו את רוב סוגי המזיקים. אך עם הזמן חלו שתי תמורות בעולם ההדברה – העלאת מודעות לאורח החיים הבריא ופיתוח עמידות לחומרי הדברה מצד המזיקים. שני האתגרים האלו גרמו לתחום ההדברה להשתנות ולפתח שיטות הדברה חדשות אשר כמכלול מעניקות למדביר המקצועי את היכולת להדביר כל סוג מזיק הקיים היום בישראל. חשבנו שיהיה לנכון לשתף אותך בשיטות האלה כדי שכאשר יגיע הרגע לבצע הדברה בשרון, השיחה שלך עם המדביר תהיה מקצועית יותר וכך ניתן יהיה לזהות עד כמה המדביר שעומד מולך מקצועי כמו שהוא מבטיח.

 • הדברה טכנולוגית
  באמצעות מכשירים אלקטרוניים ניתן להדביר ולהרחיק מזיקים ב-100%. המכשירים האלו פועלים על גלי קול בתדרים גבוהים, סונאר וכו' שמשבשים את יכולות הניווט של המזיקים השונים ובכל מונעים מהם לחדור לאזורים בהם הם מותקנים. דוגמא מעולה היא הרחקת מכרסמים בחוות שרתים, שם יותקנו מספר מכשירים כאלו אשר יעבדו 24/7 וימנעו מהמכרסמים לכרסם את כבלי החשמל והתקשורת הרבים, ללא צורך בפיזור מלכודות או רעל.
 • הדברה ביולוגית
  פשוט לתת לטבע לעשות את שלו. לכל מזיק בטבע יש את הטורף הטבעי שלו ולכן זו שיטת ההדברה המועדפת על מדבירים כשעולה הצורך להדביר שטחים פתוחים או שדות חקלאיים. השיטה הזו איטית יותר מהדברה כימית אך בריאה ויסודית הרבה יותר.
 • הדברה ירוקה
  עם העלאת המודעות לאורח חיים בריא, הבינו בחברות ההדברה שהגיע הזמן לפתח חומרי הדברה המבוססים על חומרים טבעיים כגון שמנים אתריים, תבלינים, פירות וירקות ועוד. החומרים האלו אינם מכילים רעלים ויעילותם הוכחה בהדברת כל סוגי המזיקים.
 • הדברה כימית
  שיטת ההדברה הקלאסית אשר עושה שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה או בינונית אשר מחסלים את המזיקים במהירות אך עם פגיעה בסביבה. שיטה זו דורשת הכנה מוקדמת מצידך ופינוי ואיוורור של הבית לאחר ההדברה. מדביר מקצועי יבחר בשיטה זו רק כחלק מפתרון כולל ולא יתפתה להשתמש בה כשיטה מובילה בהדברה.

איך מתבצעת הדברה בשרון?

לרוב שיחת הטלפון למדביר בשרון תגיע כשהמזיקים כבר תקפו ואפילו גרמו לנזק קל. מדבירים עלולים לנצל את הסיטואציה הזו כדי לפתות אותך לבצע הדברה בשרון מבלי להבין מה היא כוללת. ידע הוא כוח, במיוחד בתחומים אשר לא מוכרים לך ולכן רצינו להכניס אותך לעיניינים באמצעות טבלה המסכמת את כל המזיקים הנפוצים בישראל ואת דרכי ההדברה שלהם. המידע הזה יעזור לך להבין כיצד פועלת הדברה בשרון והאם המדביר ששוחחת איתו יעניק לך הדברה מקצועית ב-100%.

איזה סוג מזיק מדבירים?

איך תתבצע ההדברה שלו?

 

הדברת פשפש מיטה בשרון

מ-520 ₪

מזיק חמקמק זה פעיל בשעות הלילה וחי במקומות מסתור אשר קשה להדביר אותם כגון סדקים בקיר, חריצים בעץ ואף בשקעים חשמליים! מדביר פשפש מיטה ישלב מספר שיטות הדברה אשר יכללו קיטור, ריסוס כימי ואף שואב אבק עוצמתי.

הדברת צרעות בשרון

מ-270 ₪

צרעות לא חוששות מבני אדם ולכן מסוגלות לקנן בסמוך מאוד אליהם במקומות כמו קירות בניינים, מנועים של מזגן ותריסים חשמליים ואף בתעלות מיזוג. צרעות נמצאות מחוץ לקן בכל שעות היום אך בשעות הלילה הן מתכנסות לקן שלהם וזו השעה בה מדביר צרעות יפעל. ההדברה כוללת ריסוס של דבק מיוחד אל תוך הקן. הדבק הזה מדביק את הכנפיים של הצרעות ולא מאפשר להן לעוף וכך המדביר יכול להסיר את הקן ולהרחיק אותו מהמקום.

הדברת פרעושים בשרון

מ-320 ₪

מזיקים אלו מתעוררים לקראת העונות החמות וחיים בצמחייה. הם חודרים לבתים על ידי ניתור על חיות המחמד ומתחפרים עמוק בריפודים מסוגים שונים. מדביר פרעושים ירסס את הצמחיה הקרובה לביתך ויחסל את הפרעושים הבוגרים, הזחלים והביצים. לאחר מכן המדביר יפזר חומרי הדברה על כל הריפודים בבית וישאב אותם כדי לוודא שכל הפרעושים חוסלו.

הרחקת עכברים בשרון
הרחקת חולדות בשרון

מ-250 ₪

הדברת מכרסמים היא איננה הדברה אלא הרחקה מכיוון שהדברה עלולה לגרום למכרסמים להתפגר במקומות נידחים ללא גישה אליהם ובכך לגרום לריחות רעים ולמשיכה של מזיקים נוספים. דבר אשר יאלץ הזמנה של שירות פינוי פגרים. הרחקת עכברים והרחקת חולדות היא אותה פעולה רק בהתאמה לגדלים השונים של המכרסמים. פיזור מלכודות לכידה ברחבי האזור הנגוע תגרום למכרסמים להילכד אך לא למות וכך הלוכד יוכל להרחיק אותם מהמקום מבלי להחמיר את המצב.

הדברת עש בשרון

מ-270 ₪

האורות החזקים בבתים שלנו מושכים את העשים אשר בתורם מתנחלים בתוך ארון הבגדים שלנו. עשים ניזונים מבדים ולכן אם זיהית חורים קטנים בבגדים שלך, הגיע הזמן להדביר מדביר עשים. תהליך ההדברה מתבסס על שיטת ההדברה הירוקה במהלכה יפזר המדביר קפסולות אשר מושכות את העש ומחסלות אותו. קפסולות אלה בטוחות לשימוש ולכן לא מזיקות לבני אדם ולבעלי חיים.

הדברת נמלים בשרון

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בשרון

מ-270 ₪

נמלים מגיעות לבתים שלנו מכיוון שהם מכילים המון מזון. גם פירורים מסוגלים למשוך את הנמלים ולכן מומלץ להקפיד על ניקיון הרצפה והכיורים ככל הניתן. נמלים חיות במבנה של קן עליו שולטת מלכה אחת. חיסול של המלכה יוביל לחיסול הקן כולו ולכן מדביר נמלים יפזר פתיונות ג'ל אשר יתפרקו לאט עד שהמלכה תאכל מהם. כדי לוודא שלא נשארה אף נמלה, המדביר ירסס את הקן ישירות ובמקרה של הדברת נמלי אש, ירסס גם בגינה שם הנמלים האלו מקננות.

הדברת ג'וקים בשרון

מ-250 ₪

תיקנים פעילים בעונות החמות וחיים באזורים חשוכים, לחים וקרובים למקורות מזון כמו ביוב, חדרי אשפה וכו'. ישנן מספר שיטות אשר יעילות לחיסול ג'וקים, אשר לכולן יתרונות וחסרונות. כדי לוודא שהג'וקים לא יחזרו, מדביר ג'וקים ישלב בין השיטות כמו למשל פיזור פתיונות ג'ל (הדברה ירוקה), ריסוס מקומות המחיה של הג'וקים (הדברה כימית) והתקנה של מכשירים המשבשים את יכולות הניווט של הג'וקים (הדברה אלקטרונית).

הדברת טרמיטים

מ-250 ₪

טרמיטים מסוגלים לחפור את הקן שלהם בעומק של מספר מטרים! הם פועלים מהר ובשקט ולכן בדרך כלל כשמגלים אותם, זה מעט מאוחר מדי. מדביר טרמיטים יבצע פעולת הדברה מקיפה הכוללת איתור וחיסול קן הטרמיטים (לעיתים על ידי קדיחה ברצפה), הוצאת הטרמיטים מהעץ באמצעות פתיונות ג'ל וחיסול הטרמיטים שבתוך העץ על ידי איוד בגז.

כמה עולה הדברה בשרון?

הדברה היא נושא מורכב אשר דורש ניתוח מעמיק של כל מקרה לגופו. כעיקרון, מחיר הדברה בשרון מתחיל ב 250 ₪ אך הוא מושפע מחומרת המצב, סוג המזיקים, גודל השטח שיש להדביר וכמובן זמן ביצוע ההדברה. הניסיון של צוות מדבירים נט מאפשר לך ליהנות מהדברה מהירה, יעילה ומקצועית במחירים אטרקטיביים ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם והצעת מחיר משתלמת במיוחד לביצוע הדברה בשרון!

שירותי הדברה בשרון 24 שעות ביממה עם צוות המדבירים נט.

להזמנת מדביר בשרון חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

בשרון יש גם ערים וגם מושבים עם משקים חקלאיים ולכן יש דרישה להדברה של כל סוגי המזיקים כמו ג'וקים, חרקים מעופפים וכו' וגם הרחקה של מכרסמים, עופות מזיקים או לכידת נחשים ועוד.

icon

שיטות ההדברה הקיימות הן מגוונות ומותאמות לסוג המזיקים והסביבה. השיטות כוללת הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, לכידה, הרחקה שאינה כוללת שימוש בחומרי הדברה ועוד.

icon

הדבר תלוי בסוג ההדברה והחומרים שבהם נעשה שימוש. יש חומרי הדברה נגד חרקים שמצריכים יציאה מהבית למשך מספר שעות ויש חומרי הדברה ירוקים שאינם רעילים ואינם מצריכים שהייה מחוץ לבית לאחר ההדברה. יש להתייעץ עם המדביר ולנהוג לפי ההנחיות שלו.

icon

לא. יש מגוון של מזיקים ולא כל טיפול או הדברה יכולים להתאים לכולם באופן כללי. יש מזיקים שנדרש טיפול מיוחד עבורם ממדביר שמתמחה בכך ויש לו ניסיון. כך גם עם צרעות ויש צורך ליצור קשר רק עם מדביר שעושה שימוש בהדברה ייעודית עבור צרעות.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בכפר סבא | הדברה בהרצליה | מדביר מומלץ בחדרה | שירותי הדברה בנתניה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן