תפריט סגור

הדברה בשוהם

המזיקים תקפו? צוות מדבירים נט זמין לבצע הדברה בשוהם 24/7!
חרקים ובכלל מזיקים הם יצורים עצמאיים שפועלים לפי אינסטינקטים ולכן אי אפשר לצפות את ההתקפות שלהם. כדי לספק מענה מלא לכל בעיית מזיקים, צוות מדבירים נט פועל במתכונת מלאה מסביב לשעון ולכן זמין לבצע הדברה בשוהם בזמנים הנוחים לך. מעבר לזמינות הגבוהה, הצוות מחזיק ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרי הדברה תקינים כדי להבטיח את בריאותך ובריאות הסביבה שלך.

מדביר בשוהם זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בשוהם חייגו: 072-3341-454

הדברה בשוהם

הדברה בשוהם – שיטות ההדברה העדכניות ביותר

אחת הדרכים לזהות מדביר מקצועי היא המומחיות שלו. לצערנו, בשנים האחרונות אנחנו רואים יותר ויותר מדבירים חדשים אשר נכנסים לתחום ומבטיחים הבטחות שאינם יכולים לקיים. במקרה הטוב, המדביר יעשה סוג של חצי עבודה ויפתור את ההתקפה זמנית. במקרה הרע, המדביר עלול להחריף את המתקפה ואף לפגוע בבריאות שלך ושל הסובבים אותך. הסיבה לכך היא שמדביר לא מקצועי לרוב ישתמש אך ורק בשיטת הריסוס הכימי אשר הולכת ונעלמת מהעולם לטובת שיטות בריאות ויעילות יותר כגון אלה שכתבנו פה:

 • הדברה ירוקה
  הסגנון המועדף על מדבירים מקצועיים. שיטה זו נחשבת לידידותית לסביבה, לא פוגעת בבריאות בני האדם ובעלי החיים והוכחה כיעילה נגד מגוון רחב של מזיקים.
 • איוד בגז
  מזיקים יכולים להתחפר עמוק בכל מיני מקומות כמו עץ, מזון, קרטון, מזרנים וכו', מה שמקשה על הדברה שלהם באמצעים הרגילים. גז מסוגל להיכנס עמוק לכל סוג משטח ולחסל מזיקים בכל שלב מחייהם.
 • הדברה ביולוגית
  שיטה זו נפוצה בעיקר בשטחים פתוחים ובשדות חקלאיים מכיוון שהיא עושה שימוש בשרשרת המזון הטבעית. לכל מזיק ישנו הטורף הטבעי שלו וזו בדיוק מהות השיטה – מדביר בשוהם יפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים ופשוט יתן לטבע לעשות את שלו. הטורפים אינם פוגעים ביבול ולכן השיטה הזו נחשבת לבטוחה ולטובה ביותר מבין השיטות להדברת שטחים פתוחים.
 • הדברה משולבת
  לרוב, מזיקים תוקפים מכיוון שהם נמשכים למזון מסוג מסוים. כשהם מוצאים אותו, הם מתחילים להתרבות וכך מארג המזיקים משתנה מכיוון שמעבר למזיקים הבוגרים יש צורך לחסל רימות, זחלים וביצים אשר דורשים שימוש בחומרי הדברה שונים וכאן נכנסת שיטת ההדברה המשולבת. שיטה זו מאגדת מספר שיטות אשר יחד הופכות לפתרון מלא וסופי לבעיה. אגב, מדביר שיציע לך הדברה בשוהם מבלי להזכיר את השיטה הזו כנראה לא יהיה מקצועי מספיק וכדאי לך לבחון אנשי מקצוע אחרים לביצוע ההדברה.

הדברה בשוהם בצורה מקצועית

עוד דרך להבין אם המדביר בשוהם אותו בחרת מספיק מקצועי היא פשוט לשאול אותו איך הוא מתכנן לבצע את ההדברה. יצירתיות ויציאה מהקופסא הן שתי תכונות מאוד חשובות כאשר צריכים לבצע הדברה בשוהם מכיוון שהמזיקים מתפתחים עם השנים ומייצרים עמידות לחומרים שונים. דבר זה מחייב את המדביר לעמוד בקצב ולהמציא את עצמו מחדש. כדי לעזור לך בשיחה עם המדביר, הכנו לך טבלה המרכזת את תקיפות המזיקים הנפוצות ביותר ואת דרכי הטיפול בהם:

סוג המזיק

איך מתבצעת ההדברה?

הדברת זבובים בשוהם

מ-200 ₪

זבובים עלולים להעביר מחלות דרך הפרשות לתוך מזון. מדביר זבובים ישתמש באמצעים מתוך שיטת ההדברה הירוקה כדי להפוך את ההדברה לבריאה ובטוחה. האמצעים יכללו פיזור מלכודות דבק אשר לוכדות את הזבובים, התקנת רשתות צפופות שימנעו מהזבובים להיכנס לבית שלך וריסוס זחלי הזבובים.

הדברת פשפש מיטה בשוהם

מ-520 ₪

פשפש המיטה הוא מזיק חמקמק אשר נדיר בישראל אך כשהוא תוקף זו צרה צרורה. ניתן לזהות התקפה שלו על ידי עקיצות קטנות ברגליים אשר קורות אך ורק במהלך הלילה. ברגע שזיהית את העקיצות האלה אנחנו ממליצים להזמין הדברת פשפשי המיטה במהירות האפשרית. המדביר יבקש ממך לכבס את כלי המיטה, המצעים והבגדים שלך בשישים מעלות ובמקביל ישתמש בקיטור כדי לחסל את הפשפשים שנמצאים במזרן. בנוסף המדביר ירסס סדקים וחריצים שונים בחדר הנגוע בהם הפשפשים מתחבאים.

הדברת עשים בשוהם

מ-270 ₪

עשים ניזונים מבדים שונים ולכן אם זיהית חורים קטנים בבגדים שלך, כדאי להזמין מדביר. מומלץ לבצע הדברת עשים בשיטת ההדברה הירוקה אשר לא מסוכנת לבני הבית ולא מצריכה הכנה מיוחדת. השיטה כוללת פיזור מיקרו קפסולות אשר מושכות את העשים אליהן ומחסלות אותם.

הדברת עכברים בשוהם
הדברת חולדות בשוהם

מ-250 ₪

המכרסמים האלה פעילים בלילה ועולים כדי לחפש מזון בקרבת בני האדם. לרוב הם יסתובבו ליד פחי אשפה ובמטבחים. שיטת ההדברה דומה לשני המכרסמים והיא איננה הדברה כלל. מדביר עכברים יעדיף ללכוד את העכברים מכיוון שפיזור רעל עלול לגרום להם למות בפינות נסתרות שהגישה אליהן קשה. הפגרים ידיפו ריח צחנה נוראי העלול למשוך מזיקים נוספים.

הדברת פרעושים בשוהם

מ-320 ₪

ביקרת אצל הוטרינר ונמסר לך שבעלי החיים שלך נדבקו בפרעושים? כדאי לבצע הדברה גם בבית כדי למנוע מהם לתקוף שוב. מדביר פרעושים יבצע הדברה בצמחיה הקרובה לביתך כדי למנוע מהפרעושים להתרבות. לאחר מכן הוא ישאב את הפינות האהובות על בעלי החיים שלך ויפזר עליהן אבקה מיוחדת המחסלת את הפרעושים.

הדברת ג'וקים בשוהם

מ-200 ₪

תיקנים פעילים בעונות החמות ונמשכים למקומות לחים וחשוכים בעלי קרבה למזון. ג'וקים חיים במבנה של קן ולכן מדביר ג'וקים בשוהם ישתמש בשיטה המשלבת הדברה ירוקה (פיזור פתיונות ג'ל אשר יגיעו לקן ויחסלו אותו) וריסוס כימי במקומות מועדים לפורענות (פתחי ביוב, מתחת לכיורים, חדרי מדרגות וחדרי אשפה) כדי למנוע מהם לעלות לפני השטח.

הדברת צרעות בשוהם

מ-270 ₪

צרעות לא חוששות מבני אדם ולכן מסוגלות לקנן במקומות סמוכים אליהם כמו מנועי מזגן, קירות נסתרים, תעלות מיזוג ומנועי תריסים חשמליים. הצרעות מתכנסות אל הקן בשעות החשכה ואלה הן השעות בהן יגיע המדביר וירסס את הקן בחומר מיוחד אשר מונע מהצרעות לעוף. לאחר מכן הוא יסיר את הקן ויחזיר אותך לשגרה.

הדברת נמלים בשוהם

מ-200 ₪

הדברת נמלי אש בשוהם

מ-270 ₪

נמלים חודרות לבתים שלנו בחיפוש אחר מזון. בעוד שנמלים שחורות אינם מסוכנות לבני האדם, אחיותיהן הנמלים האדומות מסוגלות לעקוץ פעמים רבות ולגרום להתקפי אלרגיה חמורים באנשים רגישים. גם הנמלים פועלות במבנה של קן אשר מכיל נמלים בוגרות, רימות ואת המלכה. הקן לא יכול לתפקד ללא מלכה ולכן מדביר נמלים מנוסה יפזר פתיונות ג'ל אשר דומים מאוד למזון. הנמלים ישאו את הפיתיונות לקן ויחסלו את המלכה. לאחר זמן קצר הקן יתפזר והאיום יוסר. מדביר נמלי אש יבצע ריסוס גם בחצר על מנת לוודא שלא נשארה אף נמלה אחת באזור.
הדברת נמלי אש בשוהם

הדברת טרמיטים בשוהם

מ-200 ₪

לרוב התקפת טרמיטים תתגלה כאשר כבר מאוחר מדי מהסיבה הפשוטה שהמזיקים האלה מתחפרים באדמה ויוצאים בהמוניהם לחסל את פריטי העץ שלך. בגלל שהטרמיטים מתחפרים באדמה, מדביר טרמיטים יאלץ לקדוח חורים ברצפה כדי להגיע אל הקן ולהדביר אותו. בנוסף, המדביר יפזר פתיונות ג'ל שימשכו את הטרמיטים החוצה מהרהיטים וישתמש באיוד בגז כדי לחסל את הטרמיטים אשר נכנסו עמוק אל תוך העץ.

כמה עולה הדברה בשוהם?

המחיר הבסיסי ביותר של הדברה בשוהם מתחיל ב-200 ₪ מה שאומר שהמחירים שלנו משתלמים מאוד אך לא גורעים מהמקצועיות. מחיר ההדברה הסופי יקבע אחרי שנבין איזה סוג מזיקים תקף את סביבתך, מה גודל המבנה אותו יש להדביר, מתי נגיע כדי לבצע את ההדברה וכמובן מורכבות העבודה. כדי להבין את תמונת המצב המלאה אנחנו מזמינים אותך לשיחת ייעוץ והכוונה בחינם במסגרתה נבין את המצב ונייעץ לך כיצד להתמודד עם המתקפה. בנוסף, ננסח עבורך הצעת מחיר קונקרטית לבעיית המזיקים שלך שתסיר את המזיקים ותחזיר אותך לשגרה במהירות ובמקצועיות!

שירותי הדברה בשוהם 24 שעות ביממה עם מדבירים נט

להזמנת מדביר בשוהם חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בלוד | מדבירים ברמלה | שירותי הדברה באור יהודה | הדברה בראש העין

צריך עזרה?