תפריט סגור

הדברה ברעננה

מרעננים את החיים מהמזיקים עם צוות מדבירים נט!
רעננה, במקור, היא מושבה חקלאית אשר קמה על אדמה חקלאית שמטבע הדברים משכה אליה המון מזיקים. עם השנים, כאשר רעננה החלה את תהליך ההתפתחות שלה לכיוון עירוני ולא חקלאי, הצטרפו מזיקים חדשים לחגיגה. הדברה ברעננה צריכה להתבצע על ידי מקצועני הדברה בלבד בגלל המגוון הביולוגי הקיים בה. בעת פנייתכם אלינו, למדבירים נט לשם הזמנת הדברה ברעננה, הצוות שלנו יאבחן יחד איתך את סוג המזיק שתקף, את סביבתו ומה הביא אותו לתקוף את הדירה / עסק שלך. לאחר השיחה הקצרה, צוות מדבירים נט יצא אליך לבצע הדברה ברעננה שתסיר בצורה מוחלטת את המטרד במחירים סופר משתלמים!

מדביר ברעננה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ברעננה חייגו: 072-3341-454

הדברה ברעננה

כיצד נדע שהגיע הזמן להזמין הדברה ברעננה?

אף מזיק לא עושה לך בכוונה. מזיקים מגיעים לדירה שלך כי הם תרים אחר מזון, שמן הסתם נמצא בשפע אצלך. כל פירור יכול למשוך אליו מזיק ולכן יש להקפיד על היגיינה במרחב הביתי והעסקי. מצד שני, לא כל מזיק שנמצא אצלנו הוא התקפה אשר מחייבת התערבות של צוות מדבירים נט. במידה ונתקלת במזיק כלשהו, כדאי להבין כל כמה זמן צץ אחד חדש או שמא רואים יותר ויותר מזיקים במרחב הביתי. אם התחושה היא של התקפה, כדאי להזמין את צוות מדבירים נט שיבצע הדברה ברעננה ויחסל את המטרד לתמיד. במידה וזו כמות קטנה או יחידנית של מזיקים, ההמלצה היא לחסל את המזיק ולנקות טוב יותר את הבית תוך כדי בדיקת פתחי הבית.

כמה עולה הדברה ברעננה?

לפניכם טבלה המרכזת את סוגי ההדברות העיקריות שאנו מבצעים ברעננה והסביבה. ניתן להתרשם מדרכי הפעולה שלנו לחיסול המזיקים השונים ולהבין את טווחי המחירים של שירותי ההדברה השונים.

מה מדבירים / מרחיקים?

מתי מדבירים?

הדברת ג'וקים ברעננה

מ-250 ₪

המזיק הדוחה ביותר בעולם המזיקים. הדברת תיקנים תיעשה באמצעות מספר שיטות הדברה ובאזורים שונים בבית וברחוב. הג'וקים אוהבים את העונות החמות ולכן ניתן לראות הרבה יותר מהם בחודשי הקיץ. זיהית ג'וק? עדיף לתת לזה כמה ימים כדי להבין האם זו התקפה או ג'וק אחד סורר שהסתנן אליך הביתה. במידה וזיהית כמות גדולה של תיקנים, כדאי להזמין מדביר ג'וקים מקצועי ברעננה כדי להיפטר מהם במהרה.

הדברת נמלים ברעננה

מ-250 ₪

נמלים נמשכות לפירורי מזון של בני אדם ובעלי חיים. אם מצאו טוב, הנמלים יתמקמו בבית שלך ויקימו קן. נמלים הם יצורים קיציים ולכן שכיח יותר לראות את הנמלים בזמן הקיץ. הדברת נמלים בדירה נעשית על ידי שילוב של ריסוס ופיזור פתיונות ג'ל שיחסלו את המלכה ולבסוף את הקן כולו.

הרחקת מכרסמים ברעננה

מ-250 ₪

במשפחת המכרסמים נמנים עכברים, חולדות ועכברושים אשר עלולים להזיק לבני האדם ולבעלי החיים באמצעות נשיכות והעברת מחלות. מכרסמים, כמו דובים, מחפשים מקומות חמים ונוחים להעביר בהם את החורף הקר וזו בדיוק התקופה לתפוס אותם ולהעביר אותם מהדירה / העסק / הבניין שלך למקומות מרוחקים יותר.

הדברת יתושים ברעננה

מ-270 ₪

יתושים מתרבים ליד מקוואות מים עומדים ולכן יתאהבו בגינה שלך. יתושים מתרבים בעונת האביב ונשארים עד סוף הסתיו. קיץ מלא ביתושים יכול להרוס לך את התוכניות ליהנות ממנו ולכן צוות מדבירים נט מזמין אותך לקבל הצעת מחיר אישית להדברת יתושים ברעננה.

הדברת צרעות ברעננה

מ-270 ₪

בניגוד לאחיותיהן החמודות, הדבורים, צרעות מהוות מטרד רציני וקן של צרעות ליד הבית שלך יכול להפוך את החיים ללא קלים בכלל. עונת ההשרצה של הצרעות היא האביב ולכן יש להדביר את קן הצרעות לפני. ברגע שזיהית קן צרעות אנחנו ממליצים לך להתקשר להזמין מדביר צרעות מקצועי שיסיר את הקן.

הדברת נמלי אש ברעננה

מ-270 ₪

נמלים אלה הגיעו אלינו כזן פולש ומאז נהנות בגינות שלנו. הדברת נמלי אש תפעל במישור הביתי וברחבי הגינה שם הנמלים מקננות. צוות מדבירים נט ממליץ להזמין הדברת נמלי אש מקצועית ברגע שנמצאת נמלת אש אחת. נמלים אלה מסוכנות לאדם והעקיצות שלהן יכולות לגרום לתגובות אלרגיות קשות.

הדברת פשפש מיטה ברעננה

מ-520 ₪

פשפשי המיטה הם סיוט. אין דרך אחרת לתאר אותם. פשפשים אלה יתחפרו עמוק בסדינים ובמזרן ויחלו לעקוץ את הרגליים בשעות הלילה. לפשפש המיטה אין עונות. במידה וזיהית עקיצות לא ברורות ברגליים יש להתקשר מיד לצוות מדבירים נט על מנת לאבחן את הפשפש ולהתחיל טיפול. הטיפול בפשפש יכול לקחת מספר מפגשים ולכן כדאי להדביר אותו כמה שיותר מוקדם.

הדברת פרעושים ברעננה

מ-320 ₪

פרעושים מגיעים לפתח הבית שלנו באמצעות בעלי החיים החמודים שלנו. הפשפשים חיים בצמחיה נמוכה ולכן תופסים טרמפ על בעלי החיים שלנו ונכנסים אלינו הביתה. העקיצה שלהם מטרידה אך לא מסוכנת. לרוב פרעושים תוקפים באביב, מתי שהצמחים חוזרים ללבלב. אך מצד שני הם יכולים לתקוף בכל ימות השנה דרך הדבקה ולכן יש לשים לב לבעלי החיים שלך ולבדוק אותם תדיר.

האם הדברה ברעננה חייבת להיות באמצעות ריסוס?

מזיקים שונים מטופלים בשיטות שונות המתאימות להם, שחלקן מתבצע באמצעות ריסוס. מדביר מזיקים מקצועי ברעננה יציע לך מגוון אפשרויות הדברה המתאימות למזיקים השונים, לסביבת ההדברה ולך. רוב ההדברות שיבוצעו על ידי צוות מדבירים נט יהיו על טהרת ההדברה הירוקה והאורגנית אשר לא מכילים רעלנים אשר מזיקים לבני אדם ולבעלי החיים. דוגמא יפה לזה ניתן לראות בשיטת הרחקת יונים המגוונות שמדבירים נט מציעים לך. על מנת להרחיק יונים ישנם דוקרנים, רשתות צפופות, לייזר, גלי קול ועוד. כך גם בהרחקת עטלפים ונחשים.

צוות מדבירים נט עובד בצמוד עם המשרד להגנת הסביבה ויודע את חוקיות ההדברות של המזיקים השונים. מעבר לכך, הדברה ירוקה לא מצריכה פינוי של הבית והתארגנות מיוחדת להדברה זו, כך שתהליך ההדברה ברעננה יהיה קל יותר לכל הצדדים.

הדברה ברעננה 24 שעות ביממה

מזיקים לא עובדים לפי השעון שלך ולכן יכולים לתקוף בכל רגע נתון. עוצמת ההתקפה נמדדת גם היא לפי זמן. מזיקים שונים יכולים לעשות נזק רב בזמן יחסית מועט כמו טרמיטים למשל. קן טרמיטים יכול לחסל את כל העץ בבית ואף עלול לגרום לסכנת חיים אם הוא מתמקם בפרגולות אשר מותקנות על גגות.

צוות מדבירים נט זמין עבורך בכל יום בשבוע כולל בסופי שבוע ובחגים. כידוע, ישנם משרדים, מפעלים ובתי עסק אשר מלאים באנשים במהלך היום ואי אפשר לפנות אותם בשעות הפעילות. במקרה כזה יגיע מדביר ברעננה אל המקום במהלך סוף השבוע וישתמש בחומרים הכי ירוקים על מנת לבצע הדברה על הצד הטוב ביותר וכדי שהעובדים יוכלו לחזור למחרת לשגרה רגילה במקום העבודה.

איך אפשר לזהות מדביר מומלץ ברעננה?

כשמחפשים מדביר מומלץ הדבר ראשון שחשוב הוא לוודא שהוא מוסמך\איש מקצוע בתחום, כדאי לדרוש תעודה ואישור מגורם מוסמך. כל המדבירים בצוות מדבירים נט פועלים ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים המאושרים על ידי המשרד.

דבר שני, כמו בכל עסק, כדאי לבדוק האם יש לעסק לקוחות עבר הממליצים עליו. שיטה זו מוכחת כיעילה ואומרת המון על איש המקצוע מכיוון שלקוחות מרוצים הם לקוחות בעלי ניסיון שיכולים לאשר שהעבודה של המדביר הייתה טובה והמטרדים הוסרו.

הדבר האחרון שיכול לעזור לך להבין האם מדובר במדביר מקצועי ברעננה הוא מגוון הפתרונות שהוא מספק. מדבירים מתחילים או חובבנים לרוב יגיעו עם שיטת הדברה אחת שלאו דווקא תתאים לך. מדביר ברעננה ידע בדיוק איזה פתרון יהיה היעיל, המהיר, החסכוני וכמובן הבריא ביותר עבורך, עבור המשפחה שלך ועבור בעלי החיים שברשותך.

להזמנת מדביר מקצועי בכל עת ובכל שעות היום חייגו אלינו ונשמח לסייע במהירות. צוות מדבירים נט זמין להעניק לכם שירותי הדברה ברעננה 24 שעות ביממה.

להזמנת מדביר ברעננה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

כמו הרבה בעלי מקצוע חשוב לבחור כזה שהוא ותיק, מקצועי ובעל המלצות. במקרה של מדביר חשוב ביותר גם לוודא שמדובר במדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה.

icon

כיום ישנן שיטות הדברה שונות ומכיוון שמדובר במקום רגיש עם בעלי חיים שיש לשמור עליהם ובני אדם המבקרים את המקום, ההדברה נעשית באמצעות שימוש בחומרים שאינם מזיקים לבעלי החיים ולבני האדם במקום ופוגעים רק במזיקים.

icon

אין כזו. שיטת הדברה וחומרי ההדברה שבהם יש לעשות שימוש צריכה להיות מותאמת לכל סיטואציה כמו סוג המזיקים, הסביבה שבה צריך לבצע את ההדברה ועוד. מדביר מקצועי יידע להתאים את שיטת ההדברה הנכונה למצבים השונים.

icon

מומלץ לבצע הדברה מונעת פעם בשנה, אם במידה ומזהים מזיקים ולא מדובר בהדברה מונעת, יש להזמין הדברה מיידית.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בהרצליה | הדברה בהוד השרון | מדביר מומלץ בכפר סבא | שירותי הדברה ברמת השרון

צריך עזרה?
דילוג לתוכן