תפריט סגור

הדברה ברמלה

מתקשרים, מתאמים ומתחילים הדברה ברמלה!
מזיקים לא מתחשבים בנו ויכולים לתקוף מתי שהם רוצים. מהסיבה הזו צוות מדבירים נט עובד מסביב לשעון במתכונת מלאה כדי להעניק לך מענה מלא לכל בעיית מזיקים ולכל סוגי הלקוחות. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים בטוחים ובריאים לך ולמשפחתך ללא תלות בסוג המזיק שתקף, כך שלאחר ביצוע הדברה ברמלה ניתן לחזור לשגרה במהירות. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר רלוונטית להדברה ברמלה שתחסל את המטרד אשר תקף את סביבתך ולא את הארנק שלך!

מדביר ברמלה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ברמלה חייגו: 072-3341-454

הדברה ברמלה

מתי מומלץ להזמין הדברה ברמלה?

מזיקים הם יצורים לא נעימים שגורמים לנו לרצות לחסל אותם מיד וכמה שיותר מהר. מה שנכון דרך אגב, אך לא תמיד ההיסטריה מצריכה הזמנת מדביר ברחובות. אז רגע לפני הטלפון אלינו, גיבשנו לך רשימה של מספר טיפים אשר יעזרו לך להדביר את הבית ולהוריד את כמות המזיקים אשר חודרה אליו.

אטימת פתחי הבית
מזיקים חודרים לבתים דרך הפתחים שלהם ולכן זיהוי ואטימה של הפתחים יצמצמו משמעותית את הפלישה שלהם לבית שלך. מומלץ לאטום את פתחי הביוב, סדקים שונים וכמובן להתקין רשתות צפופות על החלונות.

שימוש בתבלינים ושמנים אתריים
שמנים אתריים ותבלינים שונים מכילים ריחות עזים אשר משבשים את חוש הריח של המזיקים. פיזור שלהם ליד פתחי הבית תעזור להרחיק את המזיקים. בנוסף, פיזור של שקיקי לבנדר ירחיק את המזיקים מהארונות שלך.

שטיפת הבית עם חומץ
מעבר לתבלון, חומץ הוא חומר בעל ריח עז שמרחיק לא מעט מזיקים. שטיפה של הבית והשפרצה שלו בפתחי הבית תמנע כניסה של חרקים מסוגים שונים.

במידה וניסית את כל השיטות הנ"ל אך עדיין ישנה תנועת מזיקים ערה בבית שלך, ככל הנראה שרק שירות הדברה ברמלה יוכל לפטור אותך אחת ולתמיד מבעיית המזיקים שתקפה את ביתך.

כך מתבצעת הדברה ברמלה

צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום ההדברה ומאמין גדול בשקיפות ובאמינות. אחת הדרכים לזהות מדביר ברחובות שהינו מקצועי היא ביכולת שלו לבנות תוכנית הדברה מפורטת ודינמית שתתאים בדיוק לך תוך שימוש במספר מגוון של שיטות הדברה. כדי לעזור לך להבין האם המדביר שהזמנת מקצועי כמו שהוא מתאר, כתבנו טבלה המרכזת את המזיקים הנפוצים בישראל לצד שיטות הטיפול בהם. מזכירים לך שאנחנו כאן לכל שאלה והתייעצות!

סוג ההדברה

שיטות הטיפול

הדברת ג'וקים ברמלה

מ-250 ₪

התיקנים נמשכים למזון וחיים בסביבות חשוכות ולחות כמו ביוב, חדרי אשפה, מקלטים ומרתפים. מדביר ג'וקים ברמלה יפזר פתיונות ג'ל מורעלים אשר יחסלו את הקן מבפנים ובמקביל ירסס את מקומות המחיה של הג'וקים כדי למנוע עלייה נוספת שלהם לפני הקרקע.

הדברת זבובים ברמלה

מ-250 ₪

מכת זבובים יכולה להציק מאוד במיוחד כשמתחשק לשבת בחצר / בגינה ולהתרווח. ישנן המון שיטות להדברת זבובים כגון מלכודות דבק, דוחה זבובים חשמלי, פתיונות ועוד. מדביר זבובים ברמלה ידע להתאים את שיטת ההדברה למצב הקיים בביתך וידביר את הזבובים באמצעי שיתאים לך.

הדברת נמלים ברמלה

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש ברמלה

מ-270 ₪

בישראל קיימים כ-250 סוגי נמלים, כאשר רק סוג אחד מסוכן לבני האדם והוא נמלי האש. הנמלים האלה הינן אדומות אשר והעקיצות שלהן עלולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות. שיטת ההדברה המועדפת על מדביר נמלים ברמלה תהיה פיזור פתיונות ג'ל. שיטה זו איטית יותר מריסוס, אך יעילה הרבה יותר מכיוון שהיא מחסלת את המלכה וגורמת לפיזור הקן. בנוסף, מדביר נמלי אש יבצע ריסוס בחצר כדי לוודא שלא נשארו נמלים מהסוג הזה.

לכידת חולדות ברמלה
לכידת עכברים ברמלה

מ-250 ₪

עכברים וחולדות נחשבים ליצורים אינטליגנטיים מאוד. הם עולים לפני השטח בגלל ריבוי הבנייה ומחפשים מזון בבתים ובעסקים שונים. הודות לאינטלגנציה שלהם, מכרסמים יכולים לזהות כי יד אדם טמנה להם מלכודת ולכן מרחיק חולדות יעדיף לפזר מלכודות לכידה על מסלולי ההליכה שלהן ולא יפזר פתיונות מורעלים כדי לא לגרום להן למות במקומות נידחים. פגרי העכברים והחולדות יעלו ריח רע שימשוך אליו מזיקים נוספים, מה שיהפוך את כל האיזור למפגע תברואתי אחד גדול.

הדברת פשפש המיטה ברמלה

מ-520 ₪

פשפש המיטה נחשב למזיק נדיר יחסית בנוף הישראלי, אך כשהוא תוקף זו צרה צרורה. פשפש זה תוקף בלילות ועוקץ באזור הרגליים. פשפש זה מתרבה במהירות ופועל בשעות הלילה מה שמקשה על תהליך ההדברה. דבר ראשון שמדביר פשפש מיטה יבקש ממך הוא לכבס את כל המצעים והבגדים שלך במכונת כביסה בשישים מעלות כדי לחסל את הפשפשים המסתתרים בהם. לאחר מכן ישאב המדביר את כלי המיטה שלך ויפזר עליהם חומרים מיוחדים אשר מונעים את התפתחות הפשפש ומחסלים אותו. לאחר מכן ירסס המדביר את הסדקים בחדר השינה שלך ויבקש ממך לקבל עדכונים לגבי המצב כדי להבין האם ידרשו סבבי הדברה נוספים.

הדברת צרעות ברמלה

מ-270 ₪

צרעות מקננות בכל מיני מקומות, ללא חשש מבני אדם. ניתן למצוא קינים שלהן בתריסים חשמליים, תעלות מיזוג, מחסנים וכו'. במידה ונתקלת בקן, לא מומלץ להרוג את הצרעות מכיוון שהן יכולות לעקוץ מספר רב של פעמים מצד אחד וכשמחסלים צרעה אחת היא פולטת הורמון אשר מזעיק את שאר חברותיה לקן, דבר העלול להיות מסוכן. צרעות פעילות בשעות היממה ואילו בשעות החשכה הן מתכנסות לקן שלהן. הזדמנות זו עוזרת למדביר צרעות ברמלה לחסל את קן הצרעות בקלות יחסית. בשעות היום יפזר המדביר פתיונות שילכדו את הצרעות ואילו בלילה ירסס המדביר את הקן בדבק מיוחד הגורם לכנפי הצרעות להידבק ומונע מהן להתעופף. לאחר מכן, המדביר יסיר את הקן פיזית מהמקום וירחיק את המטרד ממך לצמיתות.

הדברת טרמיטים ברמלה

מ-250 ₪

טרמיטים דומים מאוד לנמלים בגודלם ופועלים במבנה של קן. הם מתחפרים באדמה וניתן לזהות אותם לפי תעלות הבוץ שהם חופרים. הדברת טרמיטים נחשבת הדברה מורכבת מכיוון שלא ניתן לדעת עד כמה הטרמיטים התפשטו ברחבי הבית שלך. מדביר טרמיטים ברמלה יפעל לאתר את קיני הטרמיטים (ייתכן שיהיה צורך לקדוח ברצפה כדי להגיע אליהם) ויחסל אותם על ידי שפיכת חומר הדברה ישירות לתוכם. במקביל יפזר המדביר פתיונות ג'ל שימשכו את הטרמיטים לצאת מהעצים השונים ויחסל גם אותם. לבסוף, המדביר ישתמש בשיטת איוד בגז כדי לחסל את הטרמיטים שהגיעו למקומות העמוקים ביותר בתוך העץ.

הדברת פרעושים ברמלה

מ-320 ₪

פרעושים מתעוררים בעיקר בעונות החמות וחיים בסביבת צמחיה גבוהה. הם חודרים לבתים באמצעות בעלי החיים וחלקם גם באמצעות בני האדם. מדביר פרעושים ברמלה יטפל קודם בפרעושים הנמצאים בחצר / בגינה ורק אחר כך יפעל בתוך הבית. היות והפרעושים בדרך כלל נצמדים לבעלי חיים, המדביר ישאב את הריפודים האהובים עליהם ויפזר עליהם חומרים הדברה ידידותיים לסביבה כדי לא לסכן אותם.

הדברת עשים ברמלה

מ-270 ₪

עשים ניזונים מבדים מסוגים שונים ולכן אם זיהית חורים קטנים בבגדים שלך, כנראה שמסתתרים עשים בארון הבגדים שלך. הדברת עשים נחשבת להדברה פשוטה בזכות שיטת ההדברה הירוקה. מדביר עשים יפזר קפסולות קטנטנות אשר נצמדות לעשים ומחסלות אותם. קפסולות אלו בטוחות לשימוש ולכן ניתן להשתמש בהן ללא חשש.

כמה עולה הדברה ברמלה?

מחיר הדברה ברמלה מתומחר על ידי שקלול של מספר פרמטרים:

  • סוג המזיק
  • סוג וגודל המבנה / השטח
  • שעות ביצוע ההדברה (שעות היום, לילה, סופי שבוע, חגים)
  • מורכבות ההדברה (ישנם מזיקים אשר דורשים מספר סבבי הדברה)

זו הסיבה שצוות מדבירים נט מעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם כדי להבין את בעיית המזיקים הספציפית בסביבתך. במהלך השיחה נתשאל אותך ונבין ממך את תמונת המצב. לאחר מכן נגבש תוכנית פעולה ונגיש לך הצעת מחיר אטרקטיבית אשר רלוונטית בדיוק לצרכי ההדברה שלך, כדי שנוכל לבצע את ההדברה במהירות ובמחיר הנוח לך.

שירותי הדברה ברמלה 24 שעות ביממה לשירותכם עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר ברמלה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

עלות הדברה ברמלה תלויה בסוג המזיקים, סוג ההדברה, היקף הטיפול הנדרש. עלות ההדברה ברמלה היא החל מ-250 ש"ח.

icon

הדברה ירוקה היא הדברה שבה לא נעשה שימוש בחומרים הגורמים לנזק סביבתי. זה יכול להיות באמצעות שימוש בחומר שפוגע רק במזיק המסויים שרוצים להדביר, שימוש בחומרים מיוחדים כמו ג'ל, שימוש באמצעים ללכידה ו/או הרחקה של המזיקים מבלי לפגוע בהם, בבעלי הבית וחיות המחמד.

icon

כאשר מזהים מזיק בבית יש מייד להזמין הדברה כדי למנוע חומרה של המצב, התבססות והתרבות של המזיקים. ניתן לבצע גם הדברה תקופתית כצעד מונע נגד מזיקים בבית.

icon

ההדברה נעשית באמצעות ריסוס שקוטל את הזבובים שנמצאים באזור שבו בוצעה ההדברה.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים ברחובות | הדברה בלוד | מדביר מומלץ בשוהם | שירותי הדברה בבאר יעקב

צריך עזרה?
דילוג לתוכן