תפריט סגור

הדברה בקיסריה

מזמינים הדברה בקיסריה והבית נקי ממזיקים!
פלישה של מזיקים יכולה להיות נוראית ולהתפתח למפגע תברואתי של ממש. אך הבעיה האמיתית היא שהמזיקים לא מתחשבים בלוח השנה ובזמנים שלנו ויכולים לפלוש אליך הביתה בכל רגע נתון! זו הסיבה שצוות מדבירים נט פועל בכל שעות היממה, כולל שבתות וחגים, ומסוגל לבצע הדברה בקיסריה תוך זמן קצר וללא המתנה! התחלת לזהות יותר מדי מזיקים בסביבה שלך? אנחנו ממתינים לך עם תשובות לכל השאלות במוקד ההזמנות שלנו!

מדביר בקיסריה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בקיסריה חייגו: 072-3341-454

הדברה בקיסריה

כיצד ניתן לדעת מתי הגיע הזמן לבצע הדברה בקיסריה?

מזיקים פולשים לכל המרחבים הציבוריים והפרטיים ולכן ניתן למצוא המון תכשירי הדברה ביתיים ברשתות שיווק וחנויות בניין. לפעמים ניתן למצוא מדפים שלמים המוקדשים אך ורק לתכשירים האלו, מה שאומר שבעיית המזיקים בישראל חריפה ומוכרת. כשמוסיפים לזה פרסומות מושקעות בכל סוגי המדיה, אפשר לקבל את התחושה שהתכשירים האלה הם כל יכולים ומסוגלים לפתור בעיות מזיקים גדולות ולצערנו זה לא המצב. התכשירים האלה מכילים חומרים בעלי דרגות רעילות שונות וכך הופכות את שיטת ההדברה הכימית לשיטה היחידה להילחם במזיקים. לשיטה הזו יש יתרונות אך החסרונות שלה בשימוש ממושך הופכים אותה ללא פחות ממסוכנת.

מזיקים, במיוחד תיקנים, מסוגלים לפתח עמידות לחומרי הדברה תוך דור 1 בלבד (8 חודשים) ולכן מה שעבד בהתחלה לא יעבוד בהמשך. בנוסף, חשיפה של הסביבה לחומרי ההדברה האלה עלולה לגרום לנזקים בריאותיים במיוחד אצל אוכלוסיות רגישות כמו ילדים, קשישים ובעלי חיים. לכן ההמלצה שלנו היא לנסות להדביר בעזרת תכשירים, אך ברגע שמזהים שהחרקים לא מפסיקים להגיע, כדאי להזמין אנשי מקצוע שיבצעו הדברה בקיסריה ויעלימו את המזיקים אחת ולתמיד.

איך מדבירים היום?

התחלנו לדבר על שיטת הריסוס הכימי הביתית והזכרנו שישנן עוד שיטות חדשות שפותחו כדי להתגבר על העמידות של המזיקים השונים ולספק מענה להתגברות המודעות לאורח חיים בריא ונטול רעלים. אגב, אחת השיטות הטובות לזהות מדביר בקיסריה שהינו מקצועי היא השליטה שלו בשיטות ההדברה השונות ומספר הרישיונות בהם חברת ההדברה מחזיקה. מדביר חובבן שיציע לך רק שיטת הדברה אחת ככל הנראה יעשה יותר נזק מאשר תועלת.

 • הדברה ביולוגית
  האויב של האויב שלי הוא החבר שלי. המשפט הזה נכון בשיטת ההדברה הביולוגית מכיוון שכל מהות השיטה היא להשתמש בטורפים הטבעיים של המזיקים השונים כדי לספק פתרון ביולוגי בריא להדברת שטחים פתוחים ושדות חקלאיים. הטורפים הטבעיים אינם מזיקים לגידולים כך שהשיטה הזו עובדת בצורה מדהימה וללא כל פגמים.
 • הדברה אורגנית / הדברה ירוקה
  עליית המודעות לאורח חיים בריא האיצה בחברות ההדברה לפתח שיטת הדברה שלא כוללת רעלים מצד אחד אך מספיק אפקטיבית מהצד השני. כך הגענו לשיטת הדברה המבוססת אך ורק על מרכיבים טבעיים כגון תבלינים, ירקות, שמנים אתריים וכו' אשר משבשת את חוש הריח של המזיקים ואף מחסלת אותם על ידי פיתיונות שונים שרעילים למזיקים אך בטוחים לבני האדם ובעלי החיים.
 • הדברה אלקטרונית
  פסגת הטכנולוגיה והפיתוח האחרון של עולם ההדברה. במקום לבזבז משאבים על חומרי הדברה כאלה ואחרים, הדברה אלקטרונית עושה שימוש במכשירים שונים הפועלים על גלי קול בתדר גבוה, חשמל וכו' אשר פועלים קבוע ומשבשים את יכולות ההתמצאות של המזיקים וגורמים להם לעזוב.
 • איוד בגז
  לפעמים יש צורך לחדור עמוק למקומות מסתור שאהובים על המזיקים השונים. איוד בגז מאפשר למדביר לחסל מזיקים אשר חדרו עמוק לעץ, לקירות ואף למזון. הגז נחשב לידידותי לסביבה מכיוון שהוא מתנדף מהר אך מחסל מזיקים בכל שלב מהחיים שלהם.

איך מתבצעת הדברה בקיסריה על ידי מקצוענים?

דרך נוספת לזהות חברת הדברה מקצועית היא דרך שיטות הפעולה שלה. מדביר חובבן יספר לך שיש לו שיטה אחת דרכה הוא מצליח להדביר את כל סוגי המזיקים וזו כמובן הטעיה. מזיקים שונים דורשים דרכי טיפול שונות וכדי לעזור לך להבחין בין מדביר מקצועי למדביר חובבן, יצרנו טבלה שמסכמת את סוגי המזיקים השונים ואת דרכי הטיפול של צוות מדבירים נט.

המזיק הפולש ועלות משוערת לטיפול

דרך הפעולה של מדביר בקיסריה מצוות מדבירים נט

הדברת פשפש מיטה בקיסריה

מ-520 ₪

פשפשים אלה נפוצים יותר בבתי מלון בגלל התחלופה הגבוהה של האנשים והפוטנציאל הגבוהה להדבקה. אם חזרת מחופשה לא מזמן וגילית סימני עקיצות באזור הרגליים, כדאי מאוד להתייעץ איתנו כדי שנבין ביחד האם מדובר בפשפש המיטה. דבר ראשון יש לכבס בטמפרטורה גבוהה את כל המצעים והבגדים השונים כדי לחסל את הפשפשים שעליהם. לאחר מכן מדביר פשפש מיטה יעבור עם קיטור על כלי המיטה שלך וירסס את הסדקים השונים בבית שם הפשפשים מתרבים.

הדברת ג'וקים בקיסריה

מ-200 ₪

ישנם שלושה סוגי תיקנים בישראל, אשר כולם פעילים בעונות החמות וחיים במקומות לחים, חשוכים וקרובים למזון. תיקנים ידועים כמזיק שיודע להסתגל במהירות לחומרי הדברה ולכן מדביר ג'וקים יציע לך שיטה המשלבת מספר שיטות כגון פיזור פתיונות ג'ל (הדברה ירוקה) ריסוס מקומות המסתור של הג'וקים (הדברה כימית) והתקנה של מכשיר חשמלי שמשבש את יכולת ההתמצאות של הג'וקים (הדברה אלקטרונית).

הדברת צרעות בקיסריה

מ-270 ₪

היכולת של הצרעות לעקוץ מספר רב של פעמים הופכת אותן למסוכנות במיוחד ולכן לא מומלץ לנסות להסיר קן צרעות באמצעים ביתיים. הצרעות מתכנסות לתוך הקן בשעות הלילה, מה שמאפשר למדביר צרעות לרסס את הקן בדבק מיוחד שמונע מהן לעוף. לאחר מכן המדביר יסיר את הקן ויחזיר את השגרה לקדמותה.

הדברת טרמיטים בקיסריה

מ-200 ₪

המזיקים דמויי הנמלים האלה מסוגלים לחסל רהיטי עץ במהירות וביעילות מרשימה ולכן ברגע שזיהית רעשי כרסום או נסורת ליד רהיטי העץ שלך, מומלץ להזמין הדברה כדי להציל את שאר הבית. תוכלו לזהות את הופעת הטרמיטים על ידי סימני "נגיסה" ברהיטים או תלוליות חול קטנות בפינות החדר.
אם אלה אכן טרמיטים, יש לקדוח ברצפות הבית ולהדביר ישירות את הקן שמתחת ליסודות המבנה.

הדברת עכברים בקיסריה
הדברת חולדות בקיסריה

מ-250 ₪

הבעיה האמיתית במכרסמים היא לא המכרסמים עצמם אלא החיידקים והמזיקים השונים שהם מושכים. מדביר חולדות ומדביר עכברים מקצועיים מעדיפים ללכוד את המכרסמים ולא להרעיל אותם. להלן שתי הסיבות לכך:
 • המכרסמים האלה נחשבים לחכמים במיוחד ולכן יכולים לנגוס במעט פיתיון ולמות במקומות קשים להגעה. לאחר זמן מה הפגרים שלהם יתחילו להדיף ריח של ריקבון שיהפוך את השהות בבית לבלתי אפשרית וזה יאלץ אתכם להזמין שירות של פינוי פגרים כדי להיפטר מהמפגע.
 • הפגרים של המכרסמים עלולים למשוך מזיקים נוספים ולהחריף את הבעיה מאוד.

הדברת נמלים בקיסריה

מ-200 ₪

הדברת נמלי אש בקיסריה

מ-270 ₪

נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני האדם אך אחיותיהן האדומות בהחלט כן. נמלי האש נחשבות לזן אגרסיבי ואלים במיוחד כשהעקיצות שלהן מסוגלות לגרום להתקפי אלרגיה חריפים ואף לאשפוז! נמלים עובדות מאוד מסודר, גם כשהן פולשות לבתים. הנמלים הולכות על שבילים ברורים עד המזון וחוזרות באותה הדרך לקן. זו הפירצה שתאפשר למדביר נמלים לפזר פיתיונות ג'ל ולגרום לנמלים לחסל את המלכה שלהן ולפזר את הקן. מדביר נמלי אש יפעל באותה הדרך רק יוסיף ריסוס בצמחיה שליד הבית שלך, שם הנמלים מקננות.

כמה עולה הדברה בקיסריה?

כפי שהבנת, סוגי המזיקים השונים מצריכים סוגי הדברות שונות ולכן אין מחיר קבוע לביצוע הדברה, גם כשמדובר באותו המזיק. מחיר הדברה בקיסריה יקבע לאחר שנבין ממך מהו גודל השטח שיש להדביר, כמה מורכבות העבודה ומתי יהיה לך נוח שנגיע. מצד שני, הידע והניסיון שלנו מאפשרים לך ליהנות מעבודת הדברה מקצועית מהירה, יעילה וכמובן – סופר משתלמת!

שירותי הדברה בקיסריה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר בקיסריה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בחדרה | הדברה בכפר יונה | מדביר מומלץ בנתניה | שירותי הדברה באבן יהודה

Open chat
צריך עזרה?
זמינים 24 שעות ביממה