תפריט סגור

הדברה בנתניה

בשוק קיימות המון חברות הדברה שיבטיחו לך הרים וגבעות אך רק חלקן באמת יקיימו. זה לא חלילה שמשקרים לך, אלא חובבנות, חוסר ידע וחוסר בציוד יגרמו להדברה לא להצליח ב-100%. צוות מדבירים נט יבצע הדברה בנתניה עם המון ניסיון וידע, השתלמויות תקופתיות, שיטות הדברה חדשניות וציוד שמתעדכן בכל פעם מחדש ולכן יכול להבטיח לך הצלחה מלאה בכל סוגי ההדברה של כל סוגי המזיקים הנמצאים בישראל. הצוות פועל 24/7 כולל בחגים ובסופי שבוע על מנת להעניק לך מענה מלא בכל רגע נתון להדברה בנתניה.

מדביר בנתניה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בנתניה חייגו: 072-3341-454

הדברה בנתניה

איך מתבצעת הדברה בנתניה?

הדברה בנתניה היא עסק למקצוענים ולכן סביר מאוד להניח שאינך מכיר את שיטות ההדברה השונות. מדביר חובבן יכול לנצל את חוסר הידע הזה ולגרום לך לשלם על הדברות מיותרות במקרה הטוב או להחמיר את הבעיה במקרה הרע. צוות הדברה נט פועל עם לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בכל שיטות ההדברה הקיימות.

כמה עולה הדברה בנתניה?

בבואכם להזמין שירותי הדברה לבית או לעסק וודאי אתם תוהים כמה יעלה לכם שירות שכזה. לרוב מחיר הדברה בנתניה משתנה לפי סוג המזיק, סוג המבנה שיש להדביר והגודל שלו. כל הצעת מחיר אשר תקבלו ממדביר בנתניה כוללת איבחון מדויק של בעיית המזיקים הספציפית שלך והתאמת שיטות ההדברה היעילות ביותר למקרה בו נתקלת. הצוות שלנו רוצה להכין אותך עם כל המידע הדרוש רגע לפני שאתה מזמין שירותי הדברה בנתניה ולכן, קיבצנו עבורך בטבלה אחת מרוכזת את המזיקים הנפוצים בישראל, את דרכי ההדברה ועלות משוערת שלהן, מה שיעשה לך סדר ויכניס אותך מעט לעולם ההדברות.

סוג ההדברה

סוג המזיק הנפוץ והדרך בה יפעל מדביר בנתניה

הדברת צרעות בנתניה

מ-270 ₪

צרעות הן בנות הדודות הקשוחות של הדבורים. צבען אדום חום וצהוב והן מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים.
צרעות פעילות בכל שעות היום אך בלילות הן מתכנסות לקן שלהן ונשארות שם. מדביר צרעות מוסמך בנתניה ינצל את פרק הזמן הזה כדי לטפל בקן הצרעות על ידי ריסוס הקן בחומר דביק אשר מונע מהצרעות לעוף. לאחר מכן יסיר המדביר את הקן לצמיתות מהאזור שלך.

הדברת טרמיטים בנתניה

מ-250 ₪

טרמיטים ניזונים מעץ ובונים את הקנים שלהם עמוק באדמה. הם מזכירים במראה שלהם נמלים אך צבעם בז' צהבהב.
מדביר טרמיטים בנתניה יבחן את המקרה הספציפי שלך וידביר את הטרמיטים במספר שיטות כגון הדברה ביולוגית (על ידי טורפים טבעיים), ריסוס הקן עצמו בחומר כימי או איוד בגז של מקום הימצאם. יש לציין שיכול להיות שמדביר הטרמיטים יאלץ לקדוח ברצפה כדי לחשוף את קן הטרמיטים.

הדברת פשפשים בנתניה

מ-520 ₪

פשפשים מתחלקים לשניים: פשפש מיטה ופשפש הברונזה. פשפש המיטה תוקף את הרגליים בלילות ואילו פשפש הברונזה תוקף עצי אקליפטוס.
מדביר פשפשי מיטה בנתניה ישאב את כלי המיטה השונים וירסס אותם בקיטור. המדביר ירסס גם את מקומות המסתור של הפשפשים כדי לוודא שהם חוסלו. לאחר מספר ימים ישוב המדביר ויבדוק את מצב כלי המיטה ויפעל לפי הממצאים. מדביר פשפש ברונזה מקצועי ישתמש בהדברה ביולוגית על ידי פיזור צרעות טפיליות שניזונות מזחלי וביצי הפשפשים.

הרחקת דבורים בנתניה

מ-270 ₪

דבורים מאביקות פרחים ותורמות למערכת האקולוגית תרומה מכרעת. הדבורים נחשבות מוגנות בחוק ולכן אסור לחסל אותן.
מכיוון שאסור לחסל את הדבורים, מרחיק דבורים בנתניה יעביר את הקן למקום מרוחק יותר ויסיר את המטרד.

הדברת נמלים בנתניה

מ-250 ₪

ישנם שני סוגים של נמלים שחודרות למרחב הפרטי שלנו: נמלי אש ונמלים שחורות.
מדביר לטיפול בנמלים בנתניה ישתמש בשילוב של מספר שיטות הדברה כדי לחסל את המטרד. בהתחלה יפעל מדביר נמלים לאתר את קן הנמלים על ידי פיזור פתיונות ג'ל. פתיונות ג'ל אלו נראים כמו מזון ולכן הנמלים יקחו אותם ויאכילו את המלכה שתחוסל על המקום. ברגע שהמלכה מחוסלת, הנמלים יעזבו את הקן. כדי לוודא שהקן חוסל סופית, מדביר נמלים בנתניה ירסס את מקום הקן.

הדברת יתושים בנתניה

מ-270 ₪

יתושים מטילים ביצים בשלוליות מים עומדים ועלולים להעביר מחלות שונות בעקיצה שלהם.
מדביר יתושים בנתניה ידביר את זחלי וביצי היתושים על ידי שימוש בהדברה ביולוגית. הדברת יתושים בוגרים תיעשה על ידי עירפול. בנוסף, כדי למנוע כניסה של יתושים למרחב הביתי, מדביר יתושים ימליץ לך להתקין רשתות צפופות על החלונות.

הדברת רימות בנתניה

מ-250 ₪

רימות הן בעצם זחלים של מזיקים שונים לפני ההתפתחות שלהם למזיקים בוגרים.
מדביר רימות בנתניה ישתמש בהדברה כימית או בהדברה ירוקה כדי לחסל את הרימות. בנוסף יש לבחון את סביבת ההתפתחות שלהן ולדאוג שתהיה נקייה.

הדברת ג'וקים בנתניה

מ-250 ₪

ישנם מספר סוגים שונים של תיקנים אשר חיים במקומות מסתור חשוכים ולחים. התיקנים ניזונים משאריות אוכל אותן אפשר למצוא בשפע בפחי אשפה ופתחי ביוב.
מדביר תיקנים בנתניה יעשה שימוש בשילוב של שיטות הדברה. הדברה ירוקה ע"י פיזור פתיונות ג'ל אותם יקחו התיקנים לקן שלהם ויחוסלו שם. במקביל, ירסס מדביר הג'וקים את הקן של התיקנים ואת סביבות המחיה שלהם (ירסס חדרי אשפה, פתחי ביוב ומתחת לכיורים השונים בבית).

הדברת עש בנתניה

מ-270 ₪

גם כאן המושג עש מתחלק לשניים: עש המזון אשר חודר לאריזות מזון ועש הבדים אשר חודר לבתים וניזון מבדים שונים. מדביר עשים יתייחס באופן שונה לכל מזיק.
הדברת עש מזון מתבצעת על ידי איוד בגז אשר חודר למקומות העמוקים בהם מסתתרים העשים. הגז מתנדף בקלות וידידותי לסביבה.
הדברת עש בדים בנתניה תיעשה על ידי פיזור מיקרו קפסולות ידידותיות לסביבה. הקפסולות האלו נדבקות לעשים ומחסלות אותן.

הרחקת יונים בנתניה

מ-250 ₪

יונים יכולות להוות מטרד רציני מכיוון שהן קרקע פוריה להעברת קרציות, פרעושים ומחלות.
חל איסור לחסל יונים ולכן מרחיק יונים בנתניה ישתמש במכשירים אשר ירחיקו את היונים מהמקום. מכשירים אלו יכולים להיות דוקרנים, רשתות צפופות, דחלילים ועוד. במקרי קיצון ניתן להרחיק את היונים על ידי שימוש באמצעי הרחקה טכנולוגיים.

הרחקת עטלפים בנתניה

מ-270 ₪

עטלפים אינם מסוכנים לבני האדם. גם כאן חל איסור לחסל את העטלפים ולכן מדביר עטלפים בנתניה יפעל להרחיק את העטלפים במגוון דרכים.
מדביר עטלפים מקצועי ישתמש באמצעי הרחקה אלקטרוניים אשר משדרים גלי רדיו שאינם נשמעים על ידי בני האדם. גלים אלו משבשים את יכולות הסונאר של העטלפים וגורמים להם לעזוב.

הדברת ברחשים בנתניה

מ-250 ₪

התקפת ברחשים היא בעצם ריקוד חיזור של ברחשים זכרים.
מדביר ברחשים בנתניה יפעל להדביר את הברחשים על ידי שילוב של שיטת הדברה ביולוגית (אם הברחשים נמצאים בקרבת מים) או בהדברה ירוקה על ידי פיזור מדבקות אשר לוכדות את הברחשים.

לכידת מכרסמים בנתניה

מ-250 ₪

עכברים וחולדות הם המכרסמים אשר נמצאים בסביבת בני האדם. מכרסמים אלו עלולים לנשוך ולפזר מחלות על ידי ההפרשות שלהם.
מרחיק עכברים בנתניה יפעל ללכוד את העכברים ולא לחסל אותם מכיוון שפגרי העכברים עלולים להשאיר ריח צחנה ולמשוך אליהם מזיקים אחרים. מרחיק חולדות ישתמש באותה השיטה וירחיק את החולדות מאזורי מגורים לאחר הלכידה.

הדברת פרעושים בנתניה

מ-320 ₪

פרעושים חיים בצמחיה נמוכה וחודרים לבית שלך על ידי בעלי החיים שלך.
מדביר פרעושים ידביר את הפרעושים על ידי ריסוס הצמחיה הנמוכה הקרובה לביתך, שאיבת כל הריפודים בבית וריסוסם במידת הצורך. במקביל יש לטפל בפרעושים שעל בעלי החיים כדי למנוע הישנות של המקרה.

הדרך להדברה בנתניה מתחילה עם המדבירים נט!

צוות המדבירים נט נותן מענה להדברה של בתים פרטיים וגם לבתי עסק ומוסדות שונים. הניסיון שלנו לימד אותנו שישנם מוסדות ובתי עסק הפעילים בשעות היום ולא ניתן לסגור אותם ולהשביתם לצורך ביצוע הדברה. כדי להעניק לך מענה גם במקרים אלו, צוות מדבירים נט פועל 24/7 במתכונת רגילה ומסוגל לבצע כל הדברה בכל שעה מהיום, גם במהלך הלילה. הצוות פועל גם בסופי שבוע ובחגים מכיוון שישנם מוסדות שאי אפשר להדביר בצורה אחרת כמו גני ילדים ובתי ספר, בהם מעורבים ילדים שהם פלחי אוכלוסיה אשר רגישים יותר לחומרי הדברה. צוות מדבירים נט מזמין אותך לקבל ייעוץ חינם והצעת מחיר אטרקטיבית להדברה בנתניה במגוון שיטות אשר ישימו סוף למזיקים!

שירותי הדברה בנתניה 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בנתניה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

מכיוון שבהדברה נעשה לעתים שימוש בחומרים מסוכנים, חשוב לוודא שמדובר במדביר מקצועי, מנוסה ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. במאגר באתר של המשרד להגנת הסביבה ניתן לבדוק אם המדביר מוכר כמוסמך.

icon

כן. בהרבה מהמקרים סוג הדברה מסוים עבור מזיק מסוים לא יתאים להדברת מזיק אחר. מדביר מקצועי יידע להתאים את סוג ההדברה על פי המזיקים או הנתונים בשטח.

icon

יש הדברה שנעשית בשימוש בריסוס רעיל ויש הדברה ירוקה עם חומרים לא רעילים. יש להתייעץ עם המדביר לגבי הדרך שיש לנהוג בה לאחר ההדברה.

icon

הדברה בנתניה עולה החל מ-250 ש"ח ומחירה הסופי נקבע על פי סוג המזיקים, סוג חומרי ההדברה שיש לעשות בהם שימוש וגודל השטח שבו יש לטפל.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בכפר סבא | הדברה ברעננה | מדביר מומלץ בהרצליה | שירותי הדברה בחדרה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן