תפריט סגור

הדברה בלוד

הזמנת הדברה בלוד בלחיצת כפתור אחת!
הבית או העסק שלך נמצאים תחת מתקפה של מזיקים? לחיצה אחת קטנה על כפתור החיוג ומדביר בלוד מצוות מדבירים נט בדרך אליך. הצוות פועל מסביב לשעון במתכונת מלאה, כולל שבתות וחגים, ומסוגל לבצע הדברה בלוד בכל זמן מהיום ומהלילה. המדבירים שלנו עובדים ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים בטוחים ומפוקחים כך שההדברה תהיה יעילה, מהירה וכמובן – בטוחה לך ולסביבה שלך.

מדביר בלוד זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בלוד חייגו: 072-3341-454

הדברה בלוד

איך אפשר להרחיק מזיקים בשיטות ביתיות?

לא כל מזיק שנכנס אליך הביתה בהכרח מעיד על התקפת מזיקים בבית שלך. מצד שני, כמעט ובלתי אפשרי לזהות התחלה של מתקפה כזו וכאן עולה השאלה מתי להזמין הדברה בלוד ומתי אפשר להשתמש בתכשירים ביתיים. לדעתנו, הטיפול הטוב ביותר הוא מניעה, במיוחד כשאפשר בעזרת מספר פעולות פשוטות לעשות למזיקים חיים קשים ולמנוע מהם להיכנס אליך הביתה.

 • איטום פתחים
  ברחבי הבית קיימים כל מיני פתחים החל מפתחי ביוב, כיורים ופתחי ניקוז שונים דרכם המזיקים חודרים לבתים. איטום שלהם ימנע מהמזיקים יכולת להיכנס פנימה ובכך תצטמצם משמעותית היכולת שלהם לפלוש אליך הביתה.
 • התקנת רשתות צפופות
  חרקים מעופפים חודרים בדרך מהחלונות הפתוחים. התקנה של רשת צפופה על גבי החלון תאטום את הגישה של המעופפים לבית שלך אך עדיין תעניק לך את האוויר שמגיע מהחלון.
 • איטום חריצים
  לאחר שהמזיקים פולשים הביתה, הם מחפשים מזון ומקום לקנן בו. המקומות האהובים עליהם ביותר לקינון הם חריצים וסדקים שונים במקומות לחים, חמים ונסתרים כמו למשל בחדר האמבט. איטום של החריצים האלו לא יאפשר למזיקים לקנן והם יעזבו את המקום.
 • סדר וניקיון
  מילת הקוד בכל מה שקשור למזיקים. הסיבה היחידה שמזיקים פולשים לבתים היא חיפוש מזון. הקפדה על סביבה נקייה תנטרל את האינטרס של המזיקים לפלוש אליך הביתה.
 • אחסון מזון בקופסאות סגורות
  מזיקים מסתמכים מאוד על חוש הריח שלהם שמושך אותם לעבר המזון. קופסאות אטומות מונעות מהריח להתפשט ולגרות את המזיקים השונים.
 • ריקון תדיר של פחי האשפה
  הפסולת שלנו היא ארוחת המלכים של המזיקים כך שהקפדה על ריקון ושטיפת הפח תעזור בהחלט להרחיק מזיקים.

הדברה בלוד על ידי חברת הדברה מקצועית

שיטוט קצר באינטרנט יעלה לך המון חברות הדברה שיציעו לך מגוון רחב של הדברות מכל הסוגים במחירים שלפעמים יראו מגוחכים. לצערנו נתקלנו בהרבה לקוחות שניסו לשכור שירות שלחברת הדברה חובבנית שהציעה מחיר נמוך במיוחד וקיבלו עבודה לא רצינית שאפילו החריפה את הבעיה. אחת הדרכים לזהות חברת הדברה מקצועית היא תוכניות ההדברה שלה. עם השנים חלו שתי התפתחויות משמעותיות בתחום ההדברה: המזיקים התחילו לפתח עמידות לחומרי הדברה מסוימים והתחילה דרישה להדברה ללא חומרים רעילים. ההתפתחויות האלה שינו את הגישה של עולם ההדברות, מה שחייב את החברות המקצועיות לשנות את תוכניות ההדברה שלהן ולהתאים אותן לעידן החדש.

חברת הדברה מקצועית תדע להתאים לך פתרון הדברה שתפור בדיוק למימדי הנזק בסביבתך וזהו אומדן מעולה כדי להבין עד כמה מקצועית החברה שראיינת. כדי לעזור לך להבין טוב יותר איך מתבצעות הדברות בלוד, יצרנו טבלה המסכמת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת הדרכים של צוות מדבירים נט לטפל בהם. אנחנו מקווים שהידע הזה יעזור לך ובמידה ויש לך שאלות נוספות נשמח לעמוד לשירותך בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם!

סוג המזיק הנפוץ ועלות משוערת לטיפול

תכנית ההדברה של מדביר בלוד מצוות מדבירים נט

הדברת עש בלוד

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים של עשים המזיקים לבני האדם והם עש הקמח ועש הבדים. הדברת עש עושה שימוש בשיטת ההדברה הירוקה שלא דורשת פינוי של הבית ולא כוללת חומרי הדברה רעילים. מדביר עש מנוסה יפזר מיקרו קפסולות שמכילות פירומונים אשר מושכים את העשים אליהן ולא מאפשרות להם לעוף שוב.

הרחקת חולדות בלוד
הרחקת עכברים בלוד

מ-250 ₪

הרחקת מכרסמים היא סיפור מורכב מכמה סיבות:
 • יכולת התרבות מהירה של המכרסמים
 • יצורים בעלי אינטליגנציה גבוהה
 • חושים חדים

מרחיק עכברים ומרחיק חולדות, שניהם יעדיפו ללכוד את המכרסמים ולא לחסל אותם כדי לא להגיע למצב בו המכרסמים האלו אכלו רק חלק קטן מהפיתיון המורעל ומתו במקומות קשים להגעה כמו קירות גבס, עליות גג ומרתפים.

הדברת נמלים בלוד

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בלוד

מ-270 ₪

נמלים פולשות לבתים מכיוון שהן מחפשות מזון, אשר נמצא בשפע בבתים ובעסקים. הן חודרות דרך פתחים שונים והולכות בשבילים קבועים ממקור המזון אל הקן. נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני האדם אך נמלי האש מסווגות כמין אגרסיבי שהעקיצות שלהן עלולות לגרום להתקפי אלרגיה באנשים רגישים. מדביר נמלים מקצועי יבין מאיפה הנמלים פולשות אליך ואז יבין היכן הקן ממוקם. לאחר מכן, המדביר יפזר פתיונות ג'ל ליד שבילי ההליכה של הנמלים כדי להגיע למלכה ולחסל אותה.

הדברת פשפש מיטה בלוד

מ-520 ₪

חזרת מחופשה והתחלת לזהות עקיצות מוזרות באזור הרגליים? יכול מאוד שהבאת איתך אורח – פשפש המיטה. פשפש זה פעיל בשעות הערב ונחשב למורכב במיוחד להדברה. פשפש מיטה רגיש מאוד לחום וזו האסטרטגיה שמדביר פשפש מיטה ינקוט בה. דבר ראשון הוא יבקש ממך לכבס את כל הבגדים והמצעים שלך בטמפרטורות גבוהות כדי לחסל את פשפשי המיטה שעליהם. לאחר מכן הוא יעבור בקיטור על כלי המיטה שלך ולבסוף ירסס ויאטום את החריצים והסדקים בהם הפשפשים מתרבים.

הדברת פרעושים בלוד

מ-320 ₪

הפרעושים מתעוררים לקראת סוף הסתיו וחיים בצמחיה גבוהה ומוצלת. הדברת פרעושים מתחילה מחוץ לבית ולא בתוכו מכיוון שהפרעושים מתרבים בצמחיה ועלולים לחזור אליך הביתה באמצעות חיות המחמד שלך. מדביר פרעושים ירסס את הצמחיה בחומרים מעכבי התפתחות ויחסל את המושבה שנמצאת שם. לאחר מכן המדביר יפזר אבקת הדברה על הריפודים השונים בבית וישאב אותם כדי לוודא שכל הפרעושים חוסלו.

הדברת ג'וקים בלוד

מ-250 ₪

לרוב, התקפה של ג'וקים תחייב הזמנה של ריסוס מטעם העירייה ולכן ברגע שזיהית כמות גדולה של תיקנים, כדאי מאוד להתקשר לעירייה ולדווח. תיקנים נחשבים למזיקים מורכבים להדברה מכיוון שהם מסתגלים מהר לחומרי הדברה. מדביר ג'וקים ישתמש במספר שיטות כדי לבצע את ההדברה כגון הדברה ירוקה, ריסוס כימי ואפילו הדברה אלקטרונית.

הדברת צרעות בלוד

מ-270 ₪

ניתן למצוא קני צרעות בכל מקום בקרבת בני אדם וזה מה שהופך אותן למסוכנות. הדבר הראשון שמדביר צרעות יעשה הוא לאתר את קן הצרעות אשר מתחלק לשניים:

קן גלוי
בדרך כלל הצרעות ימקמו את הקנים שלהן בפינות נסתרות כמו תעלות מיזוג, מנועים של תריסים חשמליים ואפילו על קירות הבית. הדברה של קן גלוי נחשבת לפשוטה מכיוון שהמדביר ירסס את הקן בדבק מיוחד שמונע מהצרעות לעוף ואז יסיר את הקן.

קן חבוי
במקרה של קן חבוי, המדביר יפזר מלכודות שמושכות את הצרעות ומרעילות אותן. רק לאחר זמן מה המדביר יעריך (לפי כמות הצרעות שנלכדה) מה מצב הקן והאם הוא חוסל סופית.

הדברת טרמיטים בלוד

מ-250 ₪

הצרה הכי גדולה בטרמיטים היא שכמעט אי אפשר לזהות התקפה שלהם לפני הזמן. הטרמיטים ניזונים מכל סוגי העץ וחופרים את הקנים שלהם בצמוד ליסודות הבניין. טרמיטים מגיעים בנחילים ולכן מדביר טרמיטים יפעל דבר ראשון לאתר את הקן ולהשמיד אותו. לאחר מכן המדביר יפזר פתיונות ג'ל שימשכו את הטרמיטים לצאת החוצה מתוך העץ ויחסלו אותם ולבסוף ישתמש באיוד בגז כדי לחסל את הפרטים שחדרו עמוק לעץ.

כמה עולה הדברה בלוד?

כמות המזיקים ושיטות ההדברה השונות מחייבות את המדבירים להיות דינמיים הן בפעולות ההדברה וכמובן גם בהצעות המחיר. מכיוון שמדובר בכל נושא לגופו, הצעת מחיר להדברה בלוד תהיה מורכבת ממספר פרמטרים: מסוג המזיק שתקף, מורכבות העבודה, זמן ביצוע ההדברה וגודל השטח אותו יש להדביר. מסיבה זו אנחנו מזמינים אותך כבר עכשיו להתקשר אלינו כדי לקבל ייעוץ והכוונה בחינם בנושא ההדברה ויחד נבין איך נוכל להגיש לך הצעת מחיר יעילה, מקצועית וכמובן – סופר משתלמת!

שירותי הדברה בלוד 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר בלוד חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

לפני שמזמינים הדברה חשוב לוודא שמדובר במדביר מקצועי ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה. ניתן לבדוק זאת באמצעות מספר הרישוי של המדביר במאגר באתר של המשרד להגנת הסביבה. חשוב לוודא גם שמדובר במדביר בעל ניסיון בהדברה של מגוון מזיקים ושעושה שימוש במגוון שיטות הדברה והרחקה כולל הדברה ירוקה.

icon

עלות של הדברה בלוד היא החל מ-250 ש"ח והיא משתנה בהתאם לסוג המזיקים, שיטת ההדברה ומורכבות הטיפול במקום.

icon

החולדות נוהגות לחיות בתוך מערכות ביוב ומשם דרך הצנרת להגיע לתוך הבית ולכן יש לסגור פתחי צנרת. לחולדות יש יכולת גם לטפס על קירות חיצוניים של בתים ולכן יש לסגור פתחים וחלונות על מנת למנוע מהן להכנס לתוך הבית.

icon

מכיוון שמדובר בחלל משותף יש ליידע את כל דיירי הבניין טרם ביצוע ההדברה, לפנות את חדר המדרגות מחפצים והמדביר ישאיר שילוט כי נעשתה הדברה במקום.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים ברמלה | הדברה בבאר יעקב | מדביר מומלץ בנס ציונה | שירותי הדברה בראשון לציון

צריך עזרה?
דילוג לתוכן