תפריט סגור

הדברה ביהוד

התחלת לזהות קצת יותר מדי מזיקים בסביבה שלך? משהו חריג שאמצעים ביתיים לא מצליחים להדביר? הגיע הזמן לבצע הדברה ביהוד! מכיוון שמזיקים תוקפים בכל שעות היממה, צוות מדבירים נט זמין עבורך 24/7 בכל יום בשבוע כולל סופי שבוע וחגים כדי להסיר את המטרד שתקף אותך ולהחזיר אותך ואת בני משפחתך לשגרה ביעילות, במקצועיות ובמחירים סופר משתלמים. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית להדברה ביהוד!

מדביר ביהוד זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ביהוד חייגו: 072-3341-454

הדברה ביהוד

אילו סוגי הדברה ביהוד אנו מבצעים?

עולם ההדברות התפתח משמעותית מימי הריסוס הכימי שהכרת. אמנם הריסוס הזה עדיין קיים, אך במקום להוביל את התחום הוא הפך להיות ברירת מחדל והשימוש בו פוחת ופוחת. כדי להכניס אותך לעניינים כתבנו מספר מילים על כל שיטת הדברה כיום באמצעותן מבוצע תהליך ההדברה:

ריסוס כימי
שיטת ההדברה הקלאסית אשר עובדת על פיזור חומרים בעלי רעילות נמוכה עד בינונית על מנת להדביר מגוון של מזיקים. החומרים בהם משתמשים משתנים לפי סוג החרקים וכך גם כמות החומרים בה ישתמש המדביר. שיטה זו משמשת כיום כמוצא אחרון וכהשלמה לשיטות ההדברה האחרות.

הדברה ירוקה
הדברה ירוקה הינה ידידותית לסביבה מכיוון שהחומרים שמשתמשים בהם בהדברה זו הם טבעיים בלבד כדוגמת תבלינים, שמנים אתריים ועוד. זו שיטת ההדברה המומלצת והמועדפת על ידי מדבירים מקצועיים מכיוון שהיא מאפשרת להמשיך את שגרת היום ללא הכנות מיוחדות לפני ההדברה וללא פינוי של הבית לאחריה.

הדברה ביולוגית
אמנם שיטה זו נפוצה יותר בשטחים חקלאיים, אך חשוב לנו לספר לך עליה בכמה מילים. כשמזיק חודר לשטח הוא מתחיל לאכול את הירקות והפירות הנמצאים בו וכך פוגע בגידולים החקלאיים. במקום לרסס את הגידולים האלה, מדביר בשיטה הביולוגית יפזר את הטורפים של המזיקים וכך יחסל אותם לאורך זמן. שיטה זו איטית יותר מריסוס אך הרבה יותר אקולוגית ובריאה. אין לחשוש מהטורפים שפוזרו בשטח מכיוון שהם ניזונים רק מהמזיקים ולא מהגידולים החקלאיים.

הדברה אלקטרונית
הצעקה האחרונה בתחום ההדברות. הדברה זו עושה שימוש במכשירי אלקטרוניקה שונים אשר משמשים להרחיק מספר רב של מזיקים כגון בעלי חיים ומזיקים. שיטה זו יקרה מכל השיטות אך יעילותה איננה מוטלת בספק והיא נחשבת למוצלחת מאוד.

הדברה ביהוד אצל המקצוענים

הדברה ביהוד צריכה להיעשות על ידי מקצוענים שידעו לנתח את תמונת המזיקים שלך ולתכנן תכנית פעולה אשר תעשה שימוש במספר שיטות כדי לייצר לך תוצאה מושלמת! ריכזנו לפניך את השירותים המרכזיים בעולם ההדברה אשר יסייעו לך בבחירת מדביר ביהוד המשתמש בשיטות הדברה המקובלות.

סוג המזיק המודבר ועלות התחלתית להדברתו

כיצד מתבצעת פעולת ההדברה של מדבי ביהוד

הדברת ג'וקים ביהוד

מ-200 ₪

התיקנים חיים במקומות חשוכים ולחים ועולים לפני השטח כשהטמפרטורה מתחממת.
ככלל, ג'וקים חיים במבנה של קן, מה שאומר שמדביר ג'וקים ביהוד יכול לנצל את החולשה הזו כדי לפזר פתיונות ג'ל אשר יחסלו את כל הקן. בנוסף תידרש עבודת ריסוס בפתחי הבית, מתחת לכיורים ובפתחי הביוב. מומלץ ליצור קשר עם העירייה במידה והבעיה חוזרת על עצמה מכיוון שהיא אחראית על ריסוס פתחי הביוב הציבוריים.

הדברת פרעושים ביהוד

מ-320 ₪

מזיקים אלו חודרים לבתים פרטיים על ידי תפיסת טרמפ על בעלי החיים של בני האדם. מדביר פרעושים ביהוד יפעל בשיטת "מבחוץ לבפנים" ודבר ראשון יפעל להדביר את הפרעושים אשר נמצאים בצמחיה הקרובה לביתך. לאחר מכן ישאב המדביר את כל כלי המיטה של בעלי החיים שלך ויפזר עליהם אבקה בעלת רעילות נמוכה. לאחר מכן המדביר ישאב שוב את כלי המיטה ויבקש ממך להיות במעקב כדי לוודא שהמטרד הוסר. כמובן שיש לטפל בבעלי החיים שנדבקו בפרעושים אצל הוטרינר.

הדברת טרמיטים ביהוד

מ-200 ₪

אלו מזיקים אשר דומים מאוד לנמלים, רק שצבעם בהיר וחיוור. הם מתחפרים באדמה וברהיטי עץ ולרוב מתגלים מאוחר מדי, דבר שמקשה על ההדברה שלהם ועלול לדרוש מספר סבבי הדברה. מדביר טרמיטים ביהוד דבר ראשון יפעל למצוא את קן הטרמיטים כדי לחסל אותו ולמנוע ממנו לייצר עוד טרמיטים. לאחר מכן יעבור המדביר על רהיטי העץ שבבית וישתמש בשיטת האיוד בגז. שיטה זו מעולה להדברת טרמיטים מכיוון שהיא יכולה לחדור גם למקומות העמוקים והמסובכים ביותר ולחסל את הטרמיטים הנמצאים שם.

הדברת צרעות ביהוד

מ-270 ₪

קן צרעות הוא איום רציני על תושבי הבית מכיוון שצרעות מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים והארס שלהן עלול לגרום להופעת תגובות אלרגיות באנשים רגישים. צרעות פעילות בכל שעות היום אך בלילות הן מתקבצות אל תוך הקן, מה שמאפשר למדביר צרעות לפעול ביעילות. על ידי פיזור של עשן דבק מיוחד, כנפי הצרעות ידבקו והן לא תוכלנה לעוף ולעקוץ כך שהמדביר יוכל להסיר פיזית את הקן ולהרחיקו מהמקום.

הדברת חולדות ביהוד
הדברת עכברים ביהוד

מ-250 ₪

מכרסמים אלו חודרים לבתים ולעסקים בחיפושם אחר מזון. בזמן האחרון רואים אותם יותר בגלל תנופת הבנייה שמרעידה את האדמה וגורמת להם לעלות על פני השטח. שיטות ההדברה של עכברים וחולדות די דומות. מדביר חולדות יעדיף ללכוד את החולדה ולא לחסל אותה מכיוון שהן עלולות לאכול רעל ולמות במקומות מסתור שיהיה קשה להגיע אליהן. הפגרים יעלו ריחות בלתי נסבלים שעלולים למשוך מזיקים נוספים. מדביר עכברים יפעל בצורה דומה אך עם מלכודות שונות המתאימות לגודלם של העכברים.

הדברת יתושים ביהוד

מ-270 ₪

יתושים בוגרים או נכון יותר יתושות בוגרות, יוצאות לעקוץ על מנת להאכיל את הביצים והזחלים אשר חיים בסביבת מים עומדים. מדביר יתושים ביהוד יבין היכן נמצאים הביצים והזחלים באיזורך וישמיד אותם על ידי פיזור דגי גמבוזיה אשר אוכלים את הביצים או שתילה של צמחים טורפים שניזונים גם הם מהביצים והזחלים. כדי להדביר את היתושות הבוגרות ישתמש המדביר בעירפול וימליץ לך להתקין רשתות צפופות על חלונות הבית שלך כדי למנוע מהיתושים לחדור דרכם.

הדברת פשפש מיטה ביהוד

מ-520 ₪

פשפש מיטה הוא מזיק חמקמק ונוראי. הוא נדיר בארץ אך כשהוא חודר לבתים זהו סיפור ארוך ומעט מתיש. אם זיהית עקיצות לא ברורות באזור הרגליים שקורות רק בשעות הלילה, ככל הנראה שזהו פשפש מיטה. מדביר מומחה לטיפול בפשפש מיטה ביהוד יבקש ממך לכבס את המצעים והבגדים שלך ב-60 מעלות כדי לחסל את הפשפשים הנמצאים שם. לאחר מכן המדביר יפזר אבקה על כלי המיטה שלך וישאב אותם כדי לחסל את הפשפשים הנמצאים שם. כטיפול משלים, המדביר ירסס במקומות מסתור אשר אהובים על הפשפשים.

הדברת עשים ביהוד

מ-270 ₪

עשים ניזונים מבדים שונים ולכן עלולים לגרום נזקים לבגדים שלך. מדביר עשים ישתמש במיקרו קפסולות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו. קפסולות אלו ידידותיות לסביבה ולא מצריכות הכנות מיוחדות.

הדברת נמלים ביהוד

מ-200 ₪

הדברת נמלי אש ביהוד

מ-270 ₪

נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני אדם ורק מהוות מטרד ואילו נמלי האש נחשבות לזן אגרסיבי במיוחד שעוקץ את בני האדם ועלול לגרום לתגובות אלרגיות חריפות באנשים רגישים. הדברת נמלים ונמלי אש די דומה בהתנהלות שלה – מדביר נמלים יפזר פתיונות ג'ל אשר יגיעו למלכה ויחסלו אותה כשלאחר מכן הקן יתפזר מעצמו. לאחר מכן המדביר ירסס מעט מעל הקן הקיים כדי לוודא שכל הנמלים נעלמו. ההבדל היחידי הוא שהדברת נמלי אש דורשת ריסוס גם בחצר מחוץ לבית מכיוון שהנמלים האלו חיות על צמחיה נמוכה.

כמה עולה הדברה ביהוד?

כפי שהבנת מהטבלה שכתבנו, קיימים המון סוגי מזיקים ולכן אין מחיר אחיד להדברה מכיוון שכל מזיק דורש טיפול אחר. בנוסף, מחיר הדברה נגזר ממורכבות הבעיה, גודל השטח אותו יש להדביר ושעות הפעילות. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט כאן לעזור לך בכל צרת מזיקים שלא תבוא ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר משתלמת, יעילה ומקצועית להדברה ביהוד שתחסל את כל המזיקים ותחזיר אותך לשגרה במהירות!

שירותי הדברה ביהוד 24 שעות ביממה לשירותכם עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר ביהוד חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

ישנם סוגי חומרים שונים שבהם נעשה שימוש בזמן ההדברה. חלקם יכולים להיות מסוכנים וחלקם הם חומרי הדברה ירוקים שאינם רעילים ואינם פוגעים בבני אדם או חיות המחמד בבית. יש להתייעץ עם המדביר לפני כן ולהתאים את סוג ההדברה על פי הצורך.

icon

מדובר על נמלים קטנות שצבען הוא אדום והן בעלות אופי תוקפני ומגינות על הטריטוריה שלהן ולכן גם נוהגות לעקוץ.

icon

לפני שמזמינים מדביר, יש לוודא שמדובר במדריך מקצועי ותיק ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה, מדביר שעושה שימוש בשיטות הדברה שונות המותאמות לסוגי המזיקים ולסביבה שונה, כולל שיטות של הדברה ירוקה.

icon

בבתי קרקע וקומות נמוכות אכן ניתן לראות יותר מזיקים, אך הם יכולים להגיע גם לקומות גבוהות, בעיקר חרקים מעופפים ומזיקים אחרים כמו יונים ולכן צריך לבצע הדברה או הרחקה של מזיקים גם בקומות גבוהות.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בחולון | הדברה בלוד | מדביר מומלץ בפתח תקווה | שירותי הדברה בתל אביב

צריך עזרה?