תפריט סגור

הדברה ביבנה

מדביר ביבנה הוא מדביר אשר בראש ובראשונה פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים אשר מאושרים לשימוש ומפוקחים על ידי המשרד. בנוסף, המדבירה ישתתף בהשתלמויות וסמינרים שונים על מנת להעשיר את הידע שלו כדי להעניק שירותי הדברה ביבנה והסביבה בצורה המקצועית והיעילה ביותר. מדביר מקצועי נמדד גם על שיטות ההדברה השונות שלו ועל הגיוון שלהן. מדביר אשר יציג לך שיטת הדברה אחת כנראה איננו מקצועי מספיק ויבצע הדברה שלא תצליח לענות על הצרכים שלך וככל הנראה תיכשל. צוות מדבירים נט מזמין אותך לקבל ייעוץ חינם והצעת מחיר משתלמת במיוחד עבור הדברה ביבנה. הצוות פועל עשרים וארבע שעות ביממה בכל יום בשבוע כולל חגים וסופ"שים!

מדביר ביבנה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר ביבנה חייגו: 072-3341-454

הדברה ביבנה

מגוון רחב של שיטות הדברה ביבנה

עולם ההדברה התקדם מאוד מאז שיטות הריסוס המסורתיות והלא כל כך בריאות. עולם ההדברה חוזר למקורות ולכן ניתן למצוא סוגי הדברות אשר משתמשות בכוחו של הטבע ובחומרים ידידותיים לסביבה אשר מופקים מחומרים טבעיים. גם הטכנולוגיה תופסת נתח משמעותי יותר בתחום ההדברות ויותר ויותר מדבירים מציעים ללקוחות הדברות אלקטרוניות ידידותיות לסביבה. אז בפעם הבאה שתזדקק לשירותי הדברה ביבנה, העולם הזה לא יהיה זר לך ותהיה לך את האפשרות לבחון מדבירים לפי רמת המומחיות שלהם.

 • הדברה ביולוגית
  מדביר ביבנה אשר ישתמש בהדברה ביולוגית ירתום את שרשרת המזון לטובתו ויפזר טורפים טבעיים בסביבתו של המזיק. דרך הדברה זו נפוצה בשטחים חקלאיים לרוב.
 • הדברה אורגנית
  ההדברה הידידותית ביותר לסביבה אחרי ההדברה הביולוגית. הדברה ירוקה ביבנה מבוססת על חומרים טבעיים כגון שמנים אתריים, תבלינים וכו', אשר משבשים את חוש הריח של המזיקים ומרחיקים אותם לצמיתות.
 • איוד בגז
  שיטה זו פופולרית במקרים בהם המזיקים התחפרו היטב. זה יכול לקרות במקרים של הדברת טרמיטים שחדרו עמוק לתוך העץ או הרצפה או בהדברת מזיקי מזון אשר התחפרו היטב בתוך המזון.
 • הדברה משולבת
  לפעמים השיטה הטובה ביותר היא שילוב של מספר שיטות. אגב, כאן נמדד מדביר מקצועי ביבנה. מדביר כזה ידע לשלב מספר שיטות על מנת לוודא ב-100% שהמזיקים הודברו.
 • הדברה אלקטרונית
  שיטת ההדברה החדישה ביותר. בשיטה זו ישתמש מדביר ביבנה באמצעים טכנולוגיים שונים להרחקת מזיקים שונים כגון יונים, עטלפים, תוכים ועוד. מכשירים אלו כוללים לייזר, גלי קול, מתח חשמלי נמוך ועוד.

כמה עולה הדברה ביבנה?

כפי ששמת לב, היום ישנן מספר שיטות הדברה שהתפתחו עם השנים כדי להעניק מענה רחב ומלא לכל בעיית מזיקים בארץ. שיטות אלה שונות וגם המזיקים שונים אלו מאלו ולכן טווחי המחירים משתנים לפיהם. מדביר מקצועי ידע לרכז את כל הידע והיכולת שלו לטובת פתרון בעיית המזיקים שלך אך יחד עם זאת ידע להעניק לך הצעת מחיר להדברה ביבנה שהיא קונקרטית, משתלמת והגונה.

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

דרכי הטיפול

הדברת נמלים ביבנה

מ-250 ₪

מדביר נמלים ביבנה ישתמש בשתי שיטות הדברה במקרה של נמלים. הראשונה היא הדברה ירוקה בדמות פתיונות ג'ל אשר נראות לנמלים כמו מזון. הנמלים לוקחות את הפתיונות ומאכילות את המלכה שמחוסלת בגלל החומר הפעיל בפתיון. לאחר חיסול המלכה הקן יתפזר אך על מנת לוודא שלא תישאר נמלה אחת באזור, המדביר ירסס את אזור המחיה של הנמלים.

לכידת מכרסמים ביבנה

מ-250 ₪

הרחקת עכברים ביבנה והרחקת חולדות ביבנה מושתתות על אותה שיטה והיא לכידה. מרחיק מכרסמים ישתמש בשיטת לכידה על מנת להימנע ממצב בו המכרסמים מחוסלים במלכודות ונשארים פגרים אשר עלולים להשאיר ריח רע ולמשוך מזיקים נוספים.

מדביר יתושים ביבנה

מ-270 ₪

הדברת יתושים נעשית על ידי עירפול היתושים הבוגרים. הזחלים והביצים מודברים באמצעות ייבוש מאגרי מים או שימוש בהדברה ביולוגית. מדביר יתושים ביבנה ידע לאתר את מקורות המחיה של היתושים וידביר אותם כדי להבטיח שהיתושים לא יחזרו.

הדברת טרמיטים ביבנה

מ-250 ₪

טרמיטים ניזונים מעץ בין אם זה עץ גינה או רהיטים מעץ. האתגר בהדברת טרמיטים הוא איתור הקן וחיסולו. מדביר טרמיטים ביבנה יפזר פתיונות ג'ל במקביל לחיפוש הקן כדי למשוך את הטרמיטים לצאת מהקן. לאחר מציאת הקן, מדביר טרמיטים ביבנה ישפוך אליו חומרי הדברה שיחסלו אותו.

הדברת צרעות ביבנה

מ-270 ₪

מדביר צרעות ביבנה יסיר את המטרד בשני שלבים:
 1. ריסוס דבק מיוחד לתוך הקן. דבק מונע מהצרעות לעוף ומחסל אותן.
 2. הסרת קן הצרעות פיזית בשעות הלילה בהן הצרעות פעילות בתוך הקן ולא יוצאות ממנו.

הדברת כנימות ביבנה

מ-270 ₪

כנימות יופיעו על עלים בצורת פסים לבנים כאלו. מכיוון שלרוב כנימות יתקפו בשטחים חקלאיים, מדביר כנימות ישתמש בהדברה ביולוגית אשר תחסל את הכנימות בדיוק כמו שהטבע יודע לעשות.

הדברת ג'וקים ביבנה

מ-250 ₪

מדביר ג'וקים ביבנה ישתמש בשתי שיטות הדברה והן ריסוס ופיזור פתיונות ג'ל. ריסוס הג'וקים יתבצע בחדרי מדרגות, בפתחי ביוב ובחדרי אשפה כדי למנוע חדירה של ג'וקים מהחוץ לתוך הבית. בתוך הבית ישתמש מדביר ג'וקים בפתיונות אשר יחסלו את הג'וקים בקן שלהם.

הדברת עשים ביבנה

מ-270 ₪

עשים ניזונים מהבגדים והבדים שלנו וחלקם אפילו חודרים לאריזות המזון שלנו. מדביר עשים מקצועי ישתמש במיקרו קפסולות אשר נצמדות לגוף העש ומחסלות אותו. שיטת הדברה זו ידידותית לסביבה ולא פוגעת בבני אדם או בעלי חיים.

מדביר פרעושים ביבנה

מ-320 ₪

פרעושים חיים בסביבת צמחיה ונדבקים לבעלי החיים כשהם מטיילים להנאתם. מדביר פרעושים ביבנה יבקש ממך להסיר את הפרעושים אצל וטרינר או בעזרת תכשירים וידביר את החצר ומקומות הרביצה של בעלי החיים שלך. יכול להיות שתתקיים יותר מפגישת הדברה אחת.

הדברת פשפש מיטה ביבנה

מ-520 ₪

פשפש מיטה מסתתר בשעות היום ותוקף את הרגליים בשעות הלילה. העקיצות שלו מטרידות ועלולות להיות מסוכנות ולכן יש להזמין מדביר פשפש מיטה מוסמך ברגע שמופיעות לך עקיצות מוזרות ברגליים. הדברת פשפש מיטה ביבנה מחייבת ריסוס בקיטור של כל כלי המיטה ושאיבתם על ידי שואב רב עוצמה.

הדברת ברחשים ביבנה

מ-250 ₪

התקפת ברחשים היא בעצם ריקוד חיזור גדול אשר מבצע הברחש לברחשית. ניתן למנוע את התקפת הברחשים על ידי התקנת רשתות צפופות ופיזור מדבקות אשר לוכדות את הברחשים.

הדברה ביבנה על ידי המקצוענים של מדבירים נט

כך ניתן לעזור למדביר לסיים את ההדברה מוקדם יותר:
הדברה מקצועית מחייבת טיפול יסודי אשר לעיתים מצריך את עזרתך כלקוח. רוב המזיקים אוהבים לחיות במקומות חשוכים ומוסתרים ולכן כדאי לסדר את הבית לפני הגעת המדביר. סידור הבית כולל הזזת רהיטים שונים, ריקון ארונות וניקוי הרצפה מכל הדברים אשר מונחים עליה. סידור זה יעזור למדביר להתרכז בעבודת ההדברה לשמה הוא הגיע. בנוסף, ברגע הזמנת הדברה ביבנה כדאי להתייעץ עם המדביר על דרכים נוספות להכין את הבית להדברה. לעיתים ההכנה תדרוש הוצאה של בעלי חיים וילדים קטנים מהבית לכמה שעות כדי שלא ישאפו את החומרים השונים שהמדביר יפזר בחלל.

בשיחת הטלפון עם צוות מדבירים נט נבין יחד איתך את חומרת הבעיה ונדריך אותך איך ניתן להקל במעט על המצב עד ההגעה שלנו אליך. לרוב עבודת ההכנה תהיה פשוטה ולא תדרוש ממך הרבה אך היא חשובה להצלחת ולייעול תהליך ההדברה.

אנו מעניקים שירותי הדברה ביבנה 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר ביבנה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

בחלק מהמקרים בעת הדברה נעשה שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים. חשוב מאוד לוודא שמדובר במדביר מוסמך בעל רישיון של המשרד להגנת הסביבה, מדביר מקצועי ובעל ניסיון עם הדברה והרחקה של מזיקים שונים.

icon

עלות הדברה ביבנה היא החל מ-250 ש"ח והיא תלויה בגורמים שונים כולל סוג המזיקים והיקף הטיפול שיש לבצע בשטח.

icon

שמירה על היגיינה וניקיון היא הדרך הטובה ביותר למנוע חזרה והתבססות של מזיקים בבית, סגירה של אריזות מזון, סגירה של פתחי צנרת ופתחים לתוך הבית וגם הדברה תקופתית אחת לשנה למניעת התבססות והתרבות של מזיקים בבית.

icon

כאשר מזהים מזיקים בבית יש להזמין מייד הדברה. ניתן לעשות גם אחת לשנה הדברה תקופתית גם כשלא מזהים מזיקים כטיפול מונע.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בנס ציונה | הדברה ברחובות | מדביר מומלץ בגדרה | שירותי הדברה בראשון לציון

צריך עזרה?
דילוג לתוכן