תפריט סגור

הדברה בחולון

הדברה בחולון מעולם לא הייתה פשוטה, קלה ויעילה יותר!
טלפון קטן אלינו ומומחי ההדברה שלנו בדרך אליך עם מגוון פתרונות הדברה שיחזירו אותך לשגרה במהירות. צוותי ההדברה שלנו זמינים עבורך עשרים וארבע שעות ביממה עם הציוד המתקדם ביותר ולכן אין טעם להמתין אפילו דקה אחת. מחכים לך עם הצעת מחיר להדברה בחולון ופתרון מלא מעכשיו לעכשיו.

מדביר בחולון זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בחולון חייגו: 072-3341-454

הדברה בחולון

ככה פועלת הדברה בחולון

צוות המדבירים נט מבצעים מגוון שירותי הדברה בחולון 24 שעות ביממה ומטפלים בכל סוגי המזיקים בהצלחה גדולה כבר שנים רבות. יש לנו נסיון רב בביצוע הדברות בכל המיקומים האפשריים כגון במשרדים, בתים, הדברה במסעדות ובתי קפה, מלונות ועוד. הניסיון והלמידה המתמשכת שלנו עוזרים לנו לפתור את בעיית המזיקים שלך במהירות וביעילות כך שנצליח להחזיר אותך לשגרה במהרה.
עולם ההדברה מתחלק לשלושה אמצעי הדברה:

 • הדברה כימית
  זו הדרך הזולה והאפקטיבית ביותר להדביר נגד רוב סוגי המזיקים. שיטה זו איננה ידידותית לסביבה ועלולה להוות מפגע בריאותי.
 • הדברה אורגנית
  הדברה זו מבוססת על חומרים לא רעילים אשר לא פוגעים בבני אדם ולא בסביבה. חומרים אלו יקרים יותר ולכן המחיר של הדברה זו יהיה מעט גבוה יותר מהדברה כימית.
 • הדברה טכנולוגית
  סוג זה של הדברה מתאים למזיקים ספציפיים כגון תיקנים, עטלפים ויונים. הדברה זו מבוססת על שימוש באמצעים טכנולוגיים שונים כגון פסי הלם, אולטרה סאונד, גלי קול ועוד. שיטה זו הוכחה כיעילה ביותר נגד סוג זה של מזיקים אך מטבע הדברים יקרה יותר.

כמה עולה הדברה בחולון?

עלות ההדברה תלויה במספר גורמים:

 1. סוג המזיקים שצריך להדביר
 2. כמות השטח אותו יש לכסות בעת ביצוע ההדברה
 3. שיטת ההדברה המתאימה

הדברת טרמיטים בחולון למשל, כרוכה בעבודה מיוחדת הכוללת קידוח אשר יהוו מחסום בין הקן לבין הריהוט שנפגע. עבודה כזו מורכבת יותר מריסוס כימי פשוט ועל כן תתומחר גבוה יותר מטבע הדברים.

לפני היציאה להדברה, חברת המדבירים תתשאל אותך לגבי המצב הנוכחי ויחד איתך תבין את התמונה המלאה ותתמחר לך הצעת מחיר ייחודית ותפורה אישית למצב המזיקים הספציפי שלך.
בכללי שירותי ההדברה בחולון שאנו מספקים עולים החל מ 250 שקלים (המחיר משתנה לפי אופי העבודה)

שירותי הדברה בחולון

מקצועני המדבירים נט מעניקים לך שירות מלא בחולון לכל סוגי המזיקים הקיימים. כתבנו עבורך מדריך מפורט כדי לעזור לך להבין איך ניתן להתמודד ולהתגונן מסוגי המזיקים הנפוצים השונים.

סוג ההדברה / ההרחקה ועלותה

נזקי המזיקים ושיטות ההדברה / הרחקה

 

הדברת
נמלים
בחולון

מ-250 ₪

הנזקים: נמלים, המוכרות לכולנו מכל בית ועסק, חודרות למרחב הפרטי שלנו מכיוון שהן מחפשות מזון. מעבר לכמות העצומה שהן מגיעות בה, ישנו סוג נמלים שאפילו עלול להרוס רהיטים!
שיטת ההדברה: נמלים, כמו דבורים, פועלות תחת מלכה אחת שהיא בעצם מטרת ההדברה כי אם המלכה תיעלם, הנמלים יעלמו. לכן אנחנו נפזר פיתיון ג'ל לחיסול נמלים ברחבי הבית. פיתיון זה פועל כמו פצצה מתקתקת. החומר מתחיל לפעול רק לאחר זמן מה על מנת שהנמלים יקחו אותו אל המלכה שתיזון ממנו וההמשך ידוע.

הדברת
תיקנים
בחולון

מ-250 ₪

הנזקים: מעבר לתחושת הגועל והרצון לברוח, תיקנים ידועים כנשאי חיידקים כגון E coli וסלמונלה. בנוסף, אכילה של מזון הנגוע בגללי תיקנים עלול לגרום לבעיות בריאותיות רציניות וישנם דיווחים על עוררות של תגובות אלרגיות מצד אנשים רגישים במיוחד.
שיטת ההדברה: תיקנים חיים בקנים ולכן, בדומה לריסוס נמלים בחולון, נצטרך להגיע לקן כדי ליצור אפקט אמיתי.
כדי לעשות את זה ישנן 2 שיטות בהן פועל מדביר תיקנים מוסמך:
 1. הדברת ג'ל אשר פועלת בדומה להדברת נמלים. הג'ל מכיל בתוכו עירבוב של חומרים אשר מתפרקים לאט ומגיעים עד לקן עצמו.
 2. ריסוס כימי אשר כשמו כן הוא, ריסוס של כלל הדירה או העסק במקומות המועדים לפורענות אשר לרוב יהיו חשוכים ולחים.

לכידת
מכרסמים
בחולון

מ-250 ₪

הנזקים: לכידת עכברים בחולון ולכידת חולדות נפוצים באזורים עירוניים והם כר פורה לחיידקים. חיידקים אלו מועברים לאדם בשני אופנים: נשיכה והפרשות.
שיטת ההרחקה: מלכודות היא השיטה ההומאנית יותר ולכן מומלצת על ידי צוות מדבירים נט.
שיטת הרעל איננה מומלצת מכיוון שמכרסמים יכולים לזהות את הפתיונות ולהימנע מהם במקרה הטוב או לאכול אותם ולמות מהרעל במקומות המסתור שלהם אשר נמצאים איפשהו אצלך בבית במקרה הפחות טוב.

הרחקת
יונים בחולון

הנזקים: לכלוך, מטרד רעש והעברת מחלות ומזיקים מסכני אדם.
שיטת הדברה: יונים הן יצור עקשן שלא מרפה בקלות. אך עם התפתחות הטכנולוגיה נוצרו שיטות מוכחות שמרחיקות את היונים לצמיתות כגון דוקרנים, לייזר, קפיץ, רשת, דחליל וגלי קול. מומחי המדבירים נט ממליצים לשלב בין השיטות על מנת לקבל תוצאה מושלמת אשר תסיים את הסיפור אחת ולתמיד.

הדברת
פרעושים
בחולון

מ-320 ₪

הנזקים: גירודים, עקיצות והעברת מחלות.
שיטת הדברה: ישנם כ-40 סוגי פרעושים בישראל כשהנפוצים מביניהם הם פרעוש החתול, פרעוש הדבר ופרעוש האדם. פרעושים ניתן להדביר על ידי ריסוס המקומות הנגועים, שאיבת הפרעושים מהמקומות האלו ולבסוף ריסוס נוסף של המקומות הנגועים על מנת להבטיח שהמקום טופל במלואו.

מגוון רחב של שירותי הדברה בחולון

חברי צוות המדבירים נט הם מקצוענים בעולם ההדברה ויכולים לספק לך שירותים נוספים מעבר להדברת מזיקים מסוג חרקים. כידוע, הסביבה האורבנית מלאה בבעלי חיים שאנחנו לא כל כך רוצים בתוך הבית שלנו או בסביבה שלו וגם על סוג כזה של מטרד צוות מדבירים נט מסוגלים לתת מענה במהירות וביעילות. שירותים נוספים אותם ניתן למצוא אצל המדבירים הם: הדברת יתושים, הדברת טרמיטים, הדברת עכברים, הדברת פשפשים בחולון ועוד.

הרחקת עטלפים
למרות שהם מאוד דומים, ישנם מספר סוגים של עטלפים המסתובבים באיזורים בנויים: עטלף הפירות המצוי, עטלף יזנוב קטן, אשף מצוי ולילן מצרי. יש לציין שמומחי המדבירים נט לא פועלים על מנת לחסל עטלפים! סוג זה של בעל חיים ניזון מכל המזיקים המטרידים אותנו ולכן הוא קריטי למגוון הביולוגי. יחד עם זאת, ההפרשות של העטלף עלולות לגרום ללכלוך רב בסביבתם. הדרך היעילה ביותר להרחיק עטלפים היא שימוש בנשק שלהם כנגדם. עטלפים מתקשרים ביניהם בסונאר וכאן נכנסת ההרחקה האלקטרונית. הרחקה זו עושה שימוש בגלי אולטרא סאונד שמפריעים לעטלפים להתמצא במרחב ולכן לבסוף לעזוב אותו.

הדברת בר מים
כולנו נחשפנו לסיפורים וסרטונים מזעזעים של מזיקים אשר חדרו לברי המים והחליטו להפוך אותם לבתים החדשים שלהם. המסר המרגיע הוא שניתן לטפל בבעיה על ידי שילוב של הדברה ושמירה על סדר והיגיינה במטבח. המזיקים שאוהבים במיוחד את ברי המים הם התיקנים ודרך הטיפול בהם משלבת פיזור פיתיון ג'ל אותו התיקנים אוכלים ומתים והמשך טיפול בשאר הבית על מנת לוודא שהמטרד הוסר. לאחר ההדברה רצוי להקפיד על ניקיון איזור בר המים והבית כולו.

הרחקת חתולים
בעל החיים המתוק הזה טומן בחובו גם לא מעט בלגן ומטרד. מעבר להיותו חמוד, חתול עלול לגרום להעברת מחלות הן בהפרשות שלו והן כתוצאה משריטה או נשיכה ולכן מומלץ לטפל במטרד בהקדם. שיטות הרחקת החתולים הומאניות ומתבצעות ברגישות שיא ללא גרימת סבל לחתול. שיטות ההרחקה השונות כוללות הרחקת חתולים עם מכשיר אולטראסוני, פיזור ג'ל ריחני להרחקת חתולים, דוקרנים נגד חתולים, דחליל מרחיק חתולים ורשתות צפופות להרחקת חתולים.

לסיכום כמה מילים אודות שירותי הדברה בחולון של המדבירים נט

מומחי ההדברה של מדבירים נט הם מדבירים מוסמכים עם רישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה. כלל החומרים אשר משמשים את מומחי ההדברה של מדבירים נט הם חומרים באישור המשרד להגנת הסביבה כך שכל סוג הדברה אשר הצוות שלנו מבצע היא הדברה מאושרת ובעלת פגיעה מינימלית בסביבה. אנו מספקים שירותי הדברה בחולון 24 שעות ביממה וזמינים מיידית לכל מקרה חירום אשר עלול לקרות.

להזמנת מדביר בחולון חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

במידה ומזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.

icon

מדביר מקצועי עושה שימוש בשיטות הדברה שונות כדי להתאים את הטיפול הנדרש לסוגי מזיקים שונים, לסביבות שונות ולמצבים שונים שבהם יש צורך לבצע הדברה או הרחקה של מזיקים.

icon

בסביבה עירונית כמו בחולון, ניתן למצוא מגוון של מזיקים בבית כמו תיקנים, חרקים מעופפים שונים, מכרסמים, יונים ועוד.

icon

עבור סוגי מזיקים שונים ומצבים שונים נעשה שימוש בחומרי הדברה מסוגים שונים. ישנם חומרי הדברה רעילים וישנם חומרי הדברה ירוקים שאינם רעילים. יש להתייעץ עם המדביר לגבי הדרך שיש לנהוג בבית לאחר ההדברה.

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בבת ים | מדבירים ביהוד | שירותי הדברה בבני ברק | הדברה בראשון לציון

צריך עזרה?
דילוג לתוכן