תפריט סגור

הדברה בהרצליה

צוות המדבירים נט מוכן וזמין לכל סוג הדברה בהרצליה עם הציוד החדשני ביותר, הניסיון והוותק שישחררו אותך מבעיית המזיקים בביתך. במידה ובעיית המזיקים קריטית לעכשיו, צוות מדבירים נט יגיע אליך להדברה בהרצליה בכל שעות היממה, גם בסופי שבוע ובחגים, ויחלץ אותך מהצרה. במידה והצורך איננו מיידי, צוות מדבירים נט ישמח להעניק לך הצעת מחיר תפורה אישית לבעיית המזיקים שלך. שתי האפשרויות האלה הופכות את שירותי ההדברה בהרצליה לנגישים, יעילים וזולים מאי פעם.

מדביר בהרצליה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בהרצליה חייגו: 072-3341-454

הדברה בהרצליה

שירותי הדברה בהרצליה – עושים סוף למזיקים!

הדברה היא נושא רחב וגדול ולכן יש לבדוק לעומק את בעיית המזיקים בסביבת המגורים שלך ובזמנים הנוחים לך. לאחר שנבין מהי הבעיה, נוכל להעניק לך הצעת מחיר הוגנת ומלאה. לידע כללי, מחירי הדברה בהרצליה מתחילים ב-250 ₪ ומשתנים לפי סוג המזיקים ושטח ההדברה אותו יש לכסות. צוות המדבירים נט מוסמך כולו להדברה מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים אשר מאושרים גם הם על ידי המשרד. בנוסף, צוות מדבירים נט ישמח להעניק לך ייעוץ מקדים לגבי בעיית המזיקים בסביבתך ויכוון אותך לדרכי הטיפול המהירות והיעילות ביותר. צוות מדבירים נט מנוסה בעבודה עם לקוחות פרטיים, מסעדות בהרצליה, בתי מלון וכל מוסד אשר סובל מבעיית מזיקים.

כיצד צוות המדבירים נט מבצע הדברה בהרצליה?

מזיקים שונים דורשים דרכי טיפול שונות. מדביר מקצועי בהרצליה בעל ניסיון ומוניטין צריך להכיר את כל המזיקים ואת כל שיטות ההדברה השונות. המומחיות של מדביר בהרצליה מגיעה מהידע שלו, אותו הוא ידע להתאים לסוג הבעיה בה נתקלת. לדוגמא, הדברת תיקנים במסעדה איננה דומה להדברת נמלים בדירה והיא איננה דומה להדברת פרעושים בגינה. כשניגשים לבחור מדביר בהרצליה יש לדרוש ממנו רישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה למדבירים ולחומרים איתם הם משתמשים ולא להתבייש לבקש לשוחח עם לקוחות ממליצים שיוכלו להעיד ממקור ראשון על טיבו של השירות! כדי להכניס אותך מעט לעולמות ההדברה, הכנו לך טבלה שתרכז את סוגי המזיקים הנפוצים ואת דרכי הטיפול בהם.

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

דרכי הטיפול

הדברת פרעושים בהרצליה

מ-320 ₪

פרעושים הם מזיקים חמקמקים שחיים במקומות קטנים וחשוכים. כדי להסיר אותם אחת ולתמיד יש לסגור את הבית / עסק על מנת לאפשר ריסוס של חומרים בעלי רעילות נמוכה עד בינונית. לאחר המכה הראשונה, צוות המדבירים נט ידביר את הזחלים והביצים על ידי תכשירים נוספים. לבסוף, צוות המדבירים ישאב את כל האזור על מנת להבטיח שלא יישאר אף לא פרעוש אחד בסביבה!

הדברת טרמיטים בהרצליה

מ-250 ₪

מזיקים אלו חיים בתוך עץ וניזונים ממנו. התקפת טרמיטים עלולה לגרום להרס הריהוט ולכן יש להתקשר מיד למומחה הדברות. שיטת ההדברה של הטרמיטים היא איתור הקן (לעיתים על ידי קדיחה של חורים ברצפה) והצפתו בחומר הדברה.

הדברת ג'וקים בהרצליה

מ-250 ₪

הג'וקים הם המזיקים הנפוצים ביותר. אמנם הם לא מזיקים לבני אדם אך הם דוחים מאוד ויוצרים אי נעימות. שיטת ההדברה של הג'וקים מתחלקת לשניים: ריסוס מקומות הקינון של התיקן ופיזור פתיונות ג'ל אותם הם נושאים אל הקן שלהם. גם העירייה אחראית לריסוס הג'וקים ולכן ניתן לפנות אליה לגבי ריסוס של פתחי ביוב

הדברת עשים בהרצליה

מ-270 ₪

עש בארון זו צרה צרורה מכיוון שהוא ניזון מכותנה, צמר ומשי והם בעצם אוכלים את הבגדים היפים והיקרים שלנו. הדברת עש ארון בהרצליה מתבצעת על ידי פיזור קפסולות שנדבקות לעש ומחסלות אותו.

הדברת נמלים בהרצליה

מ-250 ₪

נמלים מגיעות לבקר אותנו כשהן מריחות מזון. זו לא חייבת להיות כמות גדולה של מזון ומספיקים גם כמה פירורים במיקומים אסטרטגיים כדי למשוך אותן. לאחר ההגעה שלהן אליך הביתה, נמלים יבחרו לקנן במקומות חשוכים ונסתרים כך שקשה מאוד לאתר את הקן שלהם. בשלב ראשון צוות מדבירים נט יפזר פתיונות ג'ל ברחבי הבית אשר אותו תשאנה הנמלים לקן במטרה להאכיל את המלכה. לאחר שהמלכה תחוסל, יחוסל כל הקן והנמלים תתפזרנה. במידה והקן מאותר, צוות מדבירים נט יוכל לרסס אותו ולחסל אותו על המקום.

לכידת עכברים בהרצליה
לכידת חולדות בהרצליה

מ-250 ₪

צוות מדבירים נט דוגל בפתרונות הדברה הומאנים ולכן יפזר מלכודות אשר לוכדות את העכברים ולא מחסלות אותם. לאחר לכידתם, צוות מדבירים נט ישחרר את העכברים באזורים מרוחקים מהעיר.

הדברת יתושים בהרצליה

מ-270 ₪

המזיק הכי מציק! על מנת להדביר את היתושים, צוות מדבירים נט יאתר וישמיד את היתושים הבוגרים קודם. לאחר מכן יתבצע ערפול אשר יחסל את הזחלים ויעלים את המטרד.

הדברת זבובים בהרצליה

מ-250 ₪

המעופפים המטרידים האלה אמנם לא עוקצים, אך בהחלט יכולים להעביר מחלות על ידי מגע של הזבובים במזון של בני אדם. הדרך להדביר אותם רחבה ומתחילה בתכשירים, דרך ריסוס ועד מדבקות מיוחדות. הכל תלוי בסוג הזבוב, סוג המקום בו תתבצע ההדברה והגודל שלו.

איך ניתן לזהות חברה מקצועית להדברה בהרצליה?

שוק המדבירים התרחב מאוד בשנים האחרונות, דבר שמשך אליו עשרות חברות הדברה חדשות. מצד אחד הדבר הוביל לירידת מחירים ולהכנסת רוח חדשה בתחום אך מהצד השני נכנסו המון חברות לא מקצועיות אשר רוכבות על הבאז ומספקות שירות גרוע ועבודה לא מקצועית ולעיתים מסוכנת. על מנת לזהות חברת הדברה מקצועית הכנו לך מספר טיפים שיעזרו לך להבין איזו חברת הדברה מקצועית לשכור:

  • רישיון המשרד להגנת הסביבה
    חוק ראשון בבחירת חברת הדברה הוא לבדוק האם המדבירים מחזיקים ברישיון המוכר על ידי המשרד להגנת הסביבה. רישיון שכזה מעיד על רמת המקצועיות של המדבירים ועל פיקוח מטעם הרשויות על עבודת המדבירים. בנוסף, גם החומרים בהם משתמשים המדבירים צריכים לעבור אישור ופיקוח ולכן מדבירים נט ממליצה לך לבקש להסתכל על החומרים עצמם ולבדוק שהם בפיקוח.
  • מגוון פתרונות הדברה
    חברת הדברה בהרצליה תציע לך מגוון רחב של פתרונות הדברה ולא רק ריסוס. כפי שכבר הבנת, מזיקים שונים דורשים דרכי טיפול שונה שלא כולם מסתכמים בריסוס ולכן היעדר פתרונות אחרים מעיד על אופי החברה והמקצועיות שלה ומהצד השני עלול לגרום לטיפול לוקה בחסר שלא יענה על הצורך שלך במלואו.
  • לקוחות ממליצים
    ניסיון הוא הדרך הטובה ביותר להבין קנה מידה של מקצועיות של חברה. לקוחות ממליצים יוכלו לספר לך בדיוק על רמת השירות, אופן הטיפול והאם הבעיה נפתרה לשביעות רצונם. מדביר מקצועי בהרצליה ישמח להעניק לך טלפון או להראות לך תגובות חיוביות של לקוחות עבר. במידה ואין כאלו, ובכן, זו בהחלט נורה אדומה.

כמה עולה הדברה בהרצליה?

לאחר שקראת את המדריך שכתבנו עבורך, קיבלת מושג לגבי המקצועיות שלנו והרצינות בה אנחנו תופסים את המקצוע שלנו. צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה שנים רבות וצבר המון ידע וניסיון בטיפול בכלל המזיקים המאפיינים את המדינה הקטנה שלנו. בנוסף, הצוות שלנו תמיד מתעדכן ועובר השתלמויות במשרד להגנת הסביבה מחד ומזמין את הציוד החדיש ביותר מאידך על מנת לספק לך טיפול שלם עם מינימום הפרעה לשגרת היום שלך.

כאשר ניגשים להכין הצעת מחיר להדברה לוקחים מספר פרמטרים בחשבון: סוג המזיק, כמות החומרים ואופן הטיפול וכמובן שטח ההדברה המבוקש. כפי שקראת במדריך ההדברה שלנו, כל מזיק דורש סוג טיפול וסוג חומרים שונה ולכן כל הצעת מחיר שלנו תהיה מדויקת ותפורה אישית לבעיית המזיקים בה נתקלת. צוות מדבירים נט יעשה הכל כדי לטפל בבעיית המזיקים שלך בצורה היעילה, הבטוחה והמשתלמת ביותר עבורך. רוב מחירי הדברה בהרצליה מתחילים ב-250 שקלים כך שבהחלט ניתן להשיג מחיר הוגן שיעניק לך טיפול שלם ומשביע רצון.

שירותי הדברה בהרצליה 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בהרצליה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

כן. גם אם מדובר בדירה חדשה מהקבלן מומלץ לבצע הדברה לפני הכניסה לדירה. באתרי בנייה ישנם מזיקים רבים שעשויים להתבסס בתוך הבית בהמשך במידה ולא מתבצעת הדברה.

icon

כן. מדביר מקצועי ומוסמך עושה שימוש בשיטות הדברה והרחקה שונות ובהן גם הדברה ירוקה ושימוש בחומרים שפוגעים רק במזיקים ואינם מסוכנים לבני הבית וחיות המחמד.

icon

מחיר הדברת נמלים בהרצליה הוא החל מ-250 ש"ח והוא תלוי בחומרת הבעיה וגודל השטח המצריך טיפול.

icon

אם זיהינו חורים במצעים ובדים, קורים או גלמים בתוך הארונות - יש נוכחות של עש בבית ויש צורך מיידי להזמין מדביר כדי לטפל בבעיה.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים ברעננה | הדברה בהוד השרון | מדביר מומלץ ברמת השרון | שירותי הדברה בנתניה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן