תפריט סגור

הדברה בגדרה

ביצוע הדברה בגדרה בהתראה קצרה!
כשהמזיקים מחליטים לתקוף, הבית או העסק מתמלאים בהם ורף התסכול והחרדה עולה ועולה ולכן לא צריך לחכות דקה כדי להזמין הדברה בגדרה! צוות מדבירים נט זמין עבורך מסביב לשעון, מה שאומר שההדברה יכולה להתבצע מתי שנוח לך. הצוות פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ולכן כל סוג של הדברה בגדרה יבוצע לפי תקנות מחמירות ותשמור על בריאותך ובריאות הסביבה שלך.

מדביר בגדרה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 200 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בגדרה חייגו: 072-3341-454

הדברה בגדרה

הדברה בגדרה זה לא (רק) ריסוס

כשהמושג הדברה עולה, מיד מתלווה אליו תמונה של מדביר כמו בסצנה של סרט אקשן לבוש כולו בחליפה מיוחדת ועל הגב שלו נמצא בלון גדול עם סימנים מפחידים עליו. אמנם קיים סוג כזה של הדברה, עליו נרחיב בהמשך, אך הנקודה היא שתחום ההדברה התפתח משמעותית והיום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות הדברה אשר יעילות וכמובן בריאות יותר.

 • הדברה כימית
  שיטת ההדברה הקלאסית ששימשה דורות רבים של מדבירים. חומרי ההדברה של שיטה זו מורכבים מרעלים בדרגות רעילות נמוכות ובינוניות ומסוגלות לקטול את כל סוגי המזיקים בזמן קצר. החיסרון של השיטה הזו הוא כמובן הפגיעה בבריאות בני האדם, בעלי החיים והסביבה. חומרים אלו לא מתנדפים בקלות ולכן דורשים הכנה מוקדמת של הבית (פינוי תינוקות, ילדים וקשישים) ואוורור מאסיבי של הבית לאחר ההדברה (כארבע שעות לפחות) ולכן מדביר בגדרה שהינו מקצועי ישתמש בשיטה זו רק כחלק מתכנית הפעולה שלו ואך ורק כמוצא אחרון.
 • הדברה אורגנית / הדברה ירוקה
  שיטה הצוברת פופולריות בתקופה האחרונה עם עליית המודעות לאורח חיים בריא. חומרי ההדברה בשיטה זו מבוססים על מוצרים טבעיים כגון שמנים אתריים, פירות וירקות ותבלינים שונים שהוכחו כיעילים בהדברת מזיקים. היתרון המובהק של שיטת ההדברה הזו הוא כמובן הידידותיות לסביבה. חומרי ההדברה האלה לא מכילים רעלים ולא פוגעים בבני אדם, בעלי חיים ובסביבה.
 • הדברת ביולוגית
  השיטה הטבעית ביותר מבין השיטות. לכל מזיק יש את הטורף שלו וזו בדיוק מהות השיטה. הדברה ביולוגית נפוצה יותר בשטחים פתוחים ובשדות חקלאיים מכיוון שהיא מצריכה פיזור של חרקים נוספים ולכן פחות יעילה במקומות בהם מסתובבים בני אדם.
 • איוד בגז
  מתאימה יותר לטיפול בחרקים אשר נוהגים להתחפר עמוק בחריצים, סדקים, מזון ובעץ. לפעמים ריסוס לא יכול להגיע עמוק מספיק ולחסל את המזיקים ולכן מדביר ישתמש בגז כדי לחדור למקומות אלו. הגז מתנדף במהרה ולא משאיר אחריו סימנים, מה שהופך אותו לבטוח בשימוש גם בהדברת מזון.
 • הדברה אלקטרונית
  פסגת הטכנולוגיה של עולם ההדברה. באמצעות מכשירים אלקטרוניים ניתן להרחיק מזיקים (חרקים ובעלי חיים) ללא צורך בחומרי הדברה. המכשירים האלה פועלים בדרכים שונות (גלי קול גבוהים, חשמל וכו') ומצליחים להרחיק בהצלחה את המזיקים. שיטה זו היא היקרה מכולן אך יעילה ועצמאית כך שלא נדרשת הדברה נוספת לאחר התקנת המכשירים האלו.

הזמנת הדברה בגדרה – לבחור במדביר מקצועי

תחום ההדברה התפתח מאוד בשנים האחרונות וכעדות לכך ניתן לראות את כמות המדבירים אשר מטפסת משנה לשנה. עם זאת, העלייה בכניסת המדבירים החדשים זימנה גם מדבירים חובבנים שלא אחת, לצערנו, פועלים ללא רישיון המשרד להגנת הסביבה. מעבר לבעייתיות הברורה של לעבוד ללא רישיון, מדבירים אלה עלולים להחריף את הבעיה ואף לפגוע בבריאותך ולכן יש לדרוש רישיון הדברה כבר במעמד השיחה. דרך נוספת להבין מומחיות של מדביר בגדרה היא שיטות הדברה מגוונות לטיפול במזיקים. אנחנו לא מדברים רק על שיטות הדברה שפירטנו מעלה אלא על תכנית הדברה משולבת שעושה שימוש במגוון השיטות כדי לספק הצלחה של 100% בהסרת המזיקים. אז כדי להכניס אותך לעניינים, בנינו טבלה שמרכזת את המזיקים הנפוצים בישראל ואיך מדביר מקצועי יתמודד איתם, כך שהשיחה הבאה שלך לגבי ביצוע הדברה בגדרה תהיה מקצועית יותר.

מה מדבירים?

איך מדבירים?

הדברת ג'וקים בגדרה

מ-200 ₪

תיקנים מופיעים בעונות החמות. הם חיים בסביבה חשוכה, לחה וקרובה למקורות מזון ולכן ניתן למצוא אותם בפתחי ביוב, חדרי אשפה ומתחת לכיורים. ג'וקים ניתן להדביר על ידי ריסוס, הדברה ירוקה ואף הדברה אלקטרונית ולכן מדביר ג'וקים דבר ראשון ינתח את חומרת המצב ויתאים לך את הפתרון היעיל והמהיר ביותר.

הדברת חולדות בגדרה
הדברת עכברים בגדרה

מ-250 ₪

המכרסמים האלה עולים על פני השטח כדי לחפש מזון. בגלל שהם חיים במקומות מטונפים כמו ביוב, הם עלולים להעביר מחלות הן באמצעות נשיכה והן דרך הפרשות. מדביר מכרסמים מנוסה ומקצועי יעדיף ללכוד את המכרסמים ולא לחסל אותם מכמה סיבות:
 • אינטליגנציה גבוהה
  המכרסמים האלה יודעים להריח מלכודות רעל ולזהות אותן לפי הפגרים שמוטלים בסביבתה.
 • פגיעה בשגרה
  פיזור רעל בבתים ובמשרדים זה אף פעם לא מתכון מוצלח מכיוון שהרעל מחייב שינויים בשגרה שלא תמיד נוחים
 • החרפת המצב
  מכרסמים עלולים לאכול מהפתיון המורעל ולמות במקומות שהגישה אליהם קשה (בתוך קירות גבס). במקרה כזה, הפגרים יתחילו להדיף ריחות של ריקבון וימשכו מזיקים נוספים כך שבמקום לשפר את המצב, הוא עלול להחריף.

הדברת פשפש מיטה בגדרה

מ-520 ₪

תקיפה של פשפש מיטה היא נדירה בבתים פרטיים ונפוצה יותר בבתי מלון מכיוון שישנה תחלופה של המון אנשים בזמן קצר. אך אם התעוררת באמצע הלילה מגירודים וזיהית עקיצות קטנות באזור הרגליים שמלוות בכתמי דם קטנים על המזרן, כדאי לך להתייעץ עם מדביר מומחה. מדביר פשפש מיטה יצטרך את העזרה שלך כדי לוודא שההדברה תהיה אפקטיבית. קודם כל יש לכבס בטמפרטורה גבוהה את כל המצעים והבגדים שבאו במגע עם המזרן ולייבש אותם בשמש. לאחר מכן המדביר ישתמש בקיטור על המזרן, ישאב אותו ויפזר עליו אבקת הדברה מיוחדת שתקטול את הפשפשים. לבסוף, המדביר ירסס או יאייד בגז את הסדקים והחריצים בבית כדי לוודא שכל הפשפשים חוסלו.

הדברת צרעות בגדרה

מ-270 ₪

צרעות לא מהססות להתמקם לצד בני האדם ולכן ניתן למצוא קנים שלהן במנועי מזגן, תעלות מיזוג, קירות פנימיים של בתים וכו'. בשעות החשיכה הצרעות מתכנסות לתוך הקן וזו שעתו של מדביר צרעות לפעול. דבר ראשון המדביר ירסס את הקן בדבק מיוחד שימנע מהצרעות לעוף ואז יסיר את הקן. אסור לנסות להסיר את הקן בעצמך! צרעות יכולות לעקוץ מספר רב של פעמים ועלולות לגרום להתקפת אלרגיה באנשים רגישים.

הדברת עשים בגדרה

מ-270 ₪

עשים ניזונים מבדים ולכן אם גילית חורים חדשים בבגדים שלך, כנראה שמסתתרים לך עשים בארון הבגדים. מדביר עשים ישתמש במיקרו קפסולות אשר מכילות פירומון אשר מושך את העשים אליו ומחסל אותם. אין מה לדאוג כי הקפסולות האלו מכילות חומרים ירוקים שלא פוגעים בבני אדם ובבעלי חיים.

הדברת טרמיטים בגדרה

מ-200 ₪

המזיק הזה דומה לנמלה וניזון מעמילן אשר מצוי בעץ, מעובד וטבעי. הטרמיטים פועלים ללא הפסקה ולכן הדברה שלהם היא מבצע מורכב. הקנים של הטרמיטים נמצאים עמוק בתוך האדמה ולכן מדביר טרמיטים לעיתים יאלץ לקדוח ברצפה שלך כדי להגיע אליהם ולהשמיד אותם.

הדברת נמלים בגדרה

מ-200 ₪

הדברת נמלי אש בגדרה

מ-270 ₪

נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני האדם אך נמלי האש עלולות לעקוץ מספר רב של פעמים ולגרום להתקפות אלרגיה חריפות אצל אנשים רגישים. שני סוגי הנמלים פועלות במבנה של קן ולכן ההדברה שלהן דומה. מדביר נמלים יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הנמלים לקן ויחסלו את המלכה. לאחר מכן הקן יתפזר והמדביר ירסס את המקום כדי לוודא שלא נשארה נמלה אחת מאחור. מדביר נמלי אש ירסס גם את הצמחיה הקרובה לביתך מכיוון ששם הנמלים מקננות.

הדברת פרעושים בגדרה

מ-320 ₪

בתחילת האביב הפרעושים מתחילים להתעורר ולנתר על בעלי החיים שלנו. ההדברה הטובה ביותר היא מניעה לכן מומלץ להשתמש בתכשירים דוחי פרעושים על בעלי החיים שלך. מדביר פרעושים ירסס קודם כל את הצמחיה הקרובה לביתך כדי לחסל את הפרעושים הבוגרים, הזחלים והביצים. לאחר מכן הוא יכנס אליך הביתה ויפזר אבקת הדברה על מקומות הרביצה של בעלי החיים שלך וישאב אותם בשואב עוצמתי.

כמה עולה הדברה בגדרה?

מחיר הדברה משתנה לפי סוג המזיק, חומרת הבעיה, גודל השטח אותו יש להדביר וכמובן זמני ביצוע ההדברה. יחד עם זאת, צוות מדבירים נט מנוסה מאוד בתחום ולכן יכול להתחייב לעבודה זריזה, יעילה ומקצועית שתחסוך לך שעות עבודה יקרות ותוזיל את כל תהליך ההדברה. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כדי לקבל הצעת מחיר להדברה בגדרה שתסיר לחלוטין את המטרד במחירים סופר אטרקטיביים!

שירותי הדברה בגדרה 24 שעות ביממה עם צות המדבירים נט.

להזמנת מדביר בגדרה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

חשוב לבדוק שמדובר במדביר מקצועי ומוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה, לוודא שמדובר במדביר מנוסה שעושה שימוש בשיטות הדברה שונות המותאמות למזיקים שונים וסביבה שונה כולל הדברה ירוקה.

icon

הג'וקים יכולים להכנס לבית דרך פתחי צנרת כמו כיורים וביוב, הם יכולים להכנס דרך חלונות ורווחים שנמצאים בין הדלתות לרצפה. לאחר ההדברה יש לסגור פתחים לבית כמו כיסוי ברשת של פתחי כיורים, סגירת החלונות עם רשתות ופתחים נוספים כדי למנוע הגעה חוזרת שלהם לבית.

icon

כן. עבור מזיקים כמו יונקים או עופות ניתן להציב מלכודות שאינן הורגות אותם או להשתמש באביזרים שגורמים להם להתרחק מהמקום כמו דוקרנים ליונים.

icon

הדברת תולעי עץ נעשית בעזרת שיטת איוד בגז ידידותי לסביבה אשר חודר לתוך העץ ושם פוגע בתולעי העץ.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בגן יבנה | הדברה ברחובות | מדביר מומלץ ביבנה | שירותי הדברה בנס ציונה

צריך עזרה?
זמינים 24 שעות ביממה