תפריט סגור

הדברה בגבעתיים

זקוק לשירותי הדברה בגבעתיים? צוות מדבירים נט ישמח לעזור לך! מדבירים נט פועלת מזה שנים רבות בעולם ההדברות ונחשבת למקצועית בתחום. צוות מדבירים נט ערוך לבצע עבורך מגוון שירותי הדברה בגבעתיים בכל שעות היממה כולל בסופ"שים ובחגים! בבואכם להזמין מומחי הדברה בגבעתיים חשוב לוודא שהם עושים שימוש בחומרים מאושרים ומפוקחים על ידי המשרד להגנת הסביבה אבל זה לא מספיק. כדי לבצע שירות הדברה בגבעתיים מכל סוג יש לדרוש רישיון מדביר בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה שכמובן יש לכל מומחה הדברה בצוות מדבירים נט.

מדביר בגבעתיים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בגבעתיים חייגו: 072-3341-454

הדברה בגבעתיים

הדברה בגבעתיים ביעילות ובמהירות

במידה וזיהית מזיק מסוג כלשהו בדירה או בבית העסק שלך, כדאי להתקשר לצוות מדבירים נט על מנת להתייעץ לגבי דרכי הפעולה. יכול להיות שהמזיק בטעות הזדמן לסביבה שלך וחיסולו באמצעים ביתיים יספיק כדי להסיר את המטרד. בשיחת הטלפון איתנו נבין יחד איתך את תמונת המצב ונכין תכנית פעולה. במידה ותידרש פעולה מיידית, צוות מדבירים נט יצא אליך בהקדם האפשרי ויעצור את התפשטות המזיק בדירה או בעסק שלך.

איך לבחור חברת הדברה בגבעתיים?

כמו בכל תחום, גם בתחום ההדברה ישנם המון מתחרים עם המון מחירים והבטחות שונות ומשונות. הכנו לך מספר קריטריונים לבחירת מדביר מקצועי בגבעתיים בשביל לעשות לך סדר בדברים ולהכין אותך טוב יותר לשיחה עם המדביר.

  • מדביר המעניק מחירי הדברה הוגנים
  • פועל ברישיון מטעם המשרד להגנת הסביבה
  • מחזיק במגוון פתרונות הדברה ולא משתמש רק בשיטה אחת
  • זמין 24 שעות ביממה
  • בעל תיק עבודות מרשים ולקוחות ממליצים

כמה עולה הדברה בגבעתיים?

הדברה היא מושג רחב אשר מתפרש להמון תחומים וסוגים שונים. ישנן הדברות שתסתכמנה במפגש אחד ויש בכמה מפגשים. יש מורכבות יותר ומורכבות פחות ויש שיטות הדברה זולות ויש יקרות יותר. הנקודה היא שכל הדברה היא עולם בפני עצמו וזה בדיוק מה שצוות מדבירים נט יציג לך בהצעת מחיר להדברה בגבעתיים. כשניגש לבדוק את מצב המזיקים אצלך בדירה או בעסק, נקבל תמונת מצב מלאה ונדע להתאים לך את דרך הפעולה היעילה והמשתלמת ביותר. הכנו לך טבלה בה פירטנו את סוגי ההדברה והמחירים השונים כדי להעניק לך קנה מידה לגבי טווחי מחירים של הדברות שונות.

סוג המזיק ועלות משוערת לטיפול

שיטת הדברה

הרחקת מכרסמים בגבעתיים

מ-250 ₪

הרחקת חולדות בגבעתיים, כמו גם הרחקת עכברים, פועלות באותה השיטה. עכברים וחולדות נמשכים למזון ולכן טבעי שנזהה אותם באזורים אלו. לאחר סקירה קצרה, צוות מדבירים נט יפזר מלכודות אשר ילכדו את העכברים והחולדות אך לא יחסלו אותם כדי למנוע ריח רע ומשיכה של מזיקים נוספים.

הדברת מזיקי מזון בגבעתיים

מ-270 ₪

ישנם סוגים שונים של מזיקים אשר חודרים למזון ומקננים בו. מכיוון שמדובר במזון, מדביר מקצועי בגבעתיים ישתמש בשיטות הדברה ירוקות אשר לא פוגעות במזון

הדברת ג'וקים
בבניין בגבעתיים

מ-250 ₪

רגע לפני הקיץ, מומלץ מאוד להזמין הדברה לחדרי המדרגות, המקלט, הביוב ואזור פחי האשפה. בעת הדברה של תיקנים לרוב משתמשים בהדברה משולבת הכוללת פיזור פתיונות ג'ל וריסוס מקום הקינון של הג'וקים.

הדברת יתושים בגבעתיים

מ-270 ₪

יתושים מתרבים במקוואות מים ולכן מדביר יתושים בגבעתיים יאתר אותם קודם וייבש או ישתמש בהדברה ביולוגית כדי להשמיד את הזחלים והביצים כשבמקביל יתבצע ריסוס שיחסל את היתושים הבוגרים.

הדברת נמלים בגבעתיים

מ-250 ₪

התקפת נמלים בבית יכולה להיות מטרידה מאוד. במידה וזיהית אפילו מעט נמלים כדאי לך לקרוא למדביר נמלים מנוסה שידע להעניק לך מענה מלא להסרת המטרד. המדביר יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הנמלים אל המלכה שלהם ויאכילו אותה. הפתיונות האלו יחסלו את המלכה ובעקבותיה יחוסל כל הקן. בנוסף, מדביר נמלים בגבעתיים ירסס את אזור המחיה של הנמלים כדי למחוק את המטרד באופן סופי.

הדברת
נמלי אש
בגבעתיים

מ-270 ₪

נמלי אש הן אורחות חדשות בנוף המזיקים הישראלי. העקיצות שלהן יכולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות ולכן ברגע הזיהוי יש להזמין מיד מדביר נמלי אש מקצועי. בדומה לאחיותיהן הנמלים השחורות, גם הדברת נמלי אש תתבצע על ידי פיזור פתיונות ג'ל וריסוס.

הדברת טרמיטים בגבעתיים

מ-250 ₪

טרמיטים חיים וניזונים מכל סוגי העץ ועלולים להחריב רהיטים שלמים ואף פרגולות שיכולות להתמוטט בעקבות הכרסום. הדברת טרמיטים מתבצעת בכמה שיטות, כשהעיקריות הן פיזור פתיונות, הדברה באמצעות איוד וריסוס הקן. לעיתים הטרמיטים יוצרים מחילות ברצפה ולכן מדביר טרמיטים יאלץ לקדוח ברצפה שלך ולרסס ישירות את הקן.

הדברת צרעות בגבעתיים

מ-270 ₪

קן צרעות הוא צרה צרורה ולכן יש להדביר אותו ולסלק אותו פיזית מהמקום. על מנת להרחיק את הצרעות בשעות היום, מדביר צרעות ידביק פתיונות הרחק ממקום המגורים שלך ויחזור בערב על מנת להדביר את הקן לחלוטין.

הדברת פשפש המיטה
בגבעתיים

מ-520 ₪

פשפשי המיטה מתגנבים בלילה ועוקצים בעיקר באזור הרגליים. הדברה של פשפש המיטה תכלול שאיבה של כל כלי המיטה, איוד המיטה וריסוס מקומות המסתור בהם הפשפשים אוהבים לחיות.

הדברת פרעושים בגבעתיים

מ-320 ₪

פרעושים חיים בצמחים נמוכים ותופסים טרמפ לבית שלך על ידי רכיבה על בעלי החיים. מדביר פרעושים יבקש ממך לטפל בפרעושים שעל בעלי החיים שלך ובמקביל ישאב וירסס את מקומות הרביצה שלהם.

הדברת עש בגבעתיים

מ-270 ₪

עשים נמשכים לאורות הבית שלנו וניזונים מכותנה, משי ובד. מדביר עשים מוסמך ישתמש בקפסולות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו. הדברה זו נחשבת הדברה ירוקה ולא מצריכה הכנה מוקדמת.

להזמנת מדביר בגבעתיים חייגו: 072-3341-454

מהו פרק הזמן שצריך לחכות כדי להבין שההדברה הצליחה?

כפי שקראת בטבלה, ישנן המון שיטות הדברה שונות לכל מזיק ומזיק. שיטות ההדברה המיידיות ביותר הן כמובן שיטות ההדברה המסורתיות אשר משתמשות בחומרים ברעילות נמוכה. חומרים אלה מחייבים אותך להכין את הבית לביקור המדביר ולעזוב אותו למספר שעות על מנת שלא לנשום את החומרים האלו. מצד שני, שיטות הדברה ירוקות כמו הדברה אורגנית, הדברה ירוקה, הדברה אלקטרונית והדברה ביולוגיות הן ידידותיות יותר לאדם ולא מצריכות הכנה מיוחדת אך הן פועלות באיטיות יחסית לשיטות המסורתיות. מדביר מוסמך להדברה בגבעתיים ידע לשלב בין השיטות השונות על מנת להשיג את התוצאה הראויה בזמן קצר ובמחיר משתלם.

האם ישנה שיטת הדברה מומלצת במיוחד?

מדביר מקצועי בגבעתיים תמיד ימליץ על שיטות ההדברה הירוקות יותר מכיוון שהן ידידותיות יותר לסביבה, לבני האדם לבעלי החיים. אבל ישנם מקומות שבהם אי אפשר להשתמש בשיטות אלו והמדביר נאלץ לרסס את המזיקים על המקום כדי להסיר אותם מיידית. התשובה לשאלה הזו היא לא. אין שיטת הדברה מומלצת במיוחד מכיוון שכל מקרה לגופו ויש לנתח את המצב הנוכחי ללא כניסה לשבלונות.

הדברה בגבעתיים עם המדבירים נט לאורך כל שעות היממה

שירות זה הינו שירות חשוב מכיוון שישנם מזיקים אשר פועלים רק בחשכה ואי אפשר לטפל בהם ביום. בנוסף, ישנם מקומות הומי אדם אותם אי אפשר לפנות בשעות הפעילות ולכן יש להדביר את המקום בסופי שבוע ואף בחגים. מומחי הדברה בגבעתיים מצוות המדבירים נט מבינים את תמונת המצב ולכן יהיו זמינים עבורך בכל רגע מהיום. מה גם שלמזיקים אין לו"ז ולכן הם תוקפים בלי להתחשב בלוח הזמנים שלך ומכניסים את יושבי הבית או העסק לסטרס מיד כשהם מתגלים. שירות זה מהווה מרגוע מכיוון שהוא יפתור את כל בעיית המזיקים שלך במרחק של טלפון אחד בלבד ובמחירים סופר משתלמים!

שירותי הדברה בגבעתיים 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר בגבעתיים חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים ברמת גן | הדברה בגבעת שמואל | מדביר מומלץ בבני ברק | שירותי הדברה בתל אביב

צריך עזרה?
דילוג לתוכן