תפריט סגור

הדברה באריאל

הדברה באריאל בכל שעה ביום!
התקפת מזיקים עלולה לקרות בכל רגע ולהפוך את היום או הלילה שלך לסיוט, לכן מומלץ להכיר לפחות חברת הדברה אחת שפועלת מסביב לשעון במתכונת מלאה. הצוות שלנו זמין עבורך 24/7 בזמן התראה קצר ומוכן עם כל הציוד והניסיון הדרושים כדי לחסל את המטרד שתקף את סביבתך. כל מומחי ההדברה שלנו מחזיקים ברישיונות בתוקף מטעם המשרד להגנת הסביבה ומשתמשים בחומרים בטוחים שיחסלו את המזיקים אך יחד עם זאת ישמרו על בריאותך ובריאות הסביבה שלך. הגיע הזמן לבצע הדברה באריאל? מדביר באריאל ערוך ומוכן לסייע להחזיר את השגרה לחיים שלך!

מדביר באריאל זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר באריאל חייגו: 072-3341-454

הדברה באריאל

כל מה שצריך לדעת על שיטות הדברה באריאל

ימי הריסוס כמעט חלפו מהעולם הודות לפיתוחים חדשים בתחום ההדברה מחד ועלייה במודעות לאורח חיים בריא מאידך. שיטת הריסוס הכימי הפכה משיטת הדברה עיקרית לשיטה נישתית שמשתמשים בה אך ורק כמוצא אחרון והיא משתלבת כחלק קטן בתוך טיפול גדול יותר. המזיקים עצמם גם תרמו לפיתוח שיטות הדברה חדשות מכיוון שהם התחילו לפתח עמידות לחומרי ההדברה הקלאסיים. מעבר לכך, חברת הדברה שתציג לך שליטה וידע במגוון שיטות הדברה היא חברה רצינית ומקצועית שתוכל לשים סוף למזיקים שתקפו את סביבתך, במהירות וביעילות. כדי לעזור לך לזהות חברת הדברה כזו, פירטנו עבורך את שיטות ההדברה השונות כך שהשיחה שלך עם חברת ההדברה תהיה מקצועית יותר ותעזור לך להבין האם היא באמת מסוגלת להעניק לך פתרון מלא לבעיה שלך.

הדברה ירוקה / הדברה אורגנית
הדברה זו תופסת תאוצה בתקופה האחרונה מכיוון שהיא מבוססת על חומרים טבעיים בלבד כגון שמנים אתריים, תבלינים, ירקות וכו'. הדברה בשיטה הזו לא דורשת הכנה מוקדמת של הבית או פינוי שלו ואפילו לאחר ההדברה אין צורך לאוורר את הבית כמו בהדברה הקלאסית. ראוי לציין שמושג הדברה ירוקה הפך להיות טרנדי ונתקלנו במדבירים שאומרים שהם מדבירים בשיטה הזו אך בפועל משתמשים בחומרים אחרים ולכן כדאי לשים לב אם המדבירים עוטים מסכות על פניהם בזמן ביצוע הדברה באריאל. במידה כן, ככל הנראה שהחומרים שהם משתמשים בהם אינם ירוקים ומכילים רעלים מסוגים שונים.

איוד בגז
חרקים מסויימים ניזונים מחומרים שונים ומתחפרים בהם כמו למשל טרמיטים ועשי קמח. בגלל שאין אפשרות להגיע אליהם בעזרת ריסוס, עולם ההדברה המציא את האיוד בגז שמסוגל לחדור עמוק לתוך עץ או מזון ולחסל את כל המזיקים שנמצאים בהם במהירות, בלי להשאיר עקבות.

הדברה טכנולוגית
החידוש המרענן ביותר בתחום ההדברה. בעזרת מכשור אלקטרוני ניתן להרחיק מספר רב של מזיקים לצמיתות, בלי לדאוג לתחזוקה שוטפת. המכשירים האלה עושים שימוש בכל מיני אמצעים שלא אהובים במיוחד על המזיקים כמו למשל גלי קול בתדר גבוה, סונאר וכו' שמשבשים את יכולת ההתמצאות שלהם וגורמים להם לעזוב את המקום.

הדברה ביולוגית
"האויב של האויב שלך הוא חבר שלך". משפט מפתח זה מדויק מאוד לשיטת הדברה זו שעושה שימוש בשרשרת המזון על מנת להדביר מזיקים. במקום לרסס שטחים פתוחים ושדות חקלאיים גדולים, מדביר בשיטה הזו יסווג את המזיק שתקף וישחרר לטבע את הטורף הטבעי שלו שיחסל אותו לאט אבל בטוח. הטורפים אינם מסוכנים לגידולים השונים ולכן השיטה הזו יעילה ובריאה מאוד.

הדברה באריאל מבצעים רק עם המומחים

בזמן האחרון אנחנו עדים לעלייה משמעותית בכמות המדבירים. אנחנו מאוד בעד תחרות, אך לצערנו זה לא המצב ועודף המדבירים מושך את הענף למקומות לא מקצועיים כשלא אחת נתקלנו במדבירים שהעידו על עצמם שהם מקצוענים אך בפועל הם רחוקים מכך שנות אור ויתרה מכך – פועלים ללא רישיון ומשתמשים בחומרים לא בטוחים שעלולים להחריף את הבעיה ואף לסכן את הבריאות שלך ושל הסביבה שלך. דרך אחת להבין עם איזה מדביר יש לך עסק היא לשאול אותו איך הוא מתכוון לטפל בבעיית המזיקים שלך. מדביר באריאל יציג לך תוכנית הדברה מפורטת ויצירתית המותאמת בדיוק לסוג המזיקים שתקפו, ללוח הזמנים שלך וכמובן לסוג הבית שלך. בטבלה שצירפנו פירטנו את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת שיטות הפעולה של צוות מדבירים נט ואנחנו ממליצים לך לעיין בה לפני הזמנת הדברה באריאל כדי שיהיה לך ידע מספיק מקצועי כדי להבין האם חברת ההדברה שראיינת באמת מקצועית כמו שהיא מתארת.

סוגי המזיקים הנפוצים בישראל

תוכניות הפעולה של צוות מדבירים נט

לכידת חולדות באריאל

לכידת עכברים באריאל

מ-250 ₪

בגלל תנופת הבנייה הגדולה בישראל רואים יותר ויותר מכרסמים עולים על פני השטח בחיפושם אחרי מזון ומקומות יציבים יותר לחיות בהם. מכרסמים אלה נחשבים לחכמים במיוחד ובעלי חוש ריח מפותח, מה שהופך אותם למאתגרים במיוחד להדברה. לוכד חולדות ולוכד עכברים יבחרו ללכוד את המכרסמים האלו ולא לחסל אותם מכיוון שהם עלולים לגנוב קצת מהפיתיון ולאכול ממנו במקומות מסתור כמו עליות גג, מאחורי מכשירי חשמל כבדים או אפילו בתוך קירות גבס ולהתפגר שם. לאחר זמן מה ריח הריקבון ישטוף את הבית שלך ויזמין למקום מזיקים חדשים שיהפכו את הבית שלך למקום שקשה מאוד לחיות בו.

הדברת עשים באריאל

מ-270 ₪

היצורים דמויי הפרפר האלה נמשכים לאורות החזקים שיש בבתים ונשארים בגלל המזון הרב המצוי שם. אם זיהית חורים קטנים בבגדים או באריזות המזון שלך, כנראה שהגיע הרגע להזמין הדברה. במקום להשתמש בתכשירי ריסוס רעילים, מדביר עשים ישתמש בשיטת ההדברה הירוקה במקרה הזה. השיטה מבוססת על פיזור קפסולות קטנות בארון הבגדים ובמזווה. הקפסולות האלה מכילות פירומון שמפתה את העשים להתקרב ואז הם נדבקים ומתים. פתרון זה ידידותי לסביבה, לבני האדם ולבעלי החיים ולכן הוא המועדף על מדבירים מקצועיים.

הדברת נמלים באריאל

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש באריאל

מ-270 ₪

נמלים פולשות לבתים בחיפושן אחרי מזון. גם פירורים קטנים וטיפות מים שעמדו קצת יותר מדי יכולים לפתות את הנמלים ולכן חשוב לאטום את הבית היטב ולהקפיד על הניקיון שלו. מדביר נמלים יפזר פיתיונות ג'ל על שבילי הכניסה של הנמלים אליך הביתה ויגרום להן להאכיל את המלכה ולהרוג אותה. לאחר חיסולה של המלכה הקן יתפזר והאיום יוסר, למרות שכדי לוודא שלא נשארה אף נמלה מאחור המדביר ירסס את הקן ישירות. מדביר נמלי אש יצטרך לרסס את הצמחייה הקרובה לביתך מכיוון ששם הנמלים האלו מקננות והן עלולות לחזור.

הדברת טרמיטים באריאל

מ-250 ₪

התקפת טרמיטים נחשבת לאחת המורכבות בעולם ההדברה מכיוון שהחרקים הקטנים האלו פועלים 24/7 ויוצאים בהמוניהם לאכול מהעצים השונים בבית שלך. גילוי קן טרמיטים זו משימה לא פשוטה כי בדרך כלל הטרמיטים יבחרו למקם אותו קרוב ליסודות הבניין, מה שיחייב את המדביר לקדוח ברצפה כדי להגיע אליו ולהשמיד אותו. כדי להוציא את הטרמיטים מהעץ, מדביר טרמיטים יפזר פיתיונות ג'ל בסמוך לעץ שיחסלו אותם ברגע האכילה מהם. לבסוף, המדביר ישתמש באיוד בגז כדי להשמיד את הטרמיטים שחדרו עמוק מדי לתוך העץ ויכול להיות שהוא יצטרך לחזור להדברה נוספת כדי לוודא שלא נשאר טרמיט אחד מאחור.

הדברת פשפש מיטה באריאל

מ-520 ₪

מזיק זה נפוץ יותר בבתי הארחה ומלונות ופולש לבתים פרטיים בדרך כלל אחרי התארחות במקומות אלו. הפשפש פעיל בשעות הלילה ועוקץ את הרגליים כך שאם זיהית עקיצות קטנות עם כתמי דם לידיהן, ככל הנראה שהפשפש הגיע לביקור. הדברת פשפש מיטה נחשבת גם היא להדברה מורכבת בגלל אופיו החמקמק של המזיק הזה. הפשפש רגיש לחום גבוה ולכן מדביר פשפש מיטה ישתמש בקיטור כדי להדביר את הפשפשים שעל כלי המיטה שלך ויבקש ממך לכבס את הבגדים והמצעים שלך בטמפרטורה גבוה כדי לחסל אותם. לאחר מכן המדביר יאתר את הקנים של הפשפשים וישמיד אותם על ידי ריסוס ישיר לתוכם.

הדברת פרעושים באריאל

מ-320 ₪

פרעושים מסוגלים לנתר גבוה וכך הם נטפלים לחיות המחמד שלנו ופולשים אלינו הביתה. הם חיים בצמחייה ופעילים בעיקר בעונות החמות. מדביר פרעושים ירסס את הגינה והצמחייה הקרובה אליך כדי לחסל את הפרעושים שחיים שם. לאחר מכן המדביר יפזר חומרי הדברה על הפינות האהובות על חיות המחמד שלך ובריפודים השונים בבית וישאב אותם כדי לוודא שכל הפרעושים נעלמו מהם.

הדברת ג'וקים באריאל

מ-250 ₪

הג'וקים הדוחים נחשבים למזיקים קשים להדברה מכיוון שהם מסוגלים להסתגל לחומרי הדברה תוך דור אחד בלבד ולכן דורשים הדברה שמורכבת ממספר שיטות. התיקנים מתחילים לפעול בעיקר בעונות החמות ועולים מהביוב שמספק להם מחסה חם, לח ומלא במזון. מדביר ג'וקים ירסס את פתחי הביוב שלך, יפזר פיתיונות ג'ל שיחסלו את הג'וקים בקנים שלהם ואף יבחן התקנת מכשירי הדברה אלקטרוניים במידת הצורך.

הדברת צרעות באריאל

מ-270 ₪

צרעות הן ממש לא נחמדות ומסוגלות לגרום להתקפי אלרגיה חריפים מכיוון שהן עוקצות מספר רב של פעמים ויכולות לגייס את כל הקן שיעזור "להרחיק את האיום". מדביר צרעות יגיע בשעות החשכה, בהן הצרעות מתכנסות לתוך הקן, וירסס את הקן בחומר מיוחד שמונע מהן לעוף ולעקוץ. לאחר מכן מדביר הצרעות יסיר את הקן מהמקום וישים סוף למטרד הזה.

כמה עולה הדברה באריאל?

הצעת מחיר להדברה באריאל תיקבע על ידי מספר פרמטרים כגון סוג המזיקים, חומרת הבעיה, גודל השטח שיש להדביר ושעת ביצוע ההדברה. אך אל דאגה מכיוון שצוות מדבירים נט מנוסה בתחום ההדברה ומחזיק בידע רב ובציוד חדשני, מה שהופך את ביצוע ההדברה באריאל למהירה, יעילה וכמובן – משתלמת במיוחד!

שירותי הדברה באריאל 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר באריאל חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ בראש העין | מדבירים בלוד | שירותי הדברה בבאר יעקב | הדברה בפתח תקווה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן