תפריט סגור

הדברה בירושלים

כל סוג הדברה בירושלים, בכל שעה ובכל יום
צוות מדבירים נט מציע לך הדברה בירושלים, יעילה ומשתלמת בכל שעות היום. הצוות שלנו פועל ברישיון המשרד להגנת הסביבה ומשתמש אך ורק בחומרים המאושרים ומפוקחים על ידו, כל זאת כדי לבצע הדברה בריאה ככל הניתן בסביבתך ובסביבת משפחתך. לא הצלחת להתגבר על המזיקים באמצעים הביתיים? שיחת טלפון קצרה אלינו ואנחנו בדרך כדי לבצע הדברה שתסיר את האיום ותחזיר לך את השגרה!

מדביר בירושלים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בירושלים חייגו: 072-3341-454

הדברה בירושלים

שיטות שונות לביצוע הדברה בירושלים

כאשר שחושבים על הדברה, מיד עולה דמות של מדביר אשר מרסס עם ציוד מפחיד. זה היה נכון בתקופות אחרות, ישנות יותר ואילו היום התפתחו מגוון שירותי הדברה אשר נותנים מענה על המודעות הגוברת לאיכות הסביבה מצד אחד ולגיוון ולעמידות של מזיקים מהצד השני. אגב, שיטות אלה יכולות לעזור לך להבין אם המדביר שהזמנת הוא מדביר מקצועי מכיוון שתוכנית הדברה בעלת שיטה אחת איננה מקצועית ורוב הסיכויים שהיא לא תצליח להסיר את בעיית המזיקים בסביבתך. לכן רגע לפני שאתה מזמין שירותי הדברה בירושלים, אנחנו ממליצים לך להמשיך לקרוא!

הדברה ירוקה
שיטת ההדברה הירוקה לא מזיקה לסביבה ולבריאות המשפחה שלך. השיטה הזו מבוססת על שמנים אתריים, תבלינים ושאר חומרים אשר מתפרקים בקלות.

הדברה אלקטרונית
הפיתוח החדשני ביותר בעולם ההדברות. בעזרת שימוש במכשירים חשמליים ניתן להדביר את כל סוגי המזיקים הן החרקים והן בעלי החיים השונים.

הדברה ביולוגית
לרתום את הטבע לטובתנו! שיטה זו נפוצה יותר בשדות חקלאיים ושטחים פתוחים, בה יפזר המדביר את הטורפים הטבעיים של המזיקים ויגרום לחיסולם הוודאי. הטורפים אינם מזיקים לגידולים ולבני האדם ולכן מהווים פתרון מעולה לכל בעיית מזיקים.

ריסוס כימי
שיטת ההדברה הקלאסית אשר זכורה לכולנו. בשיטה זו ישתמש המדביר בחומרים בעלי רעילות נמוכה או בינונית וירסס אותם ישירות על מוקדי המזיקים או בפתחים המובילים לבית / לעסק שלך.

איוד בגז
ישנם חרקים המתחפרים עמוק מאוד וקשה עד בלתי אפשרי להגיע אליהם בעזרת שיטות ההדברה הקונבנציונאליות. שיטת האיוד בגז מצליחה לחדור לעומק רהיטים (במידה ומדובר בחרקי עץ) או לתוך מזון (עש הקמח) ולחסל את המזיקים הבוגרים, הזחלים והביצים.

הדברה משולבת
זוהי הדוגמה הטובה ביותר למדביר מקצועי. לאחר ניתוח בעיית המזיקים שלך, יחליט המדביר אילו שיטות לשלב כדי לבצע את ההדברה בצורה הבריאה, המהירה והיעילה ביותר.

כל השיטות לביצוע הדברה בירושלים!

בחיפושך אחרי מדביר בירושלים, יצא לך להיתקל בהמון מתחרים שיציעו לך הצעות שונות ומחירים נמוכים. לצערנו, הענף מלא בחובבנים אשר עלולים להחריף את הבעיה ולא לפתור אותה. אחת מהדרכים לזהות מדביר בירושלים שהוא מקצועי היא לפי רמת המומחיות שלו בסוגי ההדברה השונים, כך שככל שהמדביר יהיה מנוסה יותר, כך היכולת שלו לתמרן בין המגבלות השונות שלך לבין הדברה מקצועית תהיה גדולה יותר. כדי לעזור לך בנושא, בנינו טבלה המסכמת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת דרכי הטיפול בהם שיבטיחו לך ביצוע הדברה בירושלים שתחסל את כל המזיקים!

איזה מזיק מדבירים / מרחיקים?

כיצד מדבירים / מרחיקים אותו?

 

הרחקת עכברים בירושלים
הרחקת חולדות בירושלים

מ-250 ₪

עכברים וחולדות פועלים בלילות וחיים במקומות חשוכים עם קרבה למקורות מזון. מדביר מקצועי תמיד יעדיף ללכוד את המכרסמים האלו ולא לחסל אותם על ידי רעל. מכיוון שהחולדות והעכברים מסתתרים במקומות חבויים, הם עלולים לאכול מהפתיונות המורעלים ולמות שם. לאחר זמן מה יתחיל לעלות ריח של ריקבון מהמקומות האלו שימשוך אליו מזיקים נוספים ויהפוך את כל האזור למפגע אחד גדול שיהיה קשה מאוד לנקות.

הדברת נמלים בירושלים

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בירושלים

מ-270 ₪

הנמלים השחורות אינן מזיקות לבני האדם ומהוות מטרד אסתטי בלבד. נמלי האש הן סיפור אחר לגמרי והן מסוגלות לעקוץ באגרסיביות כל מי שיעז להתקרב לקן שלהם. הארס שלהן מסוכן לבני האדם מכיוון שהוא עלול לגרור תגובות אלרגניות חריפות באנשים רגישים. מדביר נמלים ישתמש בפתיונות ג'ל אשר נראים לנמלים כמו מזון. כשהן יקחו אותו לקן כדי להאכיל את המלכה, הן ירעילו אותה והיא תחוסל. לאחר מותה של המלכה הקן מתפזר, כל הנמלים נעלמות והמטרד יעלם. מדביר נמלי אש ישתמש באותה השיטה אך יוסיף גם ריסוס בחצר כדי לוודא שאף נמלת אש לא שרדה והאזור נקי.

הדברת פשפשים בירושלים

מ-520 ₪

פשפש מיטה הוא מחזה די נדיר בבתים פרטיים, אך כשהוא תוקף יש לפעול במהירות כדי להסיר אותו. מדביר פשפש מיטה יצטרך את העזרה שלך כדי להצליח לטהר את הבית מהמזיק הזה. דבר ראשון יש להרתיח את כל הבגדים והמצעים ב-60 מעלות לפחות ולייבש אותם בשמש כדי לחסל את הפשפשים שעליהם. לאחר מכן המדביר יבודד את החדר ויפזר אבקה מיוחדת על כלי המיטה. האבקה הזו חונקת את הפשפשים ולא מאפשרת להם להתרבות. בסוף ירסס המדביר את הסדקים השונים ברחבי החדר ואף ישתמש באיוד בגז כדי לחדור אליהם עמוק ככל האפשר ולחסל אותם. בגלל אופיו החמקמק של הפשפש הזה, ייתכנו מספר סבבי הדברה כדי לוודא שאפשר לחזור לשגרה.

הדברת ג'וקים בירושלים

מ-250 ₪

תיקנים פועלים במבנה של קן אותו הם בונים בסביבות חשוכות ולחות, עם גישה נוחה למזון כגון ביובים, חדרי אשפה, מתחת לכיורים וכו'. לג'וקים יש יכולת מדהימה להסתגל לחומרי הדברה ולכן מדביר ג'וקים ישתמש בשיטה משולבת אשר תכלול הדברה ירוקה (פיזור פתיונות ג'ל) וריסוס אזורי המחיה של הג'וקים. היות והג'וקים פעילים יותר בתקופות החמות, כדאי מאוד לפנות לעירייה כדי לבקש ריסוס בפתחי הביוב הציבוריים.

הדברת צרעות בירושלים

מ-270 ₪

צרעות אינן חוששות מבני האדם ולכן יכולות לקנן במחסנים, מנועי מזגן, תריסים חשמליים ועל קירות נסתרים ברחבי בניינים. הצרעות, שלא כמו הדבורים, יכולות לעקוץ מספר רב של פעמים ואף משחררות חומר אשר קורא לאחיותיהן לקן ברגע שמחסלים אותן. דבר זה הופך אותן למסוכנות במיוחד ולכן אסור לנסות להסיר קן צרעות לבד. מדביר צרעות יגיע בשעות החשכה (השעות בהן הצרעות נמצאות בתוך הקן) וירסס אותו בדבק מיוחד אשר מונע מהצרעות לעוף. לאחר הריסוס, יסיר המדביר את הקן ויחזיר את המצב לשגרה.

הדברות יתושים בירושלים

מ-270 ₪

היתושים מתרבים בחודשי האביב ולכן חשוב לטפל בהם כמה שיותר מוקדם. מקומות הרבייה של היתושים הם מקורות מים עומדים אותם יש לייבש כדי למנוע את ההתרבות.
מדביר יתושים יפעל בשני מישורים:

הדברת עש בירושלים

מ-270 ₪

עשים חודרים לארונות הבגדים וניזונים מהבדים השונים. ניתן להבחין בהם על ידי חורים קטנים אשר נגרמים מהכרסום שלהם בבגדים. הדברת עשים בצורה היעילה ביותר תיעשה על ידי פיזור מיקרו קפסולות אשר נדבקות לעשים ומחסלות אותם. הדברה זו נחשבת לבטוחה לשימוש ולא מסוכנת לבני אדם או לבעלי החיים.

הדברת טרמיטים בירושלים

מ-250 ₪

הטרמיטים דומים מאוד לנמלים וחודרים לבתים בחיפושיהם אחר מזון (עץ). המזיקים האלו פועלים במבנה של קן אך מתחפרים עמוק באדמה ולכן קשה מאוד לגלות אותם עד שזה מאוחר מדי. מדביר טרמיטים יפעל דבר ראשון לאתר את קן הטרמיטים ולהשמיד אותו. לעיתים המדביר יצטרך לקדוח ברצפה כדי להגיע אליו ולשפוך לתוכו חומר רעיל. לאחר מכן המדביר יפתה את הטרמיטים לצאת על ידי פיזור פתיונות ג'ל שלבסוף יחסלו אותם. הטרמיטים שכבר התחפרו עמוק בעץ יחוסלו על ידי שימוש בשיטת איוד בגז אשר מסוגלת לחדור עמוק יותר מכל אמצעי הדברה אחר.

מדבירים פרעושים בירושלים

מ-320 ₪

פרעושים הם חרקים קטנים אשר פעילים בעונות החמות וחודרים לבתים באמצעות בעלי החיים.
הדברת פרעושים מתחלקת לשניים:
 • הדברה מחוץ לבית:
  הפרעושים חיים על גבי צמחיה מסביב לבית ולכן המדביר ינכש את העשבייה וירסס אותה כדי לוודא שהפרעושים חוסלו.
 • הדברה בתוך הבית:
  המדביר יפזר אבקת הדברה על כלי המיטה האהובים על בעלי החיים שלך ועל הריפודים השונים בבית וישאב אותם בשואב רב עוצמה.

מכיוון שפרעושים מתחפרים עמוק בריפודים השונים, גם כן ייתכנו מספר טיפולי הדברה כדי לוודא שלא נשאר אפילו פרעוש אחד.

כמה עולה הדברה בירושלים?

מחירי הדברה בירושלים משתנים ותלויים במספר גורמים:

 • סוג המזיק
  חלק מהמזיקים מתפשטים מהר מאוד ובונים קנים במקומות נסתרים אשר דורשים עבודה מורכבת ויסודית רק כדי להתחיל את ההדברה עצמה.
 • שיטת ההדברה
  ככל שהמזיק פשוט יותר להדברה, כך גם שיטות ההדברה תהיינה פשוטות יותר. לעיתים נדרשת הדברה בשיטה המשלבת מספר שיטות, דבר שגורם לתמחור גבוה יותר.
 • שטח ההדברה
  ככל שהמבנה או השטח גדולים יותר, הם מצריכים שימוש מוגבר בחומרים ובשעות עבודה.

חשוב לנו לציין שצוות מדבירים נט מורכב מאנשי מקצוע מנוסים אשר יפתרו כל בעיית מזיקים במהירות וביעילות ולכן אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי לקבל שיחת ייעוץ בחינם שתעזור לנו להבין את חומרת הבעיה שלך כדי להתאים לך הצעת מחיר אטרקטיבית התפורה בדיוק למידותיך.

שירותי הדברה בירושלים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר בירושלים חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

הדברה ירוקה היא הדברה טבעית ללא חומרים רעילים ושלא פוגעת בסביבה ואינה מסוכנת לבני הבית וחיות המחמד.

icon

כיום ישנו מגוון של שיטות הדברה כמו ריסוס כימי, הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית, איוד בגז ועוד. מדביר מקצועי, מוסמך ומנוסה יידע להתאים את סוג ההדברה למצב בשטח ועל פי סוג המזיקים שיש להדביר.

icon

הדברה בירושלים עולה החל מ-250 ש"ח ומחירה נקבע על פי סוג המזיקים שיש להדביר, שיטת ההדברה וגודל ואופי השטח שבו יש לטפל.

icon

אחת משיטות ההרחקה של מכרסמים היא באמצעות מלכודות שאינן פוגעות בהם. היתרון הוא גם בכך שלא נשאר לאחר ההרחקה פגר בבית שגורם לריח רע ומשיכה של מזיקים נוספים.

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בבית שמש | הדברה במעלה אדומים | מדביר מומלץ במודיעין | שירותי הדברה בלוד

צריך עזרה?
דילוג לתוכן