תפריט סגור

הדברה בשדרות

הדברה בשדרות במקסימום יעילות ומינימום מחיר!
העיר שדרות מוקפת בשטחים פתוחים אשר מושכים אליהם חרקים שלא נפוצים בעיר ולכן המדביר הנבחר צריך להיות עם מספיק ידע וציוד כדי לתת מענה לאתגרים האלה. צוות מדבירים נט עובד בתחום ההדברות מזה זמן רב ומכיר את כל סוגי המזיקים בישראל, העירוניים והלא עירוניים ולכן יכול להעניק לך מענה מלא לכל סוג מזיק שהגיע לבית שלך. הצוות שלנו פועל מסביב לשעון ומסוגל לבצע הדברה בשדרות בכל רגע נתון ולך יש רק להתקשר ולהזמין אותנו!

מדביר בשדרות זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בשדרות חייגו: 072-3341-454

הדברה בשדרות

מדוע כדאי לך להזמין מדבירים בזמן?

הבעיה במזיקים היא קצב ההתרבות שלהם. שניים שלושה פרטים שפספסת כשניסית להדביר עם תכשירים ביתיים יכולים להתרבות ולהפוך את השגרה בבית שלך לסיוט מתמשך. מצד שני, אפשר לנסות להדביר את המזיקים בבית באמצעים ביתיים כל עוד מזהים שהמגמה לא מתעצמת והסדר בבית נשמר. ישנם מגוון אמצעים להדברה ביתית שאפשר להשתמש בהם, אבל כדאי להבין שהתכשירים האלו מכילים רעלים במינונים שונים ולכן לא מומלצים לשימוש יומיומי. כדי להבין אם הבית שלך נמצא תחת מתקפה, נשמח להעניק לך שיחת ייעוץ והכוונה בחינם במהלכה ננתח את מצב המזיקים אצלך ונדע אם הגיע הזמן להזמין הדברה בשדרות. עד אז ניתן לאטום את הפתחים השונים של הבית ולהתקין רשתות צפופות על החלונות כדי למנוע פלישה של המזיקים.

כשמדובר בהדברה בשדרות – מזמינים רק את המומחים

כפי שכתבנו, העיר שדרות מוקפת בשטחים פתוחים ובבריכות דגים ולכן מושכת אליה סוגי מזיקים שלא נראה בערים אחרות. לצערנו, בזמן האחרון אנחנו מזהים מגמה ברורה של כניסה של מדבירים חובבנים לתחום שמעידים על עצמם כמדבירים מקצועיים ומבטיחים הדברות מהירות וזולות מדי. מדביר חובבן יכול להחריף את הבעיה במקרה הטוב ולגרום לפגיעה בריאותית במקרה הרע ולכן כדאי מאוד לבחון המקצועיות של המדביר על ידי מספר פרמטרים:

 • רישיון הדברה בתוקף
  תעודת מדביר מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה היא חובה לפני הזמנת מדביר בשדרות. כל מדביר שלא יציג לך תעודה כזו מסכן אותך ואת המשפחה שלך ולא מומלץ להתחיל לעבוד איתו.
 • חומרי הדברה מפוקחים ומאושרים
  לא כל חומרי ההדברה מכילים רעלים, אך הם מרוכזים מאוד ועבודה לא נכונה איתם עלולה לפגוע בבריאותך ובבריאות המשפחה שלך. אפשר לבקש לבדוק את חומרי ההדברה כדי לראות האם מוטבעות עליהם חותמות של המשרד להגנת הסביבה המאשרות את התקינות של החומרים האלו.
 • מגוון שיטות הדברה
  הידע המקצועי של המדביר חשוב לאין שיעור במיוחד בשנים האחרונות מכיוון שהמזיקים התחילו לפתח עמידות לכל מיני חומרי הדברה. המגמה הזו אילצה את המדבירים לחפש פתרונות הדברה חדשים ודרכים יצירתיות להדביר את המזיקים. שיטות ההדברה העיקריות הן הדברה ירוקה, הדברה ביולוגית, הדברה אלקטרונית ואיוד בגז.
 • זמינות מלאה בכל שעות היממה, כולל שבתות וחגים
  מזיקים תוקפים לפי השעון הביולוגי שלהם ולכן ההתקפות שלהם יכולות לקרות בכל רגע נתון. מדביר מקצועי מסוגל לבצע כל סוג הדברה בכל רגע נתון מכיוון שהוא ערוך לכך מבחינת צוות ומבחינת ציוד.

איך מבצעים הדברה בשדרות?

קריטריון נוסף שיכול לעזור לך להבין האם מדביר בשדרות שבו בחרת באמת מקצועי כמו שהוא מעיד על עצמו הוא דרכי הפעולה שלו. מדביר מנוסה יכיר את המזיקים השונים לעומק וידע להתאים להם תוכניות הדברה יצירתיות שמבינות את המזיקים ומחסלות אותם על ידי שימוש בנקודות התורפה שלהם. כדי להכניס אותך קצת יותר לעניינים, יצרנו טבלה המסכמת את תוכניות ההדברה השונות של צוות מדבירים נט לסוגי המזיקים הנפוצים בישראל. בפעם הבאה שיגיע הזמן להזמין הדברה בשדרות, יהיה לך ידע מורחב שיעזור לך להבין אם המדביר שהזמנת באמת מומחה.

סוג המזיק אשר תקף

שיטת ההדברה של צוות מדבירים נט

הדברת פשפש מיטה בשדרות

מ-520 ₪

המזיק הזה נחשב למזיק חמקמק מכיוון שהוא מתרבה מהר, פועל רק בלילות ומסתתר בחריצים וסדקים בבית. מדביר פשפש מיטה יתקוף את המזיק בכמה דרכים בו זמנית. דבר ראשון הוא יבקש ממך לכבס את המצעים והבגדים שלך בטמפרטורה גבוהה כדי לחסל את הפשפשים שעליהם. לאחר מכן הוא יפזר אבקת הדברה על כלי המיטה שלך, יפעיל עליהם קיטור ולבסוף ישאב אותם כדי לחסל את הפשפשים שם ולבסוף ירסס ויאטום את הסדקים והחריצים בהם מקננים הפשפשים. יכול מאוד להיות שיתקיימו מספר סבבי הדברה בגלל האופי החמקמק של הפשפש.

הדברת פרעושים בשדרות

מ-320 ₪

כשהאביב מגיע הפרעושים מתחילים להתעורר משנתם וחוזרים לרבוץ בצמחייה גבוהה ולארוב לבעלי החיים שלנו. היכולת המדהימה שלהם לנתר גבוה מאפשרת להם לטפס על חיות המחמד ולחדור אלינו הביתה. למרות היכולת המדהימה שלהם לקפוץ, הפרעושים הם מזיקים קטנים שקשה לראות במבט חטוף. כדי למנוע מהפרעושים להיכנס אליך הביתה, מדביר פרעושים ירסס את הצמחייה הקרובה אליך בחומרים מעכבי גדילה ויחסל את המושבה שהם הקימו. לאחר מכן המדביר יפזר אבקת הדברה על המקומות בהם חיות המחמד שלך אוהבות לרבוץ וישאב אותם בשואב רב עוצמה.

הדברת נמלים בשדרות

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש בשדרות

מ-270 ₪

נמלי האש, בניגוד לנמלים השחורות, מסוכנות לבני האדם ועלולות לגרור תגובות אלרגיות חריפות אצל אנשים רגישים מכיוון שהן מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ולשחרר ארס. מדביר נמלים יאתר את מיקום הקן וירסס אותו. במקביל המדביר יפזר פתיונות ג'ל שימשכו את הנמלים לקחת אותם ולהאכיל את המלכה שתחוסל ולאחריה הקן יתפזר. מדביר נמלי אש מנוסה ירסס גם את הצמחייה הקרובה לבית שלך מכיוון שזהו האזור שהנמלים האלה אוהבות לקנן בו.

הדברת ג'וקים בשדרות

מ-250 ₪

התיקנים מסוגלים לפתח עמידות לחומרי הדברה תוך דור אחד ולכן הם נחשבים למזיק שקשה במיוחד להדביר. מצד שני, ניתן לשלב בין שיטות ההדברה ולחסל את התיקנים בהצלחה. התיקנים חיים בביוב ולכן מסכנים את בני האדם עם העברת מחלות. מדביר ג'וקים ישתמש בשיטה המשלבת ריסוס, פיזור פתיונות ג'ל ואם צריך גם התקנה של מכשירים אלקטרוניים שייצרו גלי קול בתדרים גבוהים שישבשו את היכולת של הג'וקים לנווט וירחיקו אותם מהבית שלך. בנוסף כדאי להתקשר לעירייה כדי לבקש ריסוס של פתחי הביוב הציבוריים הקרובים אליך.

הדברת צרעות בשדרות

מ-270 ₪

הצרעות לא חוששות מבני האדם ולכן מסוגלות לקנן קרוב מאוד אליהם. אסור לנסות להסיר קן צרעות לבד מכיוון שהן יכולות לעקוץ מספר רב של פעמים ולגרום לפגיעה בריאותית משמעותית. קני הצרעות יכולים להסתתר במרפסות, מנועי מזגנים, תריסים חשמליים, גגות ועליות גג ועוד. מדביר צרעות יגיע בחשכה (זהו הזמן בו הצרעות מתכנסות לתוך הקן) ויפזר עליהן דבק מיוחד שמונע מהן לעוף ויסיר את הקן.

לכידת עכברים בשדרות

לכידת חולדות בשדרות

מ-250 ₪

העלייה בבניה גורמת למכרסמים האלה לעלות לפני השטח בחיפוש אחרי מקומות מחיה חדשים. הסכנה בהם היא היכולת שלהם להעביר מחלות דרך נשיכות, פיזור גללים ואכילה ממזון חשוף. המכרסמים האלה פעילים בעיקר בשעות הלילה וניזונים משאריות מזון שנשכח במטבח או בפחים. לוכד עכברים ולוכד חולדות תמיד יעדיפו ללכוד את המכרסמים ולא לחסל אותם כדי לא לגרום למפגע תברואתי.

הדברת טרמיטים בשדרות

מ-250 ₪

הטרמיטים נחשבים גם הם למזיק שקשה מאוד להדביר מכיוון שהם מתחפרים עמוק באדמה ויוצאים בהמוניהם לחסל את רהיטי העץ שבבית שלך. הקנים של הטרמיטים לרוב יהיו צמודים ליסודות הבניין ולכן מדביר טרמיטים יאלץ לקדוח ברצפה כדי להגיע אליהם ולהשמיד אותם. לאחר מכן המדביר יפתה את הטרמיטים שבעץ לצאת החוצה על ידי פיזור פתיונות ג'ל ויבחר לאייד בגז את הטרמיטים שהתחפרו עמוק בתוך העץ.

הדברת עשים בשדרות

מ-270 ₪

שני סוגי עשים עיקריים עושים צרות לבני האדם והם עש הבדים ועש הקמח. מדביר עשים יבחר בהדברה ירוקה שלא דורשת הכנה מוקדמת ולא מסוכנת לבני האדם ולבעלי חיים ויפזר קפסולות קטנות המכילות פירומון שמושך אליהן את העשים. ברגע שהעשים יתקרבו לקפסולות הם ידבקו אליהן ויחוסלו.

כמה עולה הדברה בשדרות?

אופי המזיקים שונה זה מזה וכך גם שיטות ההדברה משתנות בהתאם. מחיר הדברה בשדרות יקבע לאחר שנקיים איתך שיחה זריזה בה נבין את תמונת המצב, גודל השטח שיש להדביר ושעת ביצוע ההדברה. עם כל זאת, צוות מדבירים נט מלא ניסיון בתחום ההדברה ויכול לבצע הדברה בשדרות במהירות ובמקצועיות שהופכות את תהליך ההדברה ליעיל ומשתלם במיוחד!

שירותי הדברה בשדרות 24 שעות עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר בשדרות חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים באופקים | הדברה בבאר שבע | מדביר מומלץ באשקלון | שירותי הדברה בקרית מלאכי

צריך עזרה?
דילוג לתוכן