תפריט סגור

הדברה בדימונה

בישראל קיימים אלפי סוגי מזיקים אשר במקרה הטוב קצת יגעילו אותך ובמקרה הרע יעקצו או יהרסו חלקים בבית או בעסק שלך. כדי להתמודד איתם כדאי להחזיק מספר טלפון של חברת הדברה מקצועית וזריזה שיכולה לבצע הדברה בדימונה בזמן קצר. צוות מדבירים נט פועל מסביב לשעון במתכונת מלאה גם בשבתות ובחגים ולכן יכול להעניק לך פתרון מיידי ומקצועי לכל בעיית מזיקים שתקפה את סביבתך!

מדביר בדימונה זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר בדימונה חייגו: 072-3341-454

הדברה בדימונה

הדברה בדימונה לכל סוגי המזיקים

מהי ההגדרה של מדביר מקצועי?

כיום ניתן למצוא המון מדבירים שמעידים על עצמם שהם מדבירים מקצועיים אך יחד עם זאת מעניקים מחירים נמוכים משמעותית ממחירי השוק. כמו בכל מקצוע, ידע ניסיון ומיכשור מקצועי שנצברו במשך השנים מעלים את המקצועיות של חברת ההדברה ובהתאם המחיר עולה. מצד שני, חברת הדברה מקצועית תבצע הדברה בדימונה בצורה מקצועית, מהירה ויעילה כך שבסופו של דבר הסכומים מתאזנים. חברת הדברה מקצועית תחזיק ברישיונות מטעם המשרד להגנת הסביבה ותשתמש אך ורק בחומרי הדברה מוכרים ובטוחים לשימוש ולא תסכן את הבריאות שלך ושל הקרובים אליך. דבר נוסף שיש לבדוק הוא כמה שיטות הדברה המדביר מכיר. כיום קיימות 5 שיטות הדברה נפוצות עליהן נרחיב קצת בהמשך. מדביר שיציג בפניך רק שיטת עבודה אחת ויגיד לך שהיא יעילה כנגד כל המזיקים ככל הנראה לא יצליח להדביר את המזיקים שתקפו את סביבתך בצורה טובה ואף עלול להחמיר את המצב.

שיטות הדברה נפוצות

 • הדברה ירוקה
  בזמן האחרון עולה המודעות לאורח חיים בריא וגם עולם ההדברה מושפע מהטרנד הזה ואימץ אותו לחיקו. הדברה ירוקה היא שיטה אשר מתבססת על שימוש בחומרים טבעיים כמו שמנים אתריים, תבלינים, ירקות וכו' אשר הוכחו כיעילים נגד רוב המזיקים ולא פוגעים בסביבה, בבני האדם ובבעלי החיים.
 • איוד בגז
  ישנם מזיקים שמתחפרים עמוק בתוך מקומות שריסוס לא יכול להגיע אליהם כמו למשל טרמיטים ועש הקמח. כדי להדביר אותם צריך להשתמש בגז אשר מסוגל לחדור עמוק לכל המקומות הבעייתיים ולחסל את המזיקים מבלי להשאיר עקבות.
 • הדברה ביולוגית
  לכל מזיק יש את הטורף הטבעי שלו וזה בדיוק מה שהשיטה הזו עושה. הדברה ביולוגית נפוצה יותר בשטחים פתוחים ובשדות חקלאיים מכיוון שבמקום לרסס שטחים גדולים בחומרים כימיים, המדביר מפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים וכך השטחים מתנקים ממזיקים בצורה הבריאה והטבעית ביותר.
 • הדברה אלקטרונית
  ישנם מקומות שלא יכולים לבצע הדברה על בסיס קבוע ולכן הם מעדיפים להשתמש במכשירים אלקטרוניים שמשבשים את היכולת של המזיקים לשהות באזור הזה. בדרך כלל משתמשים בהדברה אלקטרונית במקרים של עטלפים, מכרסמים ויונים מכיוון שאסור לחסל אותם או שעדיף להרחיק אותם מאשר לנהל איתם מלחמת התשה עם השיטות האחרות.
 • ריסוס כימי
  השיטה הקלאסית בה המדביר משתמש בחומרי הדברה בעלי רעילות נמוכה או בינונית אשר מרוססים ישירות על המזיקים או על הקנים שלהם. שיטה זו מצריכה הכנה מוקדמת של הבית לפני ההדברה ולאחריה ולכן נחשבת לפחות מומלצת מבין כל ההדברות. מדביר מקצועי לרוב ישתמש בשיטה הזו כמוצא אחרון ורק במינונים נמוכים.

הדברה בדימונה – שיטות עבודה מקצועיות

דרך מעולה להבין אם המדביר שראיינת באמת מקצועי כמו שהוא אומר היא לבחון את סל הכישורים שלו ואת היצירתיות שלו בכל מה שנוגע לתוכניות הדברה של המזיקים השונים. מדביר בדימונה שהינו מקצועי ינתח את המצב הספציפי שלך וידע להתאים אליו שיטות וחומרי הדברה שיחסלו את המזיקים במהירות וביעילות. כדי לחבר אותך לעולם ההדברות, יצרנו טבלה המרכזת את סוגי המזיקים הנפוצים בישראל ואת שיטות העבודה של צוות מדבירים נט. במידה ויש לך שאלות נוספות בנוגע להדברה בדימונה, נשמח לענות עליהן במוקד ההזמנות שלנו.

סוג מתקפת המזיקים

שיטת ההדברה של צוות מדבירים נט

לכידת חולדות בדימונה
לכידת עכברים בדימונה

מ-250 ₪

עכברים וחולדות נחשבים למזיקים בעלי אינטליגנציה מפותחת וחושים מחודדים ולכן מהווים אתגר לכל מדביר. יחד עם זאת, לוכד חולדות ולוכד עכברים יעדיפו לפזר מלכודות לכידה ולא לחסל את המזיקים האלו כדי לא לגרום להם למות במקומות שקשה להגיע אליהם, דבר אשר יאלץ אותך להזמין שירותי פינוי פגרים על מנת להיפטר מהמטרד.

הדברת פשפש מיטה בדימונה

מ-520 ₪

התקפה של המזיק הזה נחשבת למורכבת ומעיקה למרות שהיא נדירה במגזר הפרטי ומאפיינת יותר בתי מלון ואכסניות. מדביר פשפש מיטה יצטרך את העזרה שלך כדי שתהליך ההדברה יהיה מהיר ויעיל. הוא יבקש ממך לכבס בטמפרטורה גבוהה את הבגדים והמצעים שלך ובמקביל ישתמש בקיטור על כלי המיטה שלך וירסס את מקומות המסתור של פשפש המיטה ברחבי הבית.

הדברת נמלי אש בדימונה

מ-270 ₪

הדברת נמלים בדימונה

מ-250 ₪

נמלים פועלות במבנה של קן וכל תפקידן הוא לספק מזון לביצים ולמלכה. בעוד שהנמלים השחורות לא מהוות סכנה לבני אדם, נמלי האש נחשבות למין מסוכן מכיוון שהן אגרסיביות במיוחד ומסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים ולגרום להתקפות אלרגיה באנשים רגישים. הנמלים פולשות לבתים בטור מסודר דרך פתחים בבית. מדביר נמלים יאתר את שבילי ההליכה שלהן ויפזר לאורכו פתיונות ג'ל אותם הנמלים יקחו לקן וירעילו את המלכה. לאחר מכן הקן יתפזר והנמלים יעלמו, אך כדי לוודא שהקן חוסל המדביר ירסס אותו במעט חומרי הדברה. מדביר נמלי אש ירסס גם את הצמחיה הסמוכה אליך מכיוון ששם הנמלים האלו מקננות.

הדברת ג'וקים בדימונה

מ-250 ₪

תיקנים פעילים בעונות החמות וחיים בביובים שם הם נהנים מסביבה לחה, חשוכה ומלאת מזון. הג'וקים נחשבים למזיקים עמידים במיוחד ולכן מדביר ג'וקים יהיה חייב להשתמש במספר שיטות הדברה במקביל כדי להצליח להדביר אותם. מצד שני, בגלל העמידות הזו התפתחו שיטות הדברה יעילות במיוחד שהופכות את התהליך למהיר ויעיל מאי פעם. ניתן להדביר ג'וקים בריסוס כימי, בהדברה ירוקה על ידי פיזור פתיונות ג'ל ובהדברה אלקטרונית על ידי מכשירי המשבשים את חוש ההתמצאות של הג'וקים.

הדברת עשים בדימונה

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים של עשים המזיקים לסביבת בני האדם והם עש הבדים ועש הקמח. מדביר עשים ישתמש בשיטת ההדברה הירוקה ויפזר מיקרו קפסולות קטנות המושכות את העשים אליהן, מדביקות אותן ובכך מחסלות אותם. להדברת עש הקמח ישתמש המדביר באיוד בגז כדי לא לפגוע במזון.

הדברת טרמיטים בדימונה

מ-250 ₪

טרמיטים ניזונים מעמילן עץ אשר נמצא בכל סוגי העץ ולכן נמשכים לבתים פרטיים שם העץ נמצא בשפע. הטרמיטים פועלים במבנה של קן בדיוק כמו נמלים ומכרסמים את העץ ללא הפסקה עד שהוא מושמד. הדברת טרמיטים נחשבת גם היא למורכבת כי כמעט תמיד גילוי הטרמיטים יגיע מאוחר מדי אחרי התפשטות שלהם ברהיטי העץ השונים. מדביר טרמיטים יאתר את הקן של הטרמיטים (לעיתים על ידי קדיחה ברצפה) ויחסל אותו על ידי שפיכת חומרי הדברה ישירות לתוכו. במקביל, המדביר יפזר פתיונות ג'ל שיפתו את הטרמיטים לצאת מהעץ ויחסלו אותם ולבסוף ישתמש באיוד בגז כדי לחדור עמוק אל העץ ולחסל את הטרמיטים שהתחפרו שם.

כמה עולה הדברה בדימונה?

כשניגשים לנסח הצעת מחיר להדברה בדימונה מתחשבים במספר גורמים אשר משפיעים על המחיר הסופי של ההדברה.

 • איזה מזיק תקף את סביבתך
  כפי שראית, ישנם המון סוגים של מזיקים בישראל וכל אחד דורש טיפול שונה ברמת איתור מוקד ההתפרצות, סיווג המזיק לזן הספציפי וכמובן התאמת ההדברה אליו.
 • הדרך בה מדבירים את המזיקים
  מדביר מקצועי ישלב מספר שיטות הדברה כדי להגיע לתוצאה הרצויה. מעבר לכך, ישנם מזיקים שונים אשר ידרשו מהמדביר בדימונה לחזור אליך שוב ולהשלים את הטיפול בגלל האופי שלהם (פשפש מיטה, טרמיטים, פרעושים).
 • גודל השטח ואופי המבנה להדברה
  דין דירה בת 2 חדרים הוא לא דין בית פרטי בעל מספר קומות ולכן ככל שהמבנה יהיה מורכב יותר, כך ההדברה תתייקר.

יחד עם זאת, הניסיון והמקצועיות של צוות מדבירים נט יהפכו את תהליך ההדברה למהיר ויעיל כך שמחיר הדברה בדימונה לא יהיה יקר אלא משתלם במיוחד מכיוון שבפעם הבאה שיגיע הזמן להדביר, המזיקים ידלגו על הבית שלך ושגרת החיים שלך לא תפגע!

שירותי הדברה בדימונה 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר בדימונה חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בבאר שבע | הדברה בשדרות | מדביר מומלץ באשדוד | שירותי הדברה באשקלון

צריך עזרה?
דילוג לתוכן