תפריט סגור

הדברה באשקלון

עולם המזיקים התפתח משמעותית ובכל שנה מתווספים מזיקים חדשים אשר פולשים לישראל ומעמידים את עולם ההדברה באתגרים חדשים. הדברה צריכה להיות מקצועית, יעילה ומשתלמת על מנת להסיר בוודאות את המטרד. צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה שנים רבות ומבצע הדברה באשקלון עם רישיון מהמשרד להגנת הסביבה ומשתמש בחומרים אשר מאושרים ומפוקחים לביצוע ההדברה. הצוות זמין עבורך 24/7 בכל ימי השבוע ללא סייגים ומסוגל להגיע אליך תוך זמן קצר ולבצע הדברה באשקלון ללא עיכובים. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו על מנת לקבל הצעת מחיר אטרקטיבית ומקצועית שתחסל כל מזיק שהגיע לבקר אותך.

מדביר באשקלון זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר באשקלון חייגו: 072-3341-454

הדברה באשקלון

הדברה באשקלון מא' ועד ת'

אשקלון, כמו כל עיר אחרת בישראל, סובלת גם היא ממזיקים. התגברות הבנייה יחד עם התמעטות הטורפים הטבעיים של המזיקים גורמת להם לפרוח ולהשתלט על עוד ועוד שטחים. הדברה באשקלון צריכה להעניק מענה מלא לכל סוג מזיק אשר תקף אותך והשתלט על השגרה שלך. הידע והניסיון של צוות מדבירים נט מוכחים ויעידו על כך לקוחות מרוצים אשר ממליצים עלינו לחבריהם. הדברה באשקלון היא נושא שלא מרבים להתעמק בו ולכן קיימת בו המון בורות וחוסר ידע. מצב זה מבלבל ועלול לגרום לך להזמין שירותי הדברה שאינם מקצועיים רק כי המחיר שלהם אטרקטיבי או שהמדביר הוא איש מכירות מקצוען שיודע לשכנע. כדי לעשות לך סדר בבלאגן ולעזור לך להבין טוב יותר את עולם ההדברות ריכזנו עבורך טבלה אשר מסכמת את טיפולי ההדברה הנפוצים בישראל. בשיחה הבאה שלך עם מדביר באשקלון יהיו לך כלים חדשים אשר יעזרו לך להבין האם המדביר הוא באמת מקצועי כמו שהוא אומר או שמא הוא מנסה למכור לך הדברה לא מקצועית.

דרכי הטיפול של מדביר באשקלון

סוג התקיפה ועלות משוערת לטיפול

איך מתמודדים איתה?

הדברת פשפשים באשקלון

מ-520 ₪

הדברת פשפש מיטה נחשבת למורכבת מכיוון שהפשפשים מסתתרים במקומות חבויים ופועלים רק בלילות. הפשפשים תוקפים באיזור הרגליים וצבעם חום אדום. מדביר פשפש מיטה באשקלון יאתר את מקומות המסתור של הפשפשים וירסס אותם. במקביל, ישאב מדביר פשפש מיטה את כלי המיטה והמזרן ויפעיל עליהם קיטור אשר ישמיד אותם. לעיתים יש צורך במספר ביקורים על מנת לחסל את הפשפשים לתמיד.

הדברת פרעושים באשקלון

מ-320 ₪

פרעושים חיים בצמחיה נמוכה ונדבקים בדרך כלל לבעלי חיים אך לעיתים יכולים להידבק גם לבני אדם. מדביר פרעושים מקצועי באשקלון ינסה לאתר את מקומות המחיה של הפרעושים וידביר אותם. לאחר מכן ישאב מדביר הפרעושים את כל הריפודים בבית, כולל את אלו של בעלי החיים, וירסס אותם במידת הצורך.

הדברת נמלים באשקלון

מ-250 ₪

נמלים חיות במבנה של קן ופועלות לשמר את הקן ולהאכיל את המלכה והרימות. נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני אדם אך הן בהחלט מהוות מטרד רציני. נמלים מגיעות אליך הביתה כדי לאסוף מזון ולהביא אותו לקן. התנהגות זו הובילה לפיתוח פיתיונות ג'ל אשר נראים בדיוק כמו מזון. הנמלים מאכילות את המלכה שמחוסלת לאחר האכילה. כשהמלכה מחוסלת, הנמלים מתפזרות והקן ננטש. כדי לוודא שלא יהיו יותר נמלים אצלך בבית, מדביר נמלים מקצועי באשקלון ירסס מעט את הקן ויעלים לחלוטין את הסיכוי שהן תחזורנה.

הדברת נמלי אש באשקלון

מ-270 ₪

נמלים אלו פלשו אלינו ככל הנראה מדרום אפריקה. נמלי אש מאופיינות באגרסיביות ולא יהססו לעקוץ כל יצור אשר הן יתקלו בו. עקיצות נמלי אש מסוכנות לבני האדם מכיוון שהן יכולות לגרום לתגובות אלרגיות חריפות באנשים רגישים. נמלי אש משתלטות על כל האיזור בהן הן חיות ולכן הדברת נמלי אש באשקלון תתבצע בשני מישורים:
  • פיזור פיתיונות ג'ל לחיסול הקן
  • ריסוס הצמחיה כדי למנוע מהנמלים להתפשט

לכידת מכרסמים באשקלון

מ-250 ₪

חולדות ועכברים עלולים לנשוך ולהעביר מחלות שונות דרך ההפרשות שלהם. לוכד עכברים באשקלון ישתמש במלכודות מיוחדות אשר לא מחסלות את העכברים. הסיבה לכך היא שפגרי העכברים יכולים להפוך למטרד גדול אף יותר מכיוון שהם יתחילו להבאיש ואף למשוך מזיקים אחרים. לוכד מוסמך של חולדות יפעל באותה הדרך מכיוון שההבדל היחידי הוא בגודל המכרסם ולא בשיטת ההדברה.

הדברת צרעות באשקלון

מ-270 ₪

צרעות הן חרקים מעופפים אשר מאופיינים באגרסיביות שלהם וביכולת שלהם לעקוץ מספר רב של פעמים. ארס הצרעות יכול לגרום גם הוא לתופעות אלרגניות חריפות. צרעות פעילות מחוץ לקן בשעות היום ולכן מדביר צרעות יפעל נגדן דווקא בשעות החשיכה. כדי להדביר אותן, ישתמש מדביר צרעות באשקלון באחת משתי שיטות:
  • פיתיונות בשר מורעלים אותם יקחו הצרעות לקן ויחסלו אותם מבפנים
  • ריסוס הקן בדבק מיוחד אשר מונע מהצרעות לעוף

לאחר מכן יסיר מדביר הצרעות את הקן וישים סוף למטרד.

הדברת טרמיטים באשקלון

מ-250 ₪

מזיקים אלו מזכירים נמלים בגודלם וניזונים מכל סוגי העץ הקיימים. טרמיטים בונים את הקן שלהם עמוק יחסית באדמה ולכן דורשים טיפול משולב. מדביר טרמיטים באשקלון יאתר את קן הטרמיטים על ידי פיזור פתיונות ג'ל ולאחר מכן יקדח ברצפה ויפזר חומרי הדברה לתוכו.

הדברת מזיקי מזון באשקלון

מ-270 ₪

מדביר מזיקי מזון באשקלון יבין איזה סוג מזיק תקף את המטבח שלך ויפעל להדביר אותו בשלל שיטות כגון איוד בגז, ריסוס ועירפול.

הדברת תיקנים באשקלון

מ-250 ₪

תיקנים ניזונים משאריות מזון וחיים באיזור חשוכים ולחים. לרוב יהיו אלו פתחי ביוב, חדרי אשפה ופחים. התקפת תיקנים היא חוויה נוראית ולכן מדביר ג'וקים באשקלון ינסה להבין את גודל המתקפה ורק אז יציע לך תכנית הדברה. תכנית זו יכולה לכלול פיזור פיתיונות ג'ל, ריסוס ואיוד בגז. גם העירייה אחראית להדברת תיקנים ולכן מומלץ לך לפנות לעירייה ולברר האם היא ביצעה ריסוס בפתחי הביוב הקרובים לביתך

הדברת יתושים באשקלון

מ-270 ₪

הדברת יתושים בוגרים זה רק חצי מהפיתרון ולכן יש לדאוג להדברת זחלי וביצי היתושים. מדביר יתושים באשקלון יעלים את היתושים הבוגרים אך לא יעצור שם. מדביר היתושים יאתר את מקורות המים העומדים בהם מתרבים היתושים וייבש אותם או יפזר בהם אמצעי הדברה ביולוגיים כגון צמחי מים או דגי גמבוזיה אשר ניזונים מהזחלים ומהביצים של היתושים.

הדברת עשים באשקלון

מ-270 ₪

ישנם שני סוגים של עשים אשר מהווים מטרד לאדם:
  • עש הקמח
  • עש הבדים

עשי הבד ניזונים מבדים שונים כגון משי וכותנה. הם חודרים לביתך בגלל האורות החזקים ונשארים לאכול את הבגדים שלך. מדביר עשים באשקלון יפזר קפסולות אשר נדבקות לעש ומחסלות אותו. עש הקמח לעומת זאת חודר למזון ומטיל שם את ביציו. מדביר עשים ישתמש באיוד בגז על מנת להגיע לכל האיזורים במזון. גז זה ידידותי לסביבה ומתנדף מהר כך שאין סכנה לסחורה עצמה.

הדברת זבובים באשקלון

מ-250 ₪

מעבר לזבובים המעצבנים, ישנו סוג אחר של זבוב שמסוכן לאדם והוא זבוב החול. זבוב זה יכול להעביר לאדם את מחלת הלישמניה המסוכנת. מדביר זבובים באשקלון ירסס את כל הצמחיה הקרובה אליך בחומרים בעלי רעילות נמוכה אשר ישמידו את הזבובים אך לא יפגעו בצמחים.

כמה עולה הדברה באשקלון?

כפי שאולי הבחנתם בטבלה למעלה שמחיר הדברה באשקלון משתנה ממזיק למזיק, ממבנה למבנה ומגודל השטח הדרוש להדברה. מדביר באשקלון יפענח את מצב ההתקפה יחד איתך ויבנה תכנית פעולה. לאחר מכן המדביר יגיש לך הצעת מחיר אטרקטיבית ותפורה אישית למצב הספציפי שלך ויצא לדרך. באופן כללי ניתן לומר שמחיר הדברה באשקלון מתחיל ב-250 ₪, מה שאומר שהמחיר ההתחלתי נמוך ויאפשר לך ליהנות מהדברה מקצועית ויעילה במחירים מעולים!

שירותי הדברה באשקלון 24 שעות ביממה לשירותכם.

להזמנת מדביר באשקלון חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

ניתן להזמין הדברה עבור כל סוגי המזיקים. חרקים מסוגים שונים כולל חרקים מעופפים, לכידת מכרסמים כמו עכברים וחולדות, הרחקה של יונים ושאר בעלי חיים שאינם רצויים בסביבה. יש לנו ניסיון רב וידע בהתמודדו עם כל סוגי המזיקים שנמצאים בבית ובסביבתו.

icon

הדברה מונעת היא כזו שנעשית גם כשלא רואים מזיקים בבית ומיועדת למנוע מראש הגעתם והתבססות והתרבות של מזיקים שלא זיהינו וייתכן וקיימים בבית. רצוי לבצע אחת לשנה הדברה מונעת.

icon

לא. מגוון המזיקים הוא גדול מאוד ולכל אחד מאפיינים משלו ודרך אחרת להדביר או להרחיק אותו. יש להתייעץ עם מדביר מקצועי ומוסמך על מנת להתאים את סוג ההדברה.

icon

הג'וקים הם אוכלי כל ומעבר לאכילת מזון שאליו הם מגיעים הם יכולים לאכול אריזות, כריכות וניירות ספרים ואפילו רהיטים. הם גם יכולים להעביר לכלוך ולזהם את האוכל שלנו ולכן יש גם סכנה תברואתית ובריאותית בהמצאותם בסביבתנו.

שירותים בקרבת מקום: מדביר מומלץ באשדוד | מדבירים בקרית מלאכי | שירותי הדברה בבאר שבע | הדברה בשדרות

צריך עזרה?
דילוג לתוכן