תפריט סגור

הדברה באשדוד

צוות מדבירים נט מוכן לבצע הדברה באשדוד בזמנים הנוחים לך!
כמות המזיקים בדירה / בעסק שלך מרגישה לך מוגזמת? זו לא מקריות. מצד אחד, מזיקים תוקפים בזמנים שלהם מבלי להתחשב בשעות, בימים ובחופשות שלך ומצד שני, ישנם עסקים ומוסדות שלא יכולים לסגור את השערים בשביל הדברה וצריכים לבצע את ההדברה בזמנים הנוחים להם, לכן כדאי שיהיה לך מספר טלפון של מדבירים אשר פועלים במתכונת מלאה בכל זמן. הצוות שלנו מסוגל לבצע הדברה באשדוד בכל רגע נתון ואנחנו מזמינים אותך ליצור איתנו קשר כבר עכשיו כדי לקבל הצעת מחיר מקצועית, יעילה וכמובן – משתלמת!

מדביר באשדוד זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן
להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר באשדוד חייגו: 072-3341-454

הדברה באשדוד

איך ניתן להשמיד את כל סוגי המזיקים?

בישראל קיימים מאות מיני מזיקים הכוללים חרקים ובעלי חיים. מזיקים אלה חודרים למרחבים הפרטיים שלנו בחיפושם אחרי מזון אשר נמצא בשפע בקרבת בני האדם. המגוון הביולוגי הגדול של המזיקים מחייב את המדבירים לפתח שיטות הדברה חדשות וחומרי הדברה חדשים אשר יוכלו להוות פתרון להתקפות האלו. מעבר לכך, בשנים האחרונות אנחנו עדים לכניסה מסיבית של מדבירים חדשים לתחום אשר לצערנו חלקם פועלים ללא רישיון המשרד להגנת הסביבה ומציעים פתרון הדברה אחד – ריסוס כימי. מדבירים אלה עלולים להחריף את מתקפת המזיקים במקרה הטוב ולפגוע בבריאותך ובבריאות הסובבים אותך במקרה הרע ולכן מדביר אשר מסוגל להעניק לך פתרון מגוון הוא בהחלט מדביר מקצועי שיבצע הדברה באשדוד בצורה יעילה, מהירה ובטוחה.

סוגי הדברה באשדוד

על מנת לעזור לך להבחין בין מדביר מקצועי למדביר לא מקצועי, נשתף אותך בשיטות ההדברה הנפוצות ונעזור לך לבחור מדביר באשדוד אשר יבצע את ההדברה על הצד הטוב ביותר:

  • הדברה ירוקה – סוג הדברה זה עושה שימוש בחומרי הדברה אשר מתבססים על חומרים טבעיים כגון שמנים, תבלינים וחומרי אחרים. שיטה זו נחשבת לבריאה ביותר והמועדפת על רוב המדבירים.
  • ריסוס כימי – שיטת ההדברה הקלאסית אשר עושה שימוש בחומרים בעלי רעילות נמוכה / בינונית. בעבר שיטה זו הייתה המובילה בעולם המדבירים אך כיום היא משמשת כמוצא אחרון בתוך תהליך הדברה שלם.
  • הדברה אלקטרונית – הצעקה האחרונה בעולם ההדברות. שיטה זו רותמת את הטכנולוגיה לטובת ההדברה ומציעה מכשירים חשמליים שונים שדוחים את המזיקים לפי הסוג שלהם. לדוגמא: הרחקת חולדות ועכברים על ידי מכשיר שמפיץ גלי קול בתדרים גבוהים, מרגיז את המכרסמים וגורם להם להסתלק מהמקום.
  • הדברה ביולוגית – הטבע לשירות המדבירים. לכל מזיק בטבע ישנו טורף טבעי ושיטה זו מתבססת בדיוק על זה. אמנם היא נפוצה יותר בשטחים פתוחים ושדות חקלאיים, אך הגאונות שלה שווה שיתוף. כל מה שהמדביר צריך לעשות הוא לפזר את הטורפים הטבעיים של המזיקים ולחכות שאלו יחסלו את המזיקים ויחזירו את המציאות לשגרה.

כיצד מתבצעת הדברה באשדוד?

כפי שתיארנו קודם, שיטות הדברה מרובות מעידות על המקצועיות של המדביר ולכן חשבנו שיהיה נכון לשתף אותך בשיטות ההדברה של צוות מדבירים נט. המידע הזה יעזור לך להבין טוב יותר את תהליך ההדברה, להתכונן לביצוע ההדברה וכמובן לבחור מדביר מוכשר ומקצועי.

סוג התקפה

פירוט תהליך ההדברה של מדביר באשדוד

הדברת נמלי אש באשדוד

מ-270 ₪

הדברת נמלים באשדוד

מ-250 ₪

נמלים פועלות במבנה של קן שכל מטרתו הוא להאכיל את הרימות והמלכה. מדביר נמלים יפעל בשני מישורים – הרחקת הנמלים מהדירה / עסק שלך וחיסול הקן. המדביר יפזר פתיונות ג'ל אותם יקחו הנמלים אל הקן ויאכילו את הרימות והמלכה וכך יחסלו אותן. לאחר חיסול המלכה הקן יתפזר והאיום יוסר. מדביר נמלי אש ימשיך את הטיפול גם בגינה / חצר מסביב לבית שלך כדי לוודא שלא נשארה אף נמלה באזור.

הדברת טרמיטים באשדוד

מ-250 ₪

טרמיטים פועלים מסביב לשעון ולכן הגילוי שלהם בדרך כלל יגיע מאוחר מדי כשהם כבר מחופרים היטב ברהיטי העץ שלך. זיהית תעלות בוץ מסביב לבית שלך? אלה סימנים לכך שהטרמיטים בונים קן ותכף יצאו לחפש רהיטי עץ המשמשים כמזון עבורם. מדביר טרמיטים יאתר את הקן (שלרוב יבנה מתחת לרצפה שלך וידרוש קידוח) וישפוך אליו חומרי הדברה שיחסלו אותו. לאחר מכן המדביר יפזר פתיונות ג'ל אשר יפתו את הטרמיטים לצאת מהרהיטים ויחסלו אותם. את הטרמיטים אשר מחופרים עמוק בתוך העץ יחסל המדביר על ידי איוד בגז. בגלל אופי המזיק, ייתכנו מספר טיפולי הדברה כדי לחסל אותו סופית.

הדברות פרעושים באשדוד

מ-320 ₪

פרעושים פעילים בעונות החמות וחודרים לבתים שלנו באמצעות בעלי החיים. מדביר פרעושים מקצועי יפזר חומרי הדברה על פינות המנוחה של בעלי החיים שלך ובין הריפודים של מערכות הישיבה. בנוסף, כדי לוודא שהפרעושים לא יחזרו שוב, המדביר ירסס את החצר או הגינה שלך מכיוון שפרעושים חיים על צמחייה ועלולים להתרבות ולחזור לתוך הבית שלך שוב.

הדברת פשפשי מיטה באשדוד

מ-520 ₪

פשפש מיטה תוקף בשעות הלילה בלבד ומותיר עקיצות קטנות באזור הרגליים. פשפש מיטה נחשב למזיק מטריד במיוחד מכיוון שהוא פעיל בשעות הלילה ומסתתר בחריצים שונים במהלך היום. מדביר פשפש מיטה יבקש ממך לכבס את הבגדים והמצעים שלך ב-60 מעלות כדי לחסל את הפשפשים שעליהם ובמקביל יפעיל קיטור על כלי המיטה שלך. בנוסף, המדביר ירסס את כל החריצים בחדר הנגוע כדי לוודא שהמזיק חוסל. לעיתים יתכנו מספר סבבי הדברה בגלל האופי החמקמק של פשפש המיטה

הדברת עשים באשדוד

מ-270 ₪

עשים חודרים לבתים שלנו בגלל האורות החזקים וניזונים מבדים ולכן אם זיהית חורים בבגדים שלך כדאי לך להזמין מיד הדברה מקצועית. עש הוא יצור דמוי פרפר אשר גורם נזק לבדים מסוגים שונים. מדביר עשים ישתמש בשיטת ההדברה הירוקה ויפזר מיקרו קפסולות אשר מושכות את העש, מדביקות אותו אליהן ומחסלות אותו. שיטה זו ידידותית לסביבה ואינה פוגעת בבני אדם או בעלי חיים.

הדברת ג'וקים באשדוד

מ-250 ₪

ג'וקים מתעוררים בעונות החמות וחודרים לבתים ולעסקים בחיפושם אחרי מזון. ג'וקים חיים בתנאי חושך ולחות אשר קרובים למקורות מזון ולכן יעדיפו לשרוץ בפתחי ביוב, חדרי אשפה, חדרי מדרגות ומתחת לכיורים בבתים. מדביר ג'וקים ירסס את מקומות המחיה שלהם ויציע לך מספר דרכים כדי להדביר את המזיקים האלו כגון הדברה אלקטרונית אשר מפזרת גלי קול בתדר גבוה שמשבשים את חוש ההתמצאות של הג'וקים.

הדברת צרעות באשדוד

מ-270 ₪

צרעות לא חוששות מבני אדם ולכן מסוגלות להקים קנים בסמיכות רבה אליהם. צרעות פעילות בכל שעות היום אך בלילה הן מתכנסות לקן שלהן וזו שעתו של מדביר הצרעות לפעול. בחסות החשיכה המדביר ירסס את הקן בדבק מיוחד אשר מונע מהצרעות להתעופף ויסיר את הקן מהמקום.

הרחקת חולדות באשדוד
הרחקת עכברים באשדוד

מ-250 ₪

מזיקים אלה חיים בעיקר בביוב ועולים על פני האדמה בגלל תנופת הבנייה הרחבה ובחיפושם אחר מזון. לוכד עכברים ולוכד חולדות תמיד יעדיפו ללכוד את המכרסמים מאשר לחסל אותם מכיוון שלעיתים החסרונות יעלו על היתרונות שבחיסול שלהם. במידה ועכבר או חולדה יאכלו פיתיון מורעל, הם לא ימותו מיד אלא יברחו חזרה למקומות נידחים ויחוסלו שם. פגרי המכרסמים עלולים להדיף ריחות נוראיים שימשכו מזיקים נוספים ויהפכו את המקום למפגע רציני.

כמה עולה הדברה באשדוד?

כל הדברה שונה מהשנייה בגלל מספר סיבות:

  • סוג המזיקים – כפי שראית בטבלה, בישראל קיים מגוון רחב של מזיקים אשר מגיבים לסוגים שונים של חומרי הדברה.
  • גודל שטח ההדברה – דירה קטנה שונה בגודל ממשרד אשר חולש על קומה שלמה.
  • מורכבות ההדברה – ישנם מזיקים אשר מחייבים טיפול יסודי ומעמיק כדי להדביר אותם כגון פשפש מיטה וטרמיטים.
  • זמני ביצוע ההדברה – צוות מדבירים נט פועל מסביב לשעון כדי לספק לך הדברה איכותית בזמנים הנוחים לך.

כבר בשיחת הטלפון איתנו, אנחנו נבין ממך את תמונת המצב וננסח לך הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית שתצליח לחסל את כל המזיקים במינימום מחיר. אנחנו מזמינים אותך להתקשר אלינו כבר עכשיו כדי להתייעץ איתנו בחינם על בעיית המזיקים שלך ואנחנו ניקח את זה משם.

שירותי הדברה באשדוד 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט.

להזמנת מדביר באשדוד חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שאלות נפוצות

icon

על הבית להיות מסודר ופנוי מחפצים מיותרים, להרחיק רהיטים מהקירות כדי לאפשר גישה למדביר לפינות נסתרות בבית שבהן מסתתרים המזיקים. יש לסגור היטב אריזות מזון.

icon

המחיר של הדברה נגד נמלים מתחיל מ 250 שקלים, כמובן שזה תלוי בגודל ואופי האזור שצריכים להדביר

icon

בחלקם כן, ריסוס באופן כללי עלול להיות מסוכן לבני הבית כולל ילדים ובעלי חיים ועל המדביר חובה להנחות את דיירי הבית באיזה חומר מדובר וכיצד יש לנהוג, אך ישנן גם שיטות הדברה שנקראות הדברה ירוקה שאינה כוללת שימוש בחומרים רעילים ומסוכנים.

icon

אם מזהים סימנים של כרסום באזור מסויים או מקומות שונים בבית על אריזות מזון, כבלים חשמליים או שאר חפצים. גם סימני גללים קטנים מאוד מעידים על הימצאות של עכברים בבית.

שירותים בקרבת מקום: שירותי הדברה בשדרות | מדביר מומלץ באשקלון | מדבירים בקרית מלאכי | הדברה בגן יבנה

צריך עזרה?
דילוג לתוכן