תפריט סגור

הדברה באופקים

כשהמזיקים תוקפים, אין זמן לחכות. מזמינים הדברה באופקים עכשיו ומחזירים את החיים לשגרה!
הבעיה הגדולה ביותר במזיקים היא השעון הביולוגי שלהם שמכתיב להם מתי לפלוש אלינו ולהפוך את החיים שלנו לסיוט. השעון הזה יכול להידלק בכל רגע מהיום, בכל יום, כולל בסופי שבוע וחגים. התכשירים הביתיים שיש לך בבית מסוגלים במקרה הטוב להעניק מענה ראשוני למתקפה ובמקרה הרע להחריף אותה ולכן כדאי לך להחזיק טלפון של חברת הדברה מקצועית שעובדת 24/7 ומסוגלת לבצע הדברה באופקים בכל רגע נתון במהירות, במקצועיות וכמובן תוך שמירה על בריאותך ובריאות הסביבה שלך.

מדביר באופקים זמין 24 שעות ביממה

אצלנו תוכלו למצוא מדבירים מקצועיים במחירים ללא תחרות החל מ 250 שקלים!
הדברה בטוחה המבוצעת על ידי מדביר מוסמך בעל רשיון מהמשרד להגנת הסביבה
100% תוצאות והתחייבות לפתרון בעיית המזיקים
ניתן להזמין את השירות שלנו להיום!

להזמנת מדביר באופקים חייגו: 072-3341-454

הדברה באופקים

הדברה באופקים ללא צורך בהמתנה

כך ניתן להגן על הבית מפני פלישה של מזיקים

בסופו של דבר, המזיקים חודרים אלינו הביתה מחריצים ופתחים שונים שאת חלקם אנחנו מכירים ואת חלקם לא ולכן איטום של הבית יכול לצמצם משמעותית את הסיכויים שמתקפת מזיקים תתרחש אצלך בבית. באמצעות פעולות פשוטות ניתן לבצר את הבית ולהפוך אותו לכמה שפחות נגיש למזיקים:

 • איתור ואיטום הפתחים של הבית
  לכולנו יש צינורות מים אשר יוצאים מהבית אל הרחוב / גינה דרכם אנחנו מנקזים את המים שאנחנו משתמשים בהם לשטיפת הבית. פתחים אלה אהובים במיוחד על מזיקים מכיוון שהם רחבים מספיק ומובילים היישר לתוך הבית ולכן איטום שלהם בהחלט יעזור לצמצם את כמות המזיקים הנכנסים אליך הביתה.
 • רשתות על החלונות
  חרקים מעופפים חודרים אל הבתים דרך החלונות, חלק בטעות וחלק בחיפושם אחרי מזון. רשת צפופה מאוד (בדגש על רשת נגד ברחשים) תאטום את החלון לכניסת מעופפים אך תשאיר לך את האופציה ליהנות מהאוויר שנכנס הביתה.
 • תיקון חריצים וסדקים
  מזיקים מקננים במקומות חשוכים ונסתרים כמו סדקים וחריצים שונים בקיר. מילוי שלהם בחומר ימנע מהמזיקים להתמקם אצלך בבית מה שיוביל אותם לעזוב אותו במהרה.
 • סדר וניקיון
  הסיבה העיקרית לפלישה של מזיקים אליך הביתה היא המזון שנמצא בשפע. הקפדה על סדר וניקיון תמנע הצטברות של שאריות מזון ברחבי הבית, מה שיהפוך אותו ללא מעניין אצל המזיקים.
 • הקפדה על מזווה נקי ומסודר
  חוש הריח משחק תפקיד עיקרי ביכולת של המזיקים לאתר מזון ולכן העברה מסודרת של המזון במזווה שלך לקופסאות אטומות יגרום לריח המזון להיעלם.
 • פח אשפה ריק ונקי
  פח האשפה שלך הוא הבופה של המזיקים מכיוון ששאריות המזון בו מתחילות לתסוס ולהעלות ריחות אשר אהובים עליהם במיוחד. הורדה של פח האשפה אחת ליום והקפדה על הניקיון שלו תעזור לך למנוע מהמזיקים לנסות להגיע אל הפח ואל הבית שלך.

זו הדרך לזהות מדביר מקצועי באופקים

כיום קיימים בשוק המון מדבירים אשר מעידים על עצמם שהם מקצועיים ומסוגלים לפתור כל בעיית מזיקים במהירות ובמחירים נמוכים מדי. לצערנו נתקלנו בלא מעט לקוחות אשר מגיעים אלינו אחרי טיפול של מדביר כזה שגרם להחמרת המצב בגלל טיפול לקוי בבעיה. אחת הדרכים לבדוק את המקצועיות של מדביר באופקים היא להבין איך הוא מטפל במזיקים השונים כי הרי כל מזיק צריך שיטת הדברה שונה וחומרי הדברה שונים ולכן לא יכול להיות שישנה שיטה אחת שיכולה לטפל בכל מזיק ביעילות. בטבלה למטה ניתן למצוא את תכניות הפעולה השונות של צוות מדבירים נט לטיפול במזיקים הנפוצים בישראל כדי להעניק לך ידע שיעזור לך להבחין בין מדביר מקצועי למדביר חובבן. אז רגע לפני ביצוע הזמנת הדברה באופקים, הנה כמה דברים שכדאי לך לדעת על טיפול במזיקים:

סוג המזיק שיש להדביר / להרחיק

ככה מדביר באופקים יטפל בבעיה

הרחקת חולדות באופקים
הרחקת עכברים באופקים

מ-250 ₪

מכרסמים אלה חיים בביוב ומסכנים את בני האדם מכיוון שהם נושאים עליהם חיידקים רבים ומעבירים אותם דרך נשיכה, פיזור גללים ואכילה ממזון שנשאר חשוף. כדי לא להחריף את הבעיה, מרחיק חולדות ומרחיק עכברים ילכדו את המכרסמים האלו על ידי מלכודות לכידה מתוחכמות ולא ירעילו אותם. דרך נוספת להרחיק מכרסמים היא באמצעות אמצעים אלקטרוניים שמפזרים גלי קול בתדר גבוה שמשבשים את יכולת ההתמצאות שלהם ומרחיקים אותם מהאזור.

הדברת עשים באופקים

מ-270 ₪

עשים גורמים לנזק על ידי כרסום בבדים ואריזות מזון. הם אמנם לא מסוכנים לבני אדם אך בהחלט מהווים מטרד שיש לסלק בהקדם האפשרי. מדביר עשים יפזר קפסולות קטנות אשר לא מזיקות לבני אדם ולבעלי חיים. הקפסולות האלו מכילות פירומון שמושך את העשים לקפסולות שמדביקות אותם אליהן וכך מחסלות אותם.

הדברת פשפש מיטה באופקים

מ-520 ₪

המזיק הזה פעיל בלילות ומתרבה בקצב מהיר, מה שהופך אותו לאחד המזיקים הקשים להדברה. אם התעוררת באמצע הלילה וגילית עקיצות קטנות וכתמי דם באזור הרגליים, כדאי מאוד להתייעץ עם מומחה הדברה. פשפש מיטה רגיש לחום ולכן מדביר פשפש מיטה ישתמש בקיטור כדי להשמיד את הפשפשים שעל כלי המיטה שלך ויבקש ממך לכבס את הבגדים והמצעים שלך ב-60 מעלות כדי לחסל את הפשפשים שנמצאים עליהם. לאחר מכן המדביר ירסס את החריצים השונים בבית שלך, שם הפשפשים מקננים. ייתכנו מספר סבבי הדברה בגלל האופי החמקמק של המזיק הזה.

הדברת פרעושים באופקים

מ-320 ₪

לקראת האביב הפרעושים מתעוררים משנתם וחוזרים להטריד את בעלי החיים שלנו. היכולת המדהימה שלהם לנתר עוזרת להם להיטפל לחיות המחמד ולחדור אלינו הביתה. מדביר פרעושים יחסל את הפרעושים שמקננים בצמחיה הקרובה אליך על ידי ריסוס חומרים מעכבי גדילה. לאחר מכן המדביר יפזר אבקה מיוחדת על הריפודים השונים בבית שלך וישאב אותם בשואב רב עוצמה.

הדברת ג'וקים באופקים

מ-250 ₪

התיקנים לרוב חיים בביוב ולכן עלולים להעביר מחלות וחיידקים לבני האדם דרך הפרשות ואכילה ממזון שהושאר ללא השגחה. תיקנים הם חרקים חמקמקים שדורשים טיפול מורכב. מדביר ג'וקים ישלב בין מספר שיטות הדברה כדי להעניק לך טיפול מלא לבעיה. המדביר ירסס את מקומות המחיה של הג'וקים (ביובים, מתחת לכיורים, רהיטים וסדקים שונים בבית) ובמקביל יפזר פתיונות ג'ל מורעלים שיפתו את הג'וקים לצאת ולאכול מהם. במקביל המדביר יאטום את פתחי הבית השונים ואף יתקשר לעירייה כדי להזמין ריסוס לפתחי הביוב הציבוריים. ייתכן מאוד שתידרש הדברה גם לבניין עצמו כדי למנוע חזרה של הג'וקים אליך הביתה.

הדברת טרמיטים באופקים

מ-250 ₪

טרמיטים פועלים במבנה של קן אותו הם מקימים עמוק באדמה, קרוב ליסודות הבניין. לאחר מכן הם יוצאים ממנו ופושטים על כל סוגי העץ שנמצאים אצלך בבית. מדביר טרמיטים יגש להדברה במספר מישורים במקביל. דבר ראשון המדביר יפעל לאתר ולהשמיד את הקן (לפעמים על ידי קדיחה ברצפה). לאחר מכן המדביר יפתה את הטרמיטים שנמצאים בעץ לצאת החוצה על ידי פיזור פתיונות ג'ל ולבסוף ישתמש באיוד בגז כדי לחסל את הטרמיטים שנמצאים עמוק בעץ. גם כאן ייתכנו מספר סבבי הדברה מכיוון שקשה להעריך מה כמות הטרמיטים שחדרה אל תוך העצים השונים בבית.

הדברת צרעות באופקים

מ-270 ₪

צרעות פעילות בכל שעות היום ובלילה הן מתכנסות לקן ונשארות שם. הצרעות מסוכנות לבני אדם מכיוון שהן מסוגלות לעקוץ מספר רב של פעמים כשהארס שלהן יכול להוביל לתגובות אלרגיות חריפות אצל אנשים רגישים.
קני צרעות מתחלקים לשניים:
 • קן גלוי
  ניתן לראות אותו ויזואלית ולכן מדביר צרעות ירסס אותו בדבק מיוחד שמונע מהצרעות לעוף ולאחר מכן מסיר אותו פיזית
 • קן חבוי
  במקרה זה המדביר יפזר מלכודות אשר יפתו את הצרעות להיכנס אליהן ולהילכד. לאחר זמן מה המדביר ינתח את המצב ויעריך האם הקן הושמד לפי כמות הצרעות שנלכדו.

הדברת נמלים באופקים

מ-250 ₪

הדברת נמלי אש באופקים

מ-270 ₪

ההבדל הגדול בין הנמלים השונות הוא בצבע ובמסוכנות לבני האדם. נמלים שחורות אינן מסוכנות לבני האדם ואילו נמלי האש ידועות באגרסיביות ובעקיצות המכאיבות שלהן שיכולות לגרום להתקפי אלרגיה. מדביר נמלים יעלה על שבילי הכניסה של הנמלים אליך הביתה ויפזר לידם פתיונות ג'ל. הנמלים יאספו את הפתיונות, יאכילו את המלכה ויגרמו למותה. לאחר מכן הקן יתפזר והמדביר ירסס את הקן כדי לוודא שלא נשארה אף נמלה מאחור. מדביר נמלי אש ירסס גם את הגינה הקרובה לביתך שם הנמלים מקננות.

כמה עולה הדברה באופקים?

כל מזיק מחייב שיטת עבודה אחרת ושימוש בחומרים אחרים ולכן אין מחיר קבוע להדברה באופקים. מצד שני, צוות מדבירים נט פועל בתחום ההדברה מזה זמן רב ולכן מכיר את כל המזיקים בישראל והדביר אותם בהצלחה כך שתהליך ההדברה יהיה מהיר, יעיל וסופר משתלם!

יש לך שאלות נוספות לגבי הדברה באופקים? נשמח לעזור לך להבין את המצב בשיחת ייעוץ והכוונה בחינם!

שירותי הדברה באופקים 24 שעות ביממה עם צוות מדבירים נט

להזמנת מדביר באופקים חייגו: 072-3341-454

שירותי הדברה נפוצים

שירותים בקרבת מקום: מדבירים בבאר שבע | הדברה באשקלון | מדביר מומלץ באשדוד | שירותי הדברה בשדרות

צריך עזרה?
דילוג לתוכן